Skocz do zawartości

Męskość ważna rzecz.


Chora

Recommended Posts

Temat to oczywisty troll, ale też się wypowiem, co tam. Albo raczej przytoczę pewną wypowiedź.

1. Higiena to podstawa

2. Ubieraj się tak, aby czuć się komfortowo dla samego siebie. Nie innych. 

3. Dziękuję za uwagę

Zgadzam się z nią 100%.  I koniec. Albo jeszcze nie. Sporo osób pisało o swojej bujnej, gęstej i długiej czuprynie to ja napiszę coś o mojej. A właściwie o jej braku, bo jestem prawie łysy. Nie powiem, ułatwia życie.

Przy okazji, skąd ten hejt na rurki i modne buty? Każdy ma prawo ubierać się tak jak chce i to jego sprawa. A jak ktoś chce wydawać 500 zł na modny ciuch, żeby nie wiem stać się fajniejszym, to jego sprawa. Ja tam wolałbym to wydać na coś innego, ale to tylko ja.

Aż przypomniała mi się pewna akcja. Pamiętam, że kiedyś kupiłem sobie kurteczkę w pewnym tanim centrum handlowym. Była tania, fajna, no to sobie myślę, biorę. Następnego dnia zauważam, że gość ma taką samą jak ja. O dziwo, on kupuje tylko rzeczy drogie, modne i markowe. No i jest rozmowa, no i ja się pytam, ile dałeś. On mówi coś koło 150 zł. Ja mu mówię, że ja dałem 40zł. Jego mina - bezcenna. Ale to takie odbiegniecie od tematu.

Link do komentarza
Gość Littlebart

Cóż to za mode przywiało z zachodu powiedzcie mi... Ubieranie się na Biebera + ta grzyweczka + rureczki u 60% nastolatków 13-17 lat a nawet więcej. Jezu jak ja widze w szkole średniej, jak taki "chłop" nosi takie rureczki to jak mu się tam jaja mieszczą o ile w ogóle je ma ^^ Niestety, do wszystkiego tolerancje mam, lecz do tych rurek ... : <

Link do komentarza

Eh... Nie dość że temat to troll to jeszcze niektórzy z was karmią autora. Ja sam chodzę do kościoła i wierzę w Boga ale to nie znaczy,że moje zdanie się nie liczy. Poza tym każdy, kto czepia się innych jak chodzą ubrani i kim są, nie ma najmniejszego prawa nazywać się bronym/pegasis. Przypominam, że jesteśmy najbardziej tolerancyjnym fandomem, a bez tolerancji byłoby nas znacznie mniej.

Tak więc przypomnijcie sobie co to znaczy być bronym/pegasis oraz co oznacza LOVEandTOLERANCE. A potem skończcie karmić trolla i przestańcie rozmawiać na takie głupie tematy jak które buty są dla chłopaków i czy powinniśmy chodzić w rurkach.

UP: Ta, tolerancja ma pewne granice.

Popieram , mnie osobiście nie obchodzi kto jest kim czy ma glany czy nie , albo chodzi w rurkach czy bojówkach . Grunt to miłość i tolerancja /)

Link do komentarza

 A jak ktoś chce wydawać 500 zł na modny ciuch, żeby nie wiem stać się fajniejszym, to jego sprawa. 

Jeśli pisząc "fajniejszym" masz na myśli wygląd to tak, zgadzam się. Jeśli ktoś uważa, że w spodniach/butach/czapce/cokolwiek będzie wyglądał lepiej - OK. Ale jeśli to "fajniejszym" ma poprawiać samoocenę to mamy problem i bez psychiatry się nie obejdzie. Ale co ja tam mogę wiedzieć. 

Link do komentarza

Założycielka tematu wg profilu ma 15 lat. Gimbusiara. Stąd nie dziwi mnie to, co ona wypisuje. Zapewne jest jeszcze fanką Biebera i innych shańbień tego świata.

 

Przez wiele lat definicja męskości uległa dziwnemu przekształceniu. Kiedyś facet to był facet. A i metali czepiali się tylko eleganccy. Ale metale akurat w ramonesce i glanach wyglądają bardziej męsko od tych męskich dziefcynek w rurkach i gładziutką skórką. Dziwnym trafem w dzisiejszych czasach coraz młodsze dziewczyny nie lecą na mężczyzny, lecz na chłoptasie, które prawdopodobnie sobie w życiu nie poradzą.

No, ale czemu mnie to dziwi, skoro te same dziewczyny starają się być jak najchudsze, co jest nie zdrowe i powoduje, że wyglądają jak chłopczyce, a nie jak dziewczyny.

 

Jak można nosić ramoneskę i glany (nie napiszę "jak można być metalem", bo siebie za metala nie uważam... jeszcze)? Ramoneska jest bardzo ładna,stylowa, męska i ciepła. Glany za to są to bardzo wytrzymałe buty (wytrzymują kilka lat w porównaniu do tych "super" adidasów, reeboków itd., które u mnie niszczą się w przynajmniej pół roku... a koszt taki sam), a jak się o nie zadba to latami są eleganckie.

 

Na koniec podsumowując - widząc profil założycielki tematu stwierdzam, że skoro ona przesiaduje na 4chanie, to zapewne ten temat to troll, który jedyne co spowodował to to, że czuję pełną pogardę do niej.

  • +1 2
Link do komentarza

O widzę że do kościoła chodzisz, ja nie wierze w boga z pewnych osobistych powodów. Oczywiście szanuje twoje poglądy ale idź być katolikiem gdzieś indziej. Tutaj sie rozmawia na bardzo ważne tematy.

 

A ty idź trollować gdzie indziej. :qKFPC:

 

Ja tam lubię glany. Zresztą każdy ma inny styl i lubi co innego więc ubiera się jak chce, ja tam nic do nikogo nie mam  :pinkiesmile: 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...