Skocz do zawartości

"Kostka Przeznaczenia" Wiej007


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 432
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Wiele kucyków mi to mówiło. Widzisz ja jestem jednym z przywódców tych kuglarzy. Mam tu też 3 prace: Organizuje właśnie gry w kości przez co zdobyłem ksywkę Łupieżca, dzięki Kościom Losu robię czasami za wróżbitę. Zaś teraz czas na moją trzecią robotę, czyli bycie akrobatą. Zaraz mam swój występ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Będziesz robił powietrzne akrobacje? - zapytała podekscytowana - muszę to zobaczyć, kiedy zaczynasz?

Chyba zrobiłeś wrażenie na Rainbow. Skoro chce zostać kapitanem Wonderbolts pewnie jest w nich całkiem niezła. Trzeba się będzie nieźle nagimnastykować w powietrzu aby zrobić na niej wrażenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyłeś do swojego namiotu by się przebrać i rozprostować nieco skrzydła. Nie mogłeś się doczekać spotkania z tą całą Twilight. Ona może coś wiedzieć. Ale to potem teraz trzeba się trochę nagimnastykować. Ruszyłeś w kierunku widowni i wzbiłeś się w powietrze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<kurcze nie jestem dobry w akrobacjach :unsuresb: >

Zobaczyłeś jednak Rainbow Dash w tłumie. Postanowiłeś wtedy zmienić nieco plany. Zanurkowałeś prawie do publiczności zatrzymując się kilka centymetrów od ich głów przelatując nad tłumem kilka metrów. Następnie wzbiłeś się w powietrze raz po raz robiąc beczki dla efektu. Gdy byłeś już wystarczająco wysoko ponownie zanurkowałeś w dół najszybciej jak się dało. W ostatniej chwili zmieniłeś kierunek lotu i wylądowałeś na ziemi wzbijając tumany kurzu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<Nikt nie jest doskonały>

 

Podbiegłem szybko do małego miejsca gdzie były rekwizyty. Wyjąłem dwie pochodnie polane specjalną oliwą, zapaliłem je. Trzymając je ponownie wzbiłem się w powietrze. Trzymając tak pochodnie ogień tańczył za mną. Latając tak z tymi pochodniami tworzyłem różne wzory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publika szalała. Jak zawsze gdy pokazywałeś twój numer z pochodnią. Latałeś tam i z powrotem przez kilka następnych minut. Gdy pokaz się skończył z ulgą przebrałeś się i poszedłeś szukać Rainbow Dash.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom odwrócił się i zrobił minę niewiniątka.

- O co chodzi Raider? - zapytał - my tu tylko gramy nic więcej.

Dobrze wiedziałeś, że Tom zawsze oszukuje swoich klientów. Na pewno teraz też to robił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Czekaj czekaj...- powiedziałem chwytając go- Jesteś słabym kłamcą Tom, wiem że oszukujesz. Pewnie twoje kości są lewe. A pamiętasz zasady? Zachęcamy do gry lecz nie oszukujemy.- zmarszczyłem brwi- Mówiłem ci byś przestał oszukiwać klientów. Mało ci kar? Słuchaj przymknę na to oko i nie powiem mojej matce że znowu oszukujesz klientów jeśli: oddasz klientce pieniądze, przeprosisz ją oraz przestaniesz oszukiwać bo przeciągasz już tym strunę. Więc jak Tom? Oddasz to co jej po dobroci czy mam powiedzieć swojej matce że znowu oszukujesz przez co będziesz musiał oddać pieniądze i dostaniesz karę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-No mam nadzieje Tom. Jeśli to się jeszcze raz powtórzy będziesz miał większe kłopoty niż sądzisz. A teraz może idź pomóc innym z przygotowaniami do ich występów, na dziś wystarczy ci już gry. -powiedziałem już spokojny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainbow Dash najwyraźniej w ogóle nie wiedziała, że można oszukiwać podczas gry w kości. Patrzyła się zdziwiona na kości Toma wciąż leżące na stole.

- To w to w ogóle da się oszukiwać? - zapytała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...