Skocz do zawartości

Bronies Vs Haters


Recommended Posts

Facet mówi z sensem, bardzo logicznie i nie nudzi, ale to wszystko jest dość oczywiste moim zdaniem :> Chociaż z drugiej strony może nie być oczywiste dla wszystkich, a nawet jeżeli jest, to dobrze to zebrać do kupy i jakoś fajnie przedstawić, co właśnie Saberspark zrobił.

 

A tak poza tym - naprawdę hejterzy to taki problem? Spotkaliście się gdzieś z nimi poza sekcją komentarzy na jutubie? Bo wielu przypadkach mam wrażenie, że wszyscy strasznie wyolbrzymiają zjawisko "hejtu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi raczej o Polskę. Zauważ że tworzący filmik pochodzi albo z U.S.A. albo z Anglii <Wnioskuje po języku użytym w filmiku>. W U.S.A. hejt jest większy niż u nas. Wystarczy obejrzeć początek Dokumentalnego filmu o Bronies. Stacja telewizyjna w U.S.A. nawet zaczęła hejcić bronies. To już powinno być porównaniem, u nas na razie była relacja w radiu z meet'u. Jak dla mnie to jest już znacząca różnica. 

 

 

 

Red out.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh...autorem tego filmiku jest Saberspark jedna z bardziej znanych osób w fandomie. Gość tworzy co miesiąc listy najlepszych piosenek według jego rankingów. Co do tego filmiku skupia się głównie na samej genezie zjawiska oraz jak z nim walczyć..nie tylko w internecie. 

 

Zauważ że tworzący filmik pochodzi albo z U.S.A. albo z Anglii <Wnioskuje po języku użytym w filmiku>. W U.S.A. hejt jest większy niż u nas. Wystarczy obejrzeć początek Dokumentalnego filmu o Bronies

 

Tu chciałbym małe sprostowanie..te wiadomości nie są szczególnie uprzykrzające, zwłaszcza, że większość i tak pochodzi z dość niepewnych źródeł. Np Fox News to konserwatywna stacja telewizyjna dla staromodnych Amerykanów w średnim wieku lub starszym. Zaś np. Howard Stern to nikt więcej jak show men który nie raz, nie dwa, mijał się z prawdą i obrażał ludzi insynuując głupie rzeczy. To stary opuszczony showmen, który łapie się ostatniej deski ratunku by wywoływać i szukać sensacji tam gdzie jej nie ma...I tak w USA hejt jest większy niż u nas i(paradoksalnie)..tam też bronies jedynie są postrzegani negatywnie przez media, nawet w Polsce nie było czegoś takiego jak tam,ale...to USA..im można wybaczyć głupotę i ignorancje :twiblush2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest tego wersja Polska... bo z angielskiego najlepsza nie jestem :D

Zawsze jest opcja włączenia polskich napisów  :confused:

 

 

To nie chodzi raczej o Polskę. Zauważ że tworzący filmik pochodzi albo z U.S.A. albo z Anglii <Wnioskuje po języku użytym w filmiku>. W U.S.A. hejt jest większy niż u nas. Wystarczy obejrzeć początek Dokumentalnego filmu o Bronies. Stacja telewizyjna w U.S.A. nawet zaczęła hejcić bronies. To już powinno być porównaniem, u nas na razie była relacja w radiu z meet'u. Jak dla mnie to jest już znacząca różnica. 

 

 

 

Red out.

Może dla czego że większość ludzi w Polsce  przynajmniej dla mnie nie wie o Naszym istnieniu i dlatego nie ma aż takiego hejtu 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, kto z tu obecnych może z czystym sumieniem powiedzieć, że nie ukrywa bycia Bronym?

Osobiście oznajmiłem dwóm swoim kolegom, że jestem brony, podeszli do tego ze zdziwieniem, ale potem się przyzwyczaili, że jestem inny. Oczywiście nie rozgłaszam tego wszystkim, ale jak by się ktoś spytał o to czy lubię kucyki, to bym się przyznał. Moja odwaga jest spowodowana tym, że przebywam w towarzystwie prawdziwych kolegów, a jeżeli ktoś miał by z tym problem, to wysrane bym miał na niego, a jeżeli problem przerodził by się w dręczenie, to pokazał mu, kto ma większe jaja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to przecież oglądanie poniaczy nie jest niczym złym dla niektórych to tylko kolejna bajka a w końcu bajki są dla całej rodziny to dlaczego komuś to przeszkadza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...