Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Omega

"Rodzinne tajemnice" Imka2000

Recommended Posts

Weszłam jakby nigdy nic i podeszła do lady, miałam przy sobie sakiewkę pieniędzy ,więc od razu postanowiłam coś zamówić. 

Witam w Cukrowym Kąciku co mogę.. - przerwała i wybałuszyła oczy - kim ty jesteś? Jeszcze cię tu nie widziałam, a znam wszystkie kucyki w Ponyville. To znaczy, że jesteś tu nowa?! To super! Uwielbiam zawierać nowe przyjaźnie, jestem Pinkie Pai a ty? Skąd jesteś? Jak się nazywasz? zamieszkasz tu? O rety o rety tak się cieszę, że cię poznałam!

Widzę że trafiłam bardzo dobrze - Witaj pochodzę z...Canterlot i.. nazywam się...- Wolałam dla pewności  nie zdradzać swego imienia - Moon Light - To było pierwsze co wpadło mi do głowy - tak jestem nowa  i nie znam tu nikogo. Jak znajdę tu miejsce do zamieszkania to tak - Wymuszałam uśmiech co się udawało. 

- Super. Jeny nie mogę się doczekać aż poznasz moje przyjaciółki - powiedziała skacząc do około - musimy ci zrobić imprezę powitalną Będą balony, poncz, ciasto i mnóstwo kucyków. Zobaczysz będzie fajnie.

"Hah mówiłam bułka z masłem" - pomyślałam. Na to wszystko co  mówiła mdliło mnie od środka - To bardzo fajnie - Udawałam że się ciesze - Ja też się nie mogę doczekać - Powiedziałam z błyskiem w oczach. 

- Chwila - powiedziała zatrzymując się - powiedziałaś, że nie masz tu jeszcze mieszkania? Możesz spać tutaj! - powiedziała rozkręcając się jeszcze bardziej - To jak zgodzisz się? Ale będzie zabawa, piżama party, zabawne historie układanie grzyw...

Z powodu braku wyboru nie mogłam nic innego zrobić, poza tym była to świetna okazja na zdobycie większego zaufania - No.. mogę się zgodzić - Powiedziałam z lekkim uśmiechem. 

- Suuuper! - zakrzyknęła Pinkie i uścisnęła cię mocno - zaraz znajdę ci pokój!

poprowadziła cię, na górę i wprowadziła do sporego pokoju po lewej. Miałaś tam łóżko, biurko, szafę i kufer. Wszystko czego potrzeba.

Zamknęłam, a dokładniej zablokowałam drzwi magią i zasłoniłam okna. Magią starałam się skontaktować z bractwem by powiedzieć o moich postępach. 

Po chwili poczułaś uczucie czyjejś obecności, udało ci się skontaktować z bractwem.

- Raportuj Hasira - usłyszałaś głos Starka w swojej głowie.

- Udało mi się zyskać zaufanie już jednego z kucyków o imieniu "Pinkie Pie" jest Elementem śmiechu, aktualnie zaprosiła mnie do siebie, będę tu mieszkała dzięki czemu zdobyłam już zaufanie tej klaczy. Oznajmiła że zamierza mi zrobić przyjęcie powitalne i zapoznać mnie z resztą powierniczek Elementów Harmonii. Przedstawiłam się pod imieniem Moon Light dla ostrożności, czyli w skrócie wszystko idzie zgodnie z planem - Powiedziałam z podstępnym uśmiechem. 

Dobrze... to tyle, gdy uda mi się zrobić większe postępy poinformuje was... żegnaj - Wyłączyłam zaklęcie, odsłoniłam okna i usunęłam zaklęcie z drzwi. 

Teraz może by wyciągnąć coś z Pinkie. Jest tak łatwowierna, że pewnie nie będzie nic podejrzewać.

- Chciałam Pinikie z tobą porozmawiać - Powiedziałam z udawanym uśmiechem - Prowadzę pewne notatki na temat Elementów Harmonii... I mam do ciebie jedno pytanie ponieważ na resztę znam odpowiedź, wiesz gdzie znajduje się ich dokładne położenie? 

- Nie, ja nie wiem -powiedziała wesoło - ale Twilight powinna coś wiedzieć. Przedstawię ci ją dzisiaj.

- Skoro tak mówisz - Uśmiechnęłam się fałszywie ,a pomyślałam "cholera..." - Więc nie mogę się doczekać...- "...aż zarżnę jej gardło.." dopowiedziałam w myślach z uśmiechem lekkim. 

- Wiesz nie ma teraz żadnych klientów, to może opowiesz mi coś o sobie? -  zapytała Pinkie kręcąc się pośród wypieków.

• Create New...