Skocz do zawartości

"Rodzinne tajemnice" Imka2000


Omega

Recommended Posts

- Dzięki - powiedziała uśmiechając się - Poznałaś już moje najlepsze przyjaciółki? Nie? To jest Twilight, Rainbow Dash, Applejack i Fluttershy. Nie wiem za bardzo gdzie jest Spike, ale jego też polubisz, uwierz mi! Nigdy nie widziałaś tak słodkiego smoka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Drapałam się z tyłu głowy - Witajcie więc - Machnęłam lekko kopytkiem, z wymuszonym uśmiechem. Patrzyłam wiedząc że potrafiłabym zabić w tej chwili przynajmniej 4 z nich... pokusa rosła z każdą sekundą. Myślałam tylko "Ani się waż, ani się waż... ale jednak muszę... doskonały moment... nie! nie myśl tak!Musisz wykonać rozkazy... ".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- O co chodzi Spike? - zapytała się zdziwiona - Jaki list od Celestii?

- Księżniczka piszę tylko, że musicie czym prędzej przyjechać do Canterlotu. Nie podaje żadnych szczegółów poza tym, że to ważne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No cóż.. - Twilight nie była przekonana - A co wy o tym myślicie? - zapytała pozostałe.

- Niech pojedzie z nami - powiedziała Pinkie z uśmiechem.

- Jeśli wy się zgadacie, ja... nie mam nic przeciwko - powiedziała cicho Fluttershy.

- Jeśli tylko nie będzie nas spowalniać - powiedziała Rainbow.

- Ja nie mam nic przeciwko - powiedziała Applejack.

- No więc dobrze - powiedziała w końcu Twilight - możesz pojechać z nami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszłam do swojego pokoju. Po czym zaczęłam trenować magię. Chciałam spróbować zaklęcia trudnego które zwykle wychodziło mi na dosłownie chwilę, przerywało mi się gdy chciało. Zaświeciłam rogiem i przeistaczając się w energię weszłam do najbliższego gniazdka, ale wywaliło mnie nie mal po chwili, przez co spadłam na podłogę twarzą - Auć... - Podniosłam się i otrzepałam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to dziwne uczucie, przebiegasz świadomością po całym domu. Starasz się to robić powoli by nie stracić kontroli nad magią. Już prawie udaje ci się zrobić pełne okrążenie kiedy nagle słyszysz trzask zamykanych drzwi i tracisz koncentrację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...