Skocz do zawartości

"Rodzinne tajemnice" Imka2000


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Westchnęłam tylko - No dobra...dajmy trochę większego napędu... - Była to idealna okazja na rozerwanie się. Gdyby coś poszło nie tak uznaliby to wszyscy za...drobny wypadek... Zaczęłam dorzucać węgiel do pieca, gdy wrzuciłam już wystarczająco dużo uśmiechnęłam się. Chyba wrzuciłam tam trzy czwarte togo całego węgla.. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Co? jak to za szybko.. - zapytała Applejack i wytrzeszczyła oczy patrząc za okno.

- Co teraz?! - zakrzyknęła Rarity.

- Spokojnie dziewczyny, zaraz coś wymyślę - powiedziała Twilight i zaczęła gorączkowo obmyślać jakiś plan...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ops... no dobra nie chciałam z tego korzystać... - Przeniosłam się kilka metrów przed pociągiem i gdy już był blisko skumulowałam gigantyczną kule energii, zaklęcie było to bardzo wyczerpujące, mogłam je robić tylko raz na dzień, ale mniejsze. Z powodu że nie  używałam tego zaklęcia od kilku miesięcy zrobiłam kule, która była większa niż wszystkie inne. Gdy była ona już serio gigantyczna rzuciłam nią w pociąg wywołując spięcie, przez co hamulce powinny się od razu włączyć i w trymiga zatrzymać pociąg. Zaklęcie było też zabezpieczone, tak że niestety nie poraziło by innych w  pociągu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...