Skocz do zawartości

"Rodzinne tajemnice" Imka2000


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- A właśnie przypomniałaś mi - powiedziała i zaraz zaczęła się krzątać po sklepie - zaraz rozdam wszystkim zaproszenia. Do tego czasu możesz robić co chcesz. Pa! - krzyknęła znikając za drzwiami wejściowymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko idzie jak spłatka... będę najpewniej musiała uważać na tą całą Twilight... podobno jest bystra... będzie trzeba ją jakoś podejść... -Myślałam. Po chwili przestałam medytować, zdjęłam klucz z szyi popatrzyłam na niego i mocno przycisnęłam do piersi ściskając go w kopycie mocno - Obiecuje że was pomszczę... będą błagali o litość której za nic im nie okaże... będą cierpieć tak bardzo że będą prosić o śmierć... - Mimo że przed chwilą się uspokoiłam, złość znowu zaczęła się we mnie kumulować, przez ciało przechodziły mi iskry prądu, bardzo widoczne. Nawet w oczach to zaczęło się pojawiać - Zapłacą... czeka ich męczarnia... śmierć będzie aktem łaski, a ja tej łaski im nie podaruję...zginą...o taak...zginą! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Park" był słowem umownym. Tak naprawdę było to kilka alejek z doskonale utrzymanymi rzędami kwiatów i pięknymi starymi drzewami. Idealne miejsce żeby odpocząć lub spotkać się z kimś np. na randkę albo przechadzkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kit z dziennikarką na pewno nie zadziała... można było by to zrobić szantażem przyciskając sztylet do szyi jednej z nich...też lepiej nie... w ostateczności będę musiała się z nimi zaprzyjaźnić... -Pomyślałam i się wzdrygnęłam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko jak to zrobić? Przyjęcie u Pinkie będzie najodpowiedniejsze, ale jest tylko czymś w rodzaju imprezy zapoznawczej...

Trzeba będzie wymyślić coś innego, może doczepić się do nich podczas jakiegoś zadania od Celestii? Podobno często takie dostają...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...