Skocz do zawartości

"Droga do zemsty" peros81


Omega

Recommended Posts

- Jakbyś czegoś potrzebował po prostu powiedz - powiedziała po chwili Twilight - na pewno coś wymyślimy - dopiła herbatę i wstała z krzesła - wybaczcie ale muszę iść. Obiecałam napisać list do Księżniczki.

- Nie ma sprawy Twilight - żachnęła się Applejack - i tak mieliśmy już iść prawda RogueMane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 387
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

W środku było pełno kucyków. Pośród nich ciągle migał jakiś różowy kształt co chwila zmieniający położenie. Nagle pojawił się też przed tobą.

- Wreszcie jesteś! - zawołała uradowana Pinkie ściskając cię - Witaj na swojej imprezie powitalnej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Wewnątrz było głośno. Kucyki tłoczyły się w cukierni zajęte rozmowami lub zabawą, a wiele z nich okupowało stół ze słodyczami. Kiedy przechodziłęś obok klaczy i ogierów przerywali swoje pogawędki i witali się z tobą i składając najserdeczniejsze życzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoglądam w jej stronę lekko zaskoczony tą reakcją.

- Przepraszam najmocniej że wpadłem na ciebie... Jestem RogueMane - powiedziałem do niej z uśmiechem i podchodząc do niej. Ja tylko na nią wpadłem, a ona z przerażeniem poleciała na ścianę. Jeśli leży to podaje kopyto by mogła wstać, a jeśli stoi to nic nie robię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

- D.dziękuję - odparła odwracając głowę w bok, ale przyjmując twoje kopytko. - Jestem Fluttershy - przedstawiła się piskliwie.

Była bardzo nieśmiała i unikała twojego spojrzenia. Mimo to pozostawała na miejscu jakby nie wiedziała czy lepiej uciec czy czekać na dalszy rozwój wypadków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- M... miło mi... mi cię poznać - powiedziałem lekko zawstydzony. Czemu jestem zawstydzony? Nigdy nie byłem zawstydzony... skąd ta pewność? Chyba się nie... nie, niemożliwe. Ja zauroczyć się? Nieeee.... ale i tak stoję jak ten wół i dalej se na nią patrze zdenerwowany i być może zarumieniony.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To... to twoje przyjęcie? - zapytała Fluttershy patrząc to na ciebie to na kilka plakatów rozwieszonych po cukrowym kąciku. Ty też na nie spojrzałeś i zobaczyłeś na nich siebie. Dość nieudolnie narysowanego ale jednak nie sposób było nie zauważyć podobieństwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- T... tak - odpowiedziałem jąkając się. Chyba teraz jestem niemal cały zarumieniony, ale nie mam odwagi się ruszyć czy cokolwiek robić.... ta klacz, ona mnie onieśmiela. Nie lubię imprez to fakt, ale na coś się ona przydała, spotkałem kogoś z kim może będę... przestań tak myśleć, to piękna klacz więc pewnie ma już ogiera, na sto procent. To nie mal pewne że ona jest już w związku.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

- Um.. w takim razie wszystkiego najlepszego - powiedziała uśmiechając się nieśmiało. - Mam nadzieję, że ci się tu spodoba.
Nagle spojrzała nad twoim ramieniem i zmarszczyła brwi.

- Angel! Przecież wiesz, że nie powinieneś pić ponczu! - zawołała, choć było to tylko trochę głośniejsze od jej normalnego głosu. Zauważyłeś, że jej uwaga skupiłą się na niewielkim białym króliku pochylającego głowę nad wielką misą z czerwonym płynem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...