Skocz do zawartości

"Droga do zemsty" peros81


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 387
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

"Steelhorn: Aż mi się rzygać chce od takiej miłości. Ej biluś, masz może torebkę? Zaraz puszczę pawia" myśli

- Hehehe, czekaj, pomogę ci Apple Bloom - powiedziałem i wziąłem się za sprzątanie. - Na ulicy poznałem Pinkie, która zaprosiła mnie na jakąś imprezę powitalną. O co mogło jej chodzić?

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Pewnie właśnie o to - powiedziałą Applejack pamagając siostrze w sprzątaniu - możesz oczekiwać wielkiej imprezy z piniatą i innymi szalonymi grami. Pinkie taka już jest, użądza przyjęcia dla każdej nowej osoby w Ponyville.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ta powróciła chwilę później niosąc na grzbiecie wiadro jabłek. Wzięliście się do roboty. Kilka minut później babeczki jabłkowe były już w piecu.

- Fajnie było - powiedziała Apple Bloom - jak chcesz to nauczę cię piec ciasta.

- Takie same jak przed chwilą? - zapytała Applejack z uśmiechem - najpierw sama się tego naucz cukiereczku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo udało ci się je znaleźć skrzynie z obrusami. Wielka skrzynia stała w rogu, ale nie było na niej kurzu, czego nie można było powiedzieć o reszcie pomieszczenia. Otworzyłeś wieko, i wyciągnąłeś obrus. Apple Bloom również wzięła kilka zwitek materiału, których nie potrafiłeś określić i poszła na górę.

- Chodź, bo obiad zacznie się bez nas - zawołała z góry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...