Skocz do zawartości

[Fantasy] Nowa Generacja - Dołącz do Istot Paranormalnych


Recommended Posts

Wszyscy wyśmiewali Delois, Bili ją śmiali się ,że jest tylko sobą, że jest stara i dziwna, że wredna i ignorancka.

- Zostawcie mnie!- Krzyknęła budząc się- To był tylko sen... Delois posmutniała i powiedziała

- Przepraszam. Opuściła wzrok i próbowała nie spać < Od kąt jestem na tym świecie śnią Mi się koszmary. Czemu takie bolesne dla mnie?> Delois uderzyła się w polik i zaczęła przysłuchiwać się wszystkiemu woku. < Mam nadzieje ,że już nigdy nie zasnę>  

Link do komentarza

Violetta spojrzała na niego i na miękki koc. Przymknęła powieki i oczy znów zaszły mgłą.

-Nie chcę by ten dzień nadszedł -szepnęła otulając się kocem. Postanowiła sobie, że nie będzie znów płakać. Spuściła głowę.

-Jacob... ja czasami widzę przyszłość i... -przerwała -mam sny o przyszłych dniach, miesiącach i wizja jutrzejszego dnia przypomina mi coś strasznego. Dopiero od tygodnia zauważyłam mój dar przewidywania. Nie zawsze jest to trafne przewidywanie, ale nieraz się zgadza...

Link do komentarza

- Nie uda Ci się to Moje koszmary są martwe. Powiedziała Delois nie naturalnie i smutno

- Dawno się dowiedziałam ,że zmora zjadła moje sny, a moje koszmary zostawiła suche i martwe jak to drzewo bez soków. Delois powiedziała  i spokojnie wskazała martwe drzewo

Edytowano przez emili878
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...