Skocz do zawartości

[Fantasy] Nowa Generacja - Dołącz do Istot Paranormalnych


Recommended Posts

Violetta była bardzo zmęczona, a jednak otworzyła oczy szerzej, aby spojrzeć na Jacoba.

-Naprawdę? Nikt cię nigdy nie przytulił? Mnie z resztą też, ale ciebie? Ludzie mogą się bać kosiarzy, ale nie znaczy to, że nie mogą próbować cię zrozumieć. Wewnątrz jesteś bardzo ciepłą osobą.

Link do komentarza

-Dobra,Green śpi,więc mogę się rozejrzeć!!!-Od Green`a odezwał się dość wesoły głos.

**Oj,nie powinienem się odzywać...Jeszcze zwrócę na siebie uwagę...**Nad Green`em uniosła się ledwo widoczna,złota mgła.Przybrała wygląd Green`a i "stanęła" na piasku.Zaczęła iść w stronę Sophii,zostawiając widoczne ślady.

Edytowano przez Ternos23
Link do komentarza

Sophie spojrzała w stronę Green'a, zdziwiła się widząc coś ... . Przetarła oczy i jeszcze raz spojrzała w stronę istoty. Niestety zniknęła z pola widzenia dziewczyny. Wstała nie pewnie rozglądając się. Green dalej spał. Przetarła palcami twarz, po czym podeszła do śpiącego magika. Poprawiła koc, po czym usiadła koło niego. 

Link do komentarza

Green obudził się i lekko podniósł głowę.Przetarł oczy i spojrzał na Sophię.

-Coś się stało???-Zapytał się i spojrzał ze zdziwieniem na pled.

-W końcu go nie chcesz???

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mgiełka doszła do polany i zaczęła się znowu rozglądać.Wyglądała dość....dziwnie,jak na złotą mgłę.

Link do komentarza

- Nie, po prostu.. - powiedziała z zakłopotaniem - wy ludzie podczas snu tracicie dużo ciepła.... i wiesz.... nie chciałam aby tobie było zimno... - położyła po sobie uszy, miętosząc swój ogon ze wstydu. "Idiotko znów nie pomyślałaś... " - skarciła siebie w myślach, milcząc i czekając na kolejną naganę...

Link do komentarza

Green popatrzył na Sophię i położył rękę na jej ramieniu.

-Dziękuje,przynajmniej o mnie pomyślałaś...-Powiedział z małym uśmiechem,ale spostrzegł że Sophia jest zła na siebie.

-Sophio,co się stało???-Zapytał się,a w głosie było słychać troskę.

Link do komentarza

@Up4:

Cóż, ja z tego zrozumiałem że nie minął dzień,no może jeden,Jacob i Violetta śpią sobie razem,ze mnie wyszła złota mgiełka,która przybrała mój wygląd,i chodzi sobie teraz po polance.Loca została uratowana od koszmarów przez Noct,a ja i Sophia siedzimy sobie na plaży.No i jeszcze tyle,że Dark po postacią kucyka siedzi sobie na polanie,drugi magik którego imienia nie pamiętam dostał przesyłkę zrzuconą z helikoptera,w której znalazł cytuję:"Katanę ze Skóry Rekina +2 do wiewiórek i innych gryzoni" oraz "Zestaw shurikenów +2 do celów ruchomych" czy jakoś tak...To chyba na tyle  :shrug2:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Green popatrzył na Sophię z ciekawością.Zastanowił się chwilę.

-Chciała byś może wejść do morza???-Zapytał się jej z uśmiechem na twarzy nie zdejmując ręki z jej ramienia

------------------------------------------------------------------------------------

Mgła obejrzała wszystko dookoła i "usiadła" na kamyku patrząc się w gwiazdy.

**Gdzie on znowu poszedł???Nie poznaję tego miejsca...**

Edytowano przez Ternos23
Link do komentarza

// ty biłaś się ? :ming: Uciekałaś... //

- No wiesz nie jestem pewna, bo zmoczę koszulke i bede musiała ją zdjąć. A wy nie jesteście przyzwyczajeni do "nagości" chociaż jestem cała pokryta futrem, które stanowi takowe ubranie.. i... - mówiła na jednym wdechu, po czem przerwała i spojrzała na rękę Green'a , a później na niego sameg - eh.. tak, nawet bardzo chcę popływać...

Link do komentarza

(Loca ty walczyłaś uciekając no nie?)

 

Violetta otworzyła jedno oko patrząc na Locę.

-Dobranoc Loca... -szepnęła i naciągnęła sobie koc pod brodę. Zaczęła powoli zasypiać. Przymknęła powieki, lecz po chwili powiedziała cichym głosem.

-Jacob... czemu jesteś taki ciepły?...

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...