Skocz do zawartości

[Fantasy] Nowa Generacja - Dołącz do Istot Paranormalnych


Recommended Posts

Zmora wróciła do swojej postaci na krótką tylko chwilę. Potem z grzbietu wyrosły jej wielkie, czarne, pierzaste skrzydła. Żółte oczy powiększyły się, a obok nich wyrosła druga para. Uśmiech Nocturne rozszerzył się i pwiększył, ukazując wąskie, ostre zęby. Nie zabrakło też długiego ogona z kostnym zakończeniem. Zmora odwzajemniła spojrzenie stwora i oparła się o niewielki nagrobek, który sekundę wcześniej się pojawił. Tuż przy nim ziała dziura - otwarty grób.

Link do komentarza

Violetta spojrzała na Jacoba zagadkowo

-Jak to nie posiadasz? Każdy posiada sny! Każda istniejąca istota powinna istnieć! To co mówisz wydaje się niedorzeczne! Skoro istniejesz to znaczy, że masz istnieć! Choćby po to aby być moim przyjacielem -zakończyła wypowiedź głośnym ziewnięciem.

Link do komentarza

Jacob spojrzał się na Violette i powiedział smutnym głosem

- Ja po prostu ich nie posiadam...nie śpię i nie mam snów

Po czym Jacob zmienił ton na miły

- A ty je posiadasz i jesteś zmęczona więc zamknij oczy i zanurz się w krainie snów...

Jacob położył się i patrzył na gwiazdy

Link do komentarza

Loca wyteżyła umysł i przypomniała sobie pewne słowa.

"Jeśli będziesz w potrzebie wezwij mnie"

Wypowiedziała jakieś słowa a z daleka światło zaczęła napierać. Że światła wyłoniła się Wilczyca. Szkielet wrzasnął i rozpłynął się niczym mgła. Światło odleciało.

- Co to było?

Link do komentarza

Jacob spojrzał się na Violette i powiedział

- Ah...tak jasne...

Jacob w dotyku był nadzwyczaj ciepły i miły w dotyku. Miał na sobie jedynie czarną koszulę i dżinsy więc to by było niemożliwe że był aż tak ciepły. Było to tajemnicze, a zarazem interesujące. Jacob czasami się nawet nad tym zastanawiał, ale nigdy tej zagadki nie odgadnął. A co do wyglądu twarzy to brakowało maski...miał młode rysy i piękne brwi. Jego oczy były niebieskie, a włosy brązowe. Był najnormalniejszym mężczyzną galaktyce. Był umięśniony niczym zawodowy bokser lecz z umiarem. On był jednak jedyny w swoim rodzaju...nie posiadał snów...

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...