Skocz do zawartości

[Fantasy] Nowa Generacja - Dołącz do Istot Paranormalnych


Recommended Posts

Jacob spojrzał się na dziewczynę i odetchnął. Powiedział w swym umyśle "Śpij słodko" Po czym zamknął oczy i zatopił się w mroku Krainy Snu i Wyobraźni.

 

@Down

Lepiej nas obudź, bo będziemy się tak budzić przez całą noc...

Edytowano przez jacob.zvierz
Link do komentarza

-Racja,nie pomyślałem o tym...-Powiedział trochę smutny.Spostrzegł że ranek się już zbliża...

-No,chyba musimy wracać...-Podniósł się powoli i podał rękę Sophii,ażeby też mogła wstać.Uśmiechnął się lekko.

 

-----------------------------------------------------------------------------

**O,światło....Zaraz,powinienem już wracać!!!*Mgła uniosła się i zaczęła wracać powoli na plażę,środkiem polany.Spostrzegła już kilka postaci,które nie śpią.

Link do komentarza

Sophie trochę zmarkotniała, ale po chwili uśmiech zagościł na jej twarzy. Podając mu pokrytą mięciutkim futrem dłoń, wsparła się lekko na nim. Po sekundzie była na nogach patrząc na wyglądające z nad horyzontu słońce.

- Na prawdę nie spałam całą noc. ..? - mruknęła do siebie - No nic zdarza się. - wzruszyła ramionami, spoglądając na Green'a - To co? Idziemy?

Link do komentarza

Zmora utknęła w głowie Delois. 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Dziewczynka chwyciła zmorę za rękę i zaczęła ciągnąć ją w ciemność. Po chwili biegu pokazała jej niebieski błyszczący pąk kwiatka.

- Dbam o niego jest bardzo ładny. Po czym pociągnęła zmorę w dalszą ciemność

Link do komentarza

Green odwzajemnił uśmiech i szedł dalej.Nagle coś sobie uświadomił,ale i tak szedł nie dając poznać tego po sobie.

**Wiedziałem,po prostu wiedziałem,że gdy pójdę spać,to on pójdzie na przechadzkę...**Pomyślał.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

**Gdzie on jest,gdzie on jest??**Mgła szła już kilka minut,aż w końcu zauważyła Greena.Wleciała między drzewa,i po chwili stanęła za Greenem.

​-(Chrząknięcie) Czy mógłbyś mnie wpuścić do siebie Green??-Odezwała się mgła uśmiechając się lekko.Nadal miała postać Greena.

Link do komentarza

-Czarni? Są to najgroźniejsi wrogowie wszystkich zgromadzeń takich jak my, błąkają się po całym świecie, są kanibalami, wszystkożernymi potworami, nie jedzą i nie zabijają tylko swoich, ale to tylko legendy, tak na prawdę zabijają nawet swoich! Są to przeważnie wampiry, czarnoksiężnicy i wilkołaki, jak i również zombie. Możliwe, że o nich nie słyszeliście, ponieważ nie chcą, by ,,plotki'' o nich usłyszał świat, tylko ci, którzy ich spotkali o nich wiedzą, bo zwykle inni w te ,,plotki'' nie wierzą... na szczęście mają niewielką przewagę liczebną. A właśnie chciałabym was poprosić; jeśli macie jakiś przyjaciół, którzy mogliby nam pomóc to niech jej udzielą. A teraz idę po broń, siostra gdzieś zniknęła ktoś może pójść ze mną? Balladę by ktoś potrzymał, a ja wezmę Nerwa - mówiłam zakładając kantar z łańcuchów balladzie i kosz  na kark.

--------------------

Klątwa tymczasem się zgubił w lesie i miał godzinę drogi od polany.

------------------

Rebeka jest nie wiadomo gdzie ( :rainderp:)

Edytowano przez Bećka
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...