Skocz do zawartości

[Fantasy] Nowa Generacja - Dołącz do Istot Paranormalnych


Recommended Posts

-Spokojnie... Ze strony prawnej nie należy do nikogo, ale teoretycznie jest mój, przecież nie będę chodzić do jakiś ludzkich urzędów prawda? Tym bardziej, ze oni nawet nie widzą tego zamku, właśnie dlatego poprosiłam pewnego czarodzieja, żeby stał się  niewidzialny i przy okazji jest w nienaruszonym stanie.

Link do komentarza

Sophie dalej wygrzewała się na słońcu w nieunaturalnianej pozycji. Mimo, że wyglądała komicznie, można było uznać ją za prawdziwe zwierze. Nie przeszkadzało jej to. Gdy w pewnym momencie zauważyła ponurego Green'a postanowiła coś zrobić. Momentalnie zniknęła w lesie na godzinę.

Gdy wróciła zakradła się do magika zakrywając delikatnie swoimi łapami jego oczy. Postawiła przed nim pewną rzecz po czym zabrała ręce. Mógł zobaczyć małą plecioną łódeczkę z najróżniejszymi owocami leśnymi, takimi jak jagody, borówki czy dzikie wiśnie i jabłka. 

Link do komentarza

//Proszę, żebyście podali rzecz, która jest dla danej postaci( LUB której od dawna poszukuje i potrafi dla niej poświęcić życie) najważniejsza, oraz krótki opis (no chyba, ze jest oczywiste jak wygląda i do czego służy), w ewentualności może być to osoba, ale nie jakiś wszystko potrafiący bóg. 

Chciałabym rozpocząć przygodę, żeby nudno nie było

I umówmy się, że off-topy piszemy czerwonym okey?//

Edytowano przez Bećka
Link do komentarza

Green widząc niespodzianką,zaniemówił i spojrzął zdziwiony na Sophie.Uśmiechnął się trochę.

-To dla mnie?-zapytał się i zjadł jednął borówkę.Popatrzył znów na Sophię.

-Dziękuje...za co to??-Zaypytał się jej.

*-Kto to?-*Powiedział White jedynie do Green'a

*-Później się dowiesz...-*Odpowiedział mu lekko zirytowany w myślach.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

No,jak czerwonym to czerwonym...

Ważną rzeczą,a właściwie postacią,będzie dla mnie White,który gdy coś pisze,ma kolor cyjan.

To...ee...moje sumienie które przez przypadek zmaterializowałem.potrafi on wyjść ze mnie pod postacią złotej mgiełki,która może przybrać dowolny kształt oraz zmaterializować się z matriału do którego wleci (np.żelazo,kamień czy drewno).Haczyk jest taki,że da się go zabić,a jeżeli zginie,to i zginie Green.

Ot,to moja ważna rzecz ;)

Edytowano przez Ternos23
Link do komentarza

//A ja piszę bez kolorow...a poza tym dodam wilka, bo jedną postacią nudzi mi się

 

Na polanie pojawia się czarny wilk z niebieskimi tatuażami. Zauważywszy Locę zaczyna się skradać. Zbliżywszy się na tyle blisko powiedział

- Dzień dobry pani...

Po czym rozprostowuje się

 

Wygląd wilka:

blog_iy_4775421_8053554_tr_lens_1_5.jpg

Link do komentarza

- J- ja mam 160. Mieszańce, żyją dość krótko.

*wyjęknęła*

- Masz szczęście. Urodzileś sie po powstaniu *wolnej republiki* wojna cię nie dotknęła.

- Jestem wilkiem natury. Może gdzieś o nas przeczytałeś. Już dawno prawie wszyscy nie żyją. Jestem ostatnia. Wychowalam się w lesie zgodnie z naszą nauką. Aby szanować każde żywe stworzenie.

Edytowano przez LocaLoba
Link do komentarza

// u mnie to maskotka... tak maskotka. Jest to szczur, zszyty z przeróżnych kawałków materiału i wypchany tym samym. Ma złote guzikowe oczy oraz ogon ze sznurówki. Sophie zszyła go sobie będąc na fermie. Straciła go w wieku 16 lat, będąc na wycieczce "rekreacyjnej" ze swoim panem. Bardzo przeżyła stratę tak błahej rzeczy, która miała tak dużą wartość dla niej. //

 

- Byłeś smutny... a nie ma nic lepszego niż słodkie owoce na poprawę humoru. - wzruszyła ramionami, patrząc się na Green'a. Po chwili oderwała wzrok i wzięła jedną z malin. Podrzuciła do góry po czym złapał= Mniam słodka - powiedziała uśmiechając się. 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...