Skocz do zawartości

VII Zgorzelecki Ponymeet


Cygnus

Recommended Posts

Nie wiem jak będzie ze mną, Alter Piknik Fest vol. XI w Pieńsku wzywa ;D Jak moja dziewczyna nie idzie na AP, to jestem na meet'cie. Będę wszytko wiedział pewnie ze dwa dni przed wszystkim :P

S443556 za pewne znów Plaza Bistro, no chyba że polanka jak na II ZgC.

Edytowano przez Gandezz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, to teraz nie mamy nawet dwóch tygodni, żeby się zapowiedzieć GDZIEKOLWIEK i jeśli nie będzie dla nas miejsca to pocałujemy klamkę.

zKnC3em.jpg

Zawiodłem się...

Ja tu leżę uziemiony w łóżku i mam załatwiać...

Edit: Wiem, że brzmi jakbym wylewał żale, ale naprawde nie czuje sie na siłach tego załatwiać, mimo to spróbuję. I proszę, by następnym razem jak ktoś zacznie to organizować pomyślał, czy ma zamiar być na miejscu/coś załatwić. Bo temat na forum to może założyćkażdy w nadziei, że "może coś z tego będzie".

Edytowano przez Fisk Adored
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień wcześniej pracuję do 23. Czyli znowu się nie wyśpię. :bemused:. Moja insomnia musi radować Lunarną Księżniczkę, bo już nawet co jakiś czas muszę się leczyć z wycieńczenia organizmu haha. Lubię brać się za więcej niż jestem w stanie unieść, ale czasami po prostu ciało mówi "hell no, I'm NOT going"

Edytowano przez Fisk Adored
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje nieoficjalne źródła (Xsadi) mówią, że w Carefourze pojawił się szósty wave blind bagów. (Gdzie ostatnio nie było wcale)

 

Potwierdzam częściowo. Jak tam jeszcze pracowałem to wykładałem kuce, ale niestety nie pamiętam z jakiego wave'u.

 

Pisałem przed chwilą z Xsadi i padł pomysł, aby iść na rolkowisko ^^ Cena? 6 zł/h razem z wypożyczeniem rolek. Chętni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę odwołać moją obecność z przyczyn ode mnie niezależnych. :octcry: będę z wami duchem! 

 

Nope ;( Niech się tu ekipa nie rozpada... Koleżanki pewno też nie będzie?

A tak w ogóle to jak ktoś chce, to mogę rano (ok. ósmej) wziąć kogoś z Zgc na miejsce spotkania (McDonald).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczycie tą mordę to wiedzcie, że to ja i nie musicie jużdłużej zastanawiać się czy dobrze trafiliście.

zdjUnb4.jpgI tak, to miał być żart

Powinienem się kręcić pomiędzy peronem a McDonalds pomiędzy 7 a 8 rano.

 

EDIT: Pogoda zapowiada się na deszczową, nie pokazywać mi siębez czegoś typu bluza/kurteczka bo potem będziecie siorbać nochami.

Edytowano przez Fisk Adored
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So much yay, meet świetny! Jeden z najlepszych (jak nie najlepszy) ever! Dzięki wszystkim obecnym, tych co nie było - niech żałują. Przypominam rekord: 42 karty :D No i jeszcze dwie w pamięci... Więcej takich meet'ów!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...