Skocz do zawartości

Witam wszystkich!


Robalos

Recommended Posts

Witaj! Jak się "zkucykowałeś"? Jakiej muzyki słuchasz najchętniej? Masz swoją ulubioną postać? Takie pytania zaraz tu padną. ^^ To taki forumowy rytuał. xD

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ix7vrluEm4E

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Jak się "zkucykowałeś"? Jakiej muzyki słuchasz najchętniej? Masz swoją ulubioną postać? Takie pytania zaraz tu padną. ^^ To taki forumowy rytuał. xD

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ix7vrluEm4E

O MLP powiedział mi brat, metalu, tak (Fluttershy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jak ktoś zakłada temat to chce poznać kogoś. W pierwszym poście napisałeś kilka zdań, z których nie wywnioskowałem nic, oprócz jakiś banałów, że masz 19 lat itd. Rozwiń się. Napisz, że jesteś fajny, że lubisz pieski albo coś takiego.

 

No i także cię przywitam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie .Może powiedziałbyś nam coś więcej o sobie? Jak już skończysz wpadnij po Userbar

                                                                                                                                                         I   

                                                                                                                                                         I

                                                                                                                                                        V

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Wturlała się do pokoju*

Wiat:wat:

Gdzie ja jestem?

Aaaa nowy użytkownik!

*podturluje się do aate i macha ogonkiem skacząc naokoło *

Witaj nowy użytkowniku mam nadzieję ,że spodoba ci się to forum!Jest tu superaśnoodlotowofajnie i są fajne kucyki i fajne fanfici i wszystko! I żebyś się dobrze bawił!

*Zauważa swój ogon ,który chodzi za nią*

Dude ten ogon chodzi za mną cały dzień!Muszę go złapać! 

*Zaczęła gonić swój ogon po czym wyturlała się z pokoju powitań*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...