Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Przeszłam się jednak wczoraj znów do Reala, by nabyć to:

20141104_205550.jpg


...chociaż nie było łatwo, bo sklep był zawalony pudłami z zabawkami zapewne już na świąteczne promocje, a półki opustoszały w większości... no i oczywiście znów zmieniono układ zabawek. Bałam się, że już tego sześciopaku nie znajdę, ale było ich jeszcze sporo na szczęście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeży nabytek. Unboxing książki Past Sins, angielska wersja językowa.

 

https://www.dropbox.com/s/bwc66rpd6brtxl5/SAM_2116.JPG?dl=0

https://www.dropbox.com/s/8i9djobf49eu338/SAM_2117.JPG?dl=0

https://www.dropbox.com/s/fgk60n0yexin8nj/SAM_2121.JPG?dl=0

https://www.dropbox.com/s/pbx101oaf6wrps2/SAM_2123.JPG?dl=0

 

Książkę wydało Equestria Publications, jest to wydanie drugie (bez historyjek pobocznych). Samo wykonanie oceniam na celujący, kniga prezentuje się fenomenalnie. Główny cel wstawienia tutaj zdjęć tejże książki jest informacyjny - zamówiłem dwa egzemplarze, zaś jeden z nich na pewno będzie dostępny jako fant aukcyjny na jakimś większym meecie (najpewniej ogólnopolskim).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezenciki od przyjaciółki:

20141109_220104.jpg

Twilight, pomimo tych frędzli, jest urocza i bardzo przyjemna w dotyku, jednak chyba więcej pluszaków z tej serii nie zamierzam nabyć. A torebeczka jest malutka, ale portfelik i telefon bez problemu się zmieszczą (no, chyba że ktoś korzysta z największych smartfonów, to nie bardzo :squee: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twilight, pomimo tych frędzli, jest urocza i bardzo przyjemna w dotyku

 

Nie zaprzeczę, pomijając grzywę i ogon te pluszaki są całkiem urocze. Tak mi wpadł do głowy pomysł...a gdybym im wyrwać "mopa" i przyszyć jakieś normalne "włosy"? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak mi wpadł do głowy pomysł...a gdybym im wyrwać "mopa" i przyszyć jakieś normalne "włosy"?

Myślałam o tym, wystarczyłoby kupić pasemka lub peruki w odpowiednich kolorach. Na razie jednak szkoda mi na to czasu. :aj5:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ojojoj ale temat :P

 

auto: rarity wisi na lusterku, takze na lusterku stoi blindbag apple honey, do tego szklanka (pint glass) z rainbow dash zawsze w aucie, pije z niej poranna kawe w drodze do pracy. tablet praktycznie zawsze jest w aucie, kucykowe przeboje lub teledyski z youtube. ewentualnie jak zapomne tabletu to mam jeszcze singiel Mic'a (z autografem :P) i kompilacja Now! That's what I call horse music na cd (takze z autografami, od Glaze i General Mumble)

0FUQ5gs.jpg

 

swiateczna choinka wersja FABULOUS®, plakat rarity od Adlynh

bY7ooOq.jpg

 

puszka 'sniadaniowa' z rarity, w srodku 2 decki do MLP:CCG

LwDXBEA.jpg

 

plakat z PonyCon'u 2014 oraz plakat Rarity jako najemnika z Fallout3

nGEPe0N.jpg

 

fanart: Ksiezniczki (promarkery, autor SkySketch), pozostale obrazki - recznie wycinane skalpelem z czarnego brystolu na bialym tle - cala kolekcja (autor Eclectic Elathera, USA)

iFUrSrj.jpg

 

GlamRock Rarity - reczna przerobka (PonyCon exclusive, nr 95/100), recznie ulepiona rarity przytulajaca sweetie belle (glinka ceramiczna, autora nie pamietam), oraz lalka rarity ktora dostalem za free na premierze kinowej Rainbow Rocks

2Wecvnm.jpg

 

ksiazki - wszystkie do tej pory wydane w europie chapter books, kolekcja Daring Do, 'the Elements of Harmony - refecence guide', mam takze 'the Journal of the Two Sisters' - lezy chyba pod lozkiem jako ze niedawno czytalem :)

MfgIOQR.jpg

 

 

karton roznosci - blindbagi, niesmiertelniki, plakaty, con-booki, tatuaze, i inne roznosci ktore sie nie mieszcza na polkach (za kartonem kolejna tuba plakatow - jakies 6 czy 8, w tym troche oficjalnych)

0FLB5D5.jpg

 

kolejne plakaty, nad i obok komputera:

2mcB2d7.jpg

7oQ2LaW.jpg

 

pluszaki i jasiek pod glowe:

yBfGIOB.jpg

 

4 nowe paczki mini-figurek (jeszcze nie rozpakowane), australijska wersja Rarity z dvd, torebka pinkie pie (torebke wygralem w quizie na PonyConie :P)

QvyMcxa.jpg

 

kubki i podkladka pod myszke (oryginalnie mata do MLP:CCG, ale jako podkladka spisuje sie lepiej niz moj stary metalowy mionix :P)

hdxuzkF.jpg

 

przypinki: 2 wersje z PonyConu, muffin, znaczek lidera znany z akademii wonderboltsow, luna (bardzo limitowana seria), Cornwall Bronies (moja lokalna grupa), Bristol Bronies (zaprzyjazniona grupa), BuckCon

kIaEXQR.jpg

 

mam jeszcze 4 t-shirty (logo BuckConu, serce rainbow dash, fluttershy 'i present to you the fuck i give' oraz wlasnego projektu z moim awatarem i nickiem)

 

i zastanawiam sie o czym jeszcze zapomnialem :P

 

 

aaa... tyl mojego auta...

NzroABD.jpg?1

 

 

 

 

wiedzialem ze o czyms jeszcze zapomne...

fursuit (wlasnorecznie zrobiony):

YVDZCph.jpg

Edytowano przez CuteHornyUnicorn
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, co do tej FS z gazetki... mimo, ze za nią nie przepadam, figurka podoba mnie się najbardziej ze wszystkich.

Te wielkie, urocze oczy... pastelowe kolorki, grzywa i ogon... tylko skrzydła za małe, oraz figurka się giba.

Mama mi akurat dziś kupiła gazetkę, bo była figurka x'D

Nie mam tylko Twilight do kompletu, ale mam jakąś figurkę, która była w zestawie lalki Equestria Girls. Wykonanie podobne.

Ostatnio również dostałam Rarity z Equestria Girls - wczesny prezent od taty, hyh. Bo w Biedronce tanie bardzo.

I dostałam również puzzle xd nie lubię puzzli, ale ułożyłam je, no bo co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także zakupiłam sobie figurkę Fluttershy. Jest przesłodka i cieszę się niezmiernie, że ją mam, ale w przeciwieństwie do Hidoi uważam, że te oczy są straszne. Z profilu wygląda uroczo, ale od przodu trochę jak mucha. Ma to swój urok, jednak będę musiała się przyzwyczaić. Moja się nie giba. Stoi równo ^^ Jednakże najbardziej podoba mi się Rarity z tego kompletu. Szkoda, że brakuje mi RD...nie będzie łatwo zdobyć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczy to ona ma za duże w porównaniu do pozostałych xD
Z profilu mnie się to podoba, ale jak się patrzy od przodu to masakra jakaś wielka.

Ogółem i tak nie lubię dużych oczu, zwłaszcza, jak ma się je większe od skrzydeł... brr.

Ona ma większe gały od normalnej, podstawowej figurki.

Edytowano przez Hidoi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że coś im nie wyszło w drukowaniu naklejek i wyszły za duże, ale już się tym nie przejęli tylko przykleili takie i mamy co mamy. Ale nadal jest słodka więc można im wybaczyć ten czyn~ 

Co innego z CM po jednej stronie zadu. Tego im nigdy nie wybaczę  :flutterage:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Fluttershy prezentuje się tak:

DSC01006.jpg


...i widać, że prawe kopytko delikatnie odstaje od ziemi. Ale na tyle delikatnie, że bez uważnego przyglądania się nie widać tego.
Poniżej mój subiektywny ranking figurek z gazetki:

1. Applejack - nie mam nic do zarzucenia tej figurce.
2. Pinkie Pie - tej figurce też raczej nie mam nic do zarzucenia, jednak zdecydowanie podoba mi się mniej, niż AJ.
3. Twilight Sparkle - troszeczkę błędów w malowaniu.
4. Fluttershy - ciut za małe skrzydła, za duże oczy.
5. Rarity - bo jest wyraźnie niższa/za bardzo pochylona w stosunku do reszty figurek z gazetki.
6. Rainbow Dash - najwięcej błędów w malowaniu, brak szyi, śmiesznie małe skrzydła.
Ps: Moje figurki śmierdzą, nie pachną.
 

A to moja pełna kolekcja (figurek - bo mam jeszcze plakaty i pluszaki + jeszcze parę innych drobiazgów):

DSC01010.jpg


Z fleszem, bo ostatnio cały czas ciemne dni...

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mikołajki dostałam lalki Arię i Sonatę,płytę z filmem Rainbow Rocks i pluszaka Rainbow Dash.Lalki są bardzo ładne,podoba mi się ubranko Arii,płyty jeszcze nie odtwarzałam,a pluszaczek jest niesamowity,ma piękne duże oczy,idealny do przytulania,do tego założyłam jej czapeczkę świąteczną i wygląda przesłodko :rd2:Przyjechała jeszcze moja ciocia i dostałam Rainbow Dash`owy naszyjnik,jest na nim znaczek RD,podobizna RD i podobizna głowy RDi prezentuje się tak:http://findnsave.paulsvalleydailydemocrat.com/offer/My-Little-Pony-Rainbow-Dash-Charm-Necklace/42321196/ oraz bransoletkę,która wygląda tak:http://findnsave.sacbee.com/offer/My-Little-Pony-Charm-Bracelet/42321174/

Edytowano przez MysterFajna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...