Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Drobnostki z Biedry again:

20150124_192455.jpg


Szkoda, że nie było 3 wzoru zeszytu, przydałby się na fanfiki albo notatki do szkoły. A Applejack Fashems wzięłam, bo jest moim drugim ulubionym kucykiem, poza tym jako pierwsza trafiła w moje ręce (zostało prawie całe pudełko).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny zeszyt. Mam te dwa z innymi wzorami, ale nie mogę znaleść tego -_-

Tak swoją drogą, czy tylko mi schodzi farba z tych czarnych kółek spinających kartki (jakkolwiek one się nazywają)?

Ze spiralki ? Chyba tylko tobie, ale mi się delikatnie zaginają rogi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny zeszyt. Mam te dwa z innymi wzorami, ale nie mogę znaleść tego -_-

Tak swoją drogą, czy tylko mi schodzi farba z tych czarnych kółek spinających kartki (jakkolwiek one się nazywają)?

 

Miałem gruby zeszyt A4 na studiach - "przeżył" swoje. Farba schodziła ze spiralki, ale w moim przypadku to chyba norma :) I ostatnia rzecz, którą bym się martwił. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam, gdzie zapytać. Pytam tutaj dobrzy ludzie:) Córka ma fioła na punkcie pony - ma ich dużo, ale brak oryginałów, jak wygląda prawdziwy kucyk pony? Bo mam naklejke którą chciałam kupić, a nie wiem czy to znów nie podóbka- http://redro.pl/fototapeta-konie-ksiezniczka,30140667 - ważne żeby był chociaż troche zbliżony do właściwego :D. Mała jest kumata:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny kucyk ma logo "My Little Pony" a nie My Lovely Pony" czy cokolwiek innego. Musi mieć tez na opakowaniu logo Hasbro. Co do wzoru, który pokazałaś, to jest niestety jakiś zwykły konik i córka na pewno się kapnie. Tak wyglądają oryginalne kucyki z serialu: https://www.google.pl/search?q=my+little+pony+hasbro&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=kHnYVJzjAsHOyQO4u4CgCQ&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1280&bih=876#tbm=isch&q=my+little+pony+vector

 

Poza tym, myślę, że wystarczy abyś raz z dzieckiem obejrzała bajkę a będziesz wiedzieć, jak kucyki wyglądają i nie kupisz nigdy więcej podróbki [przeważnie są paskudne] ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, tak więc, moja niezwykle skromna kolekcja:

2co23xl.jpg
 

Chyba się w końcu wkurze, wezmę pieniądze i w drodze ze szkoły wstąpię do sklepu i kupię Sunset Shimmer, bo stoi już w na wystawie parę dobrych tygodni i żal mi jej nie nabyć. :despair:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też pokażę swoją (niezbyt skromną) kolekcję:

 

Moje blindbagi

 

Funko, POP, Fashems i z gazetki

 

Figurek ciąg dalszy

 

Przypinki

 

Wczoraj kupiłam sobie Twilight z Rainbow Power, a w piątek mam zamiar nabyć maskową Fluttershy (o ile mi z Empika nie wykupią, bo tylko 3 zostały :oops: ).

 

EDIT: Zapomniałam swojej pluszowej Flutty dodać.

Edytowano przez Clicker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc... Fluttershy kupiona! ( jednak nie w Empiku, lecz Tesco - praktycznie o połowę taniej. Dzięki ci promocjo 15 zł za kuca!)

 

post-6895-0-03121100-1424106949_thumb.jp

 

Mama za dobre wyniki na konkursach przedmiotowych obiecała kupić mi, co tylko zechcę. I teraz mam problem, bo zdecydować się nie mogę, czy kucyki na skuterach czy Twalot z POPów :shrug:

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc... Fluttershy kupiona! ( jednak nie w Empiku, lecz Tesco - praktycznie o połowę taniej. Dzięki ci promocjo 15 zł za kuca!)

 

attachicon.gifDSC_0040.jpg

 

Mama za dobre wyniki na konkursach przedmiotowych obiecała kupić mi, co tylko zechcę. I teraz mam problem, bo zdecydować się nie mogę, czy kucyki na skuterach czy Twalot z POPów :shrug:

Weź te na skuterkach :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromne zdobycze z konwentu Love 6. Generalnie mało było kucowego stuffu:

20150216_183957.jpg


Brak Rymboł wśród naklejek, bo były tylko takie większe, jak Twilight. Widziałam jeszcze Celestynę i Lunę, ale już nie miałam na nie kasy. Żałuję, że nie znalazłam jeszcze Pinkacza i Tłajlajta z figurek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam wszem i wobec, że kucyki na skuterkach przyszły!

post-6895-0-89705700-1424358426_thumb.jp

Daisy Dreams (fioletowego kuca) podarowałam młodszej siostrze (bo by mi spokoju nie dała :bemused: ), a ja wzięłam całą resztę, czyli Rarity, skuter od niej, kolorowankę i naklejki.

Twilight POP nie dawała mi już spokoju (SO MUCH WANT :pinkie2: ), więc mama zgodziła się mi ją zamówić za moje pieniądze. Oczywiście młoda też coś chciała, więc ona będzie miała swoją upragnioną Spitfire.

 

BTW Podali dzisiaj wyniki konkursu z angielskiego (wojewódzki etap) i mam 4 miejsce egzekwo z ponad 140 osób. To jest coś :twilight8:

Edytowano przez Clicker
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam wszem i wobec, że kucyki na skuterkach przyszły!

Daisy Dreams (fioletowego kuca) podarowałam młodszej siostrze (bo by mi spokoju nie dała ), a ja wzięłam całą resztę, czyli Rarity, skuter od niej, kolorowankę i naklejki.

Twilight POP nie dawała mi już spokoju (SO MUCH WANT ), więc mama zgodziła się mi ją zamówić za moje pieniądze. Oczywiście młoda też coś chciała, więc ona będzie miała swoją upragnioną Spitfire.

 

BTW Podali dzisiaj wyniki konkursu z angielskiego (wojewódzki etap) i mam 4 miejsce egzekwo z ponad 140 osób. To jest coś :twilight8:

 

Kucyki na skuterkach prześliczne! <3 Gratuluję wysokiego wyniku, też btw. brałam udział w konkursie z anglika, ale nie dostałam się  :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam wszem i wobec, że kucyki na skuterkach przyszły!

attachicon.gifkns.jpg

Daisy Dreams (fioletowego kuca) podarowałam młodszej siostrze (bo by mi spokoju nie dała :bemused: ), a ja wzięłam całą resztę, czyli Rarity, skuter od niej, kolorowankę i naklejki.

Twilight POP nie dawała mi już spokoju (SO MUCH WANT :pinkie2: ), więc mama zgodziła się mi ją zamówić za moje pieniądze. Oczywiście młoda też coś chciała, więc ona będzie miała swoją upragnioną Spitfire.

 

BTW Podali dzisiaj wyniki konkursu z angielskiego (wojewódzki etap) i mam 4 miejsce egzekwo z ponad 140 osób. To jest coś :twilight8:

 

Yay, gratulacje. A tak z ciekawości; to była olimpiada przedmiotowa, czy taki Albus, lub coś w tym stylu, gdzie się płaci parę złotych za udział? :D Żeby nie było, że off-top, to wstawiam zdjęcie części prezentów urodzinowych od znajomych.  :fluttershy5:

http://www.tinypic.pl/jyhqtfxkegvi     http://www.tinypic.pl/l1k3dkr8qv0l

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostarczyli nam Twilight i Spitfire z POPów. Są one z serii "Wings Kit" i mają po trzy pary skrzydeł: z materiału (średnie), plastikowe z brokatem w środku (całkiem całkiem) i normalne. Podsyłam fotkę.

Tak się złożyło, że wczoraj byliśmy również w Opolu. Skoczyłam więc do Smyka i kupiłam Bon Bon  :bonbon:  (35 ZŁOTYCH... myślałam że więcej jak 3 dychy nie mogą dać ;__; )

Jeszcze jej nie odpakowałam, ale jak to zrobię zamierzam zmazać jej te niepotrzebne znaczki na twarzy i nodze. Fajnie że sprzedają coraz więcej backgroundów, ale wolałabym je w normalnej odsłonie.

Jednak jestem trochę niezadowolona, bo w Smyku były wszystkie kucyki, tylko nie moja Flower Wishes :despair:

@Artesania To była olimpiada przedmiotowa :)

Edytowano przez Clicker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...