Jump to content

Jak to jest z tymi CM????


Enimean

Recommended Posts

Jak to jest z tymi zanczkami. Niby w 2 i 3 generacji mają je tylko na jednym boku, a w 4 generacji na dwóch. Ale czy na pewno. Coś za dużo zdarza się przypadków kiedy kucyk się odwraca, a tam nie ma znaczka na boku. Możliwe że to twórcy nie mogą się zdecydować co do CM albo poprostu popełniają ten sam błąd poraz setny. Więc jak to na prawdę jest?

Edited by NimfadoraEnigma
Link to comment

W sprawie znikających znaczków, to na 100% błąd animatorów. W końcu pegazy czasem "gubią" skrzydła...

 

Druga sprawa, czyli znaczenie CM w życiu kuców, to zostało to wyjaśnione (chyba, nie pamiętam) w serialu? CM pokazujący specjalny talent kucyka, dzięki czemu od razu wiadomo, czym będzie się zajmować. (I tutaj powinien ktoś przyjść i spytać o to, jak CM Derpy ma się do jej pracy xD)

Link to comment

Szczerze to sama nie wiem, ale na przykład figurki z MLP mają CM tylko na jednym boku. Myślę że animatorzy po prostu zapominają, na którym boku ma być owy znaczek i nie przywiązują do tego wagi. W poprzednich generacjach nie było nawet wyjaśniane po co te znaczki właściwie są. Dopiero w obecnej mamy dokładnie podane, że CM to talenty kucyków (choć można się było tego domyślić :hBB25: ).

Link to comment
  • 2 weeks later...

Moim zdaniem część CM to przeznaczenie - talent kucyka, a część wynika z istotnych sytuacji (np Fluttershy i motyle). Mogą też reprezentować charakter. I znowu Fluttershy - tak jak motyle jest płochliwa, wrażliwa i delikatna (no dobra... ma swoje chwile "słabości")

Link to comment
×
×
  • Create New...