Jump to content

Pora na prawdziwy pokaz talentów!


Adolfek
 Share

Recommended Posts

A więc znużony nieco epickimi bojami w świecie magii i czarów, rycerzy i magów (wtajemniczeni z łatwością rozpoznają cytat w tytule) na polach sprawiedliwości i szukając sensu dalszego istnienia w świecie gdzie człowiek człowiekowi wilkiem, natrafiłem na zaskakujący serial jakiemu jest poświęcone te forum.

 

Kilka słów na mój temat, w kucykach siedzę od kilku dni (prawie tydzień), no i okazało się to strzałem w 10! Za miesiąc wskoczy mi dwójka w cyfrę dziesiątek jeśli chodzi o wiek. Właśnie skończyłem technikum, i jak szczęście dopisze to za 2,5 miesiąca będzie można mówić do mnie używając tytułu "technika informatyka" (chociaż to w dzisiejszych czasach staje się "too mainstream" z moich obserwacji).

 

Zaś co do mojej przygody z kucykami: Jak na razie cała szóstka jest moją ulubioną. Jestem w trakcie sezonu pierwszego, dokładniej odcinek "Swarm of the Century", oglądam po angielsku (z angielskimi napisami) bo zauważyłem, że polskie tłumaczenia są zbyt swobodnie i nie oddają dokładnie klimatu przedstawionych sytuacji. Tak więc uzbrojony w słownik angielskich frazeologizmów i stuprocentowy wynik z ustnej matury z angielskiego, kuśtykam jakoś pomiędzy odcinkami i mam nadzieję że się nie zawiodę.

 

Pozdrawiam. Niech kucyki będą z wami!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...