Skocz do zawartości

[Zabawa?]Randka z dowolnie wybranym kucykiem


Recommended Posts

Dawno mnie nie było na forum, więc postanowiłem wrócić z nowym tematem. A mianowicie wyobraźcie sobie taką sytuację - zostaliście przeniesieni do Equestrii i nie znając nikogo, postanowiliście wziąć udział w loterii, w której nagrodą jest randka/spotkanie(niepotrzebne skreślić)z dowolnie wybranym kucykiem. Akurat los wam sprzyjał i wygraliście. I tu pytanie, z powodu którego powstał temat - którego kucyka byście wybrali i dlaczego akurat go? Jak ktoś chce, to może się rozpisać nawet z "planem dnia" spędzonego z tym kucykiem. Ja osobiście wybrałbym Fluttershy, ponieważ jest bardzo nieśmiałym i czułym pegazem, który kocha zwierzęta i potrzebuje delikatności. Zapewne wybrałbym się z nią do cukiernii państwa Cake, a pod wieczór na wspólne oglądanie księżyca. A jak wy byście to "rozegrali"? Hug dla wszystkich, którzy zdecydują się zwierzyć :twihug:

Edytowano przez Kartezjusz von Auditore
Link do komentarza
  • 1 month later...

Ja bym chętnie poszedł na randkę z Twilight, ponieważ jest inteligentna i oczytana i na pewno mielibyśmy wiele tematów do rozmowy. Na miejsce wybrałbym bibliotekę lub inne miejsce w którym moglibyśmy porozmawiać o ciekawych tematach. Pod koniec dnia wspólnie oglądalibyśmy księżyc.

 

Ja nie miał bym oporów do drugiej randki z Twilight. To że jest kucykiem nie robi mi różnicy.

Link do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...