Skocz do zawartości

Dom Wielkiej Siostry


Arjen

Recommended Posts

*Z korytarza dochodziły odgłosy żwawych kroków,nagle w drzwiach pojawiła się Tamara,wyciągnęła ręce ku górze aby się przeciągnąć* 

- Hello everypon...everybody ! * zwróciła się w stronę Moon'a* MoonSlash, dziękuje za...no cóż,już - dzisiejszą noc ^^ ( bez skojarzeń D_D). Szybko zasnęłam,heh...

Link do komentarza

*Z korytarza dochodziły odgłosy żwawych kroków,nagle w drzwiach pojawiła się Tamara,wyciągnęła ręce ku górze aby się przeciągnąć* 

- Hello everypon...everybody ! * zwróciła się w stronę Moon'a* MoonSlash, dziękuje za...no cóż,już - dzisiejszą noc ^^ ( bez skojarzeń D_D). Szybko zasnęłam,heh...

- Nie ma sprawy. Nawet nie wiedziałem kiedy odpłynęłaś.

Link do komentarza

Witaj w klubie. *Opuściła głowę* Poszukiwałam tych księżyców, ale bezskutecznie. Jak siostra coś poinformuje to wezmę się intensywniejszej  pracy. *Powiedziała z entuzjazmem* :3 Witaj z powrotem. Właśnie sobie Cappuccino robię. Tylko teraz poszukuje tego cukru. *Przegląda półki*

Edytowano przez Phinbella Flynn
Link do komentarza

- Witam wszystkich, jak tam owocne poszukiwania, hm? Mi co nieco udało się znaleźć, poza tym, jak wam się tutaj żyje, tak coś mało rozmawiam z innymi, więc postanowiłem wyjść do ludzi.

-W moim przypadku poszukiwania stoją w miejscu. Znaczy się nic nie znalazłem. A obecnie też szukam towarzystwa jakoś tak pusto tu ostatnio. A żyję się jako tako, znaczy od wczoraj tak jakoś inaczej.

Witaj w klubie. *Opuściła głowę* Poszukiwałam tych księżyców, ale bezskutecznie. Jak siostra coś zainfromuje wezmę się do pracy. *Powiedziała z entuzjazmem* :3 Witaj z powrotem. Właśnie sobie Cappuccino robię. Tylko teraz poszukuje tego cukru. *Przegląda półki*

Cukier? Trzecia pólka po lewej.

Link do komentarza

Podaje herbatę Lindsowi.

- Trzymaj, nie wiedziałem ile lubisz cukru, więc dałem jedną łyżeczkę. Chcesz coś jeszcze? - uśmiecha się przyjaźnie.

 

Wziąłem herbatę.

- Nie słodzę w ogóle, ale tam jedną łyżeczkę przeżyję. Dzięki - odwzajemniłem uśmiech. 

 

 

 

- Hejka! Jak się spało? - zaprzestałam pytań po zobaczenia w jakim stanie jest Linds, siedzący koło Matalosa. - Emm.. Chyba się nie wyspałeś, prawda? - uśmiecham się lekko.

- To nie niewyspanie, to zmęczenie po robocie dalej mi się udziela - spojrzałem na Anniverse. Widząc uśmiech, co miałem zrobić? Z automatu odwzajemniłem uśmiech. 

Przyjrzałem się tematowi i ludziom tutaj rozmawiającym. 

"Strasznie się ożywił ostatnio ten temat" pomyślałem. "Chyba robię się już stary, coraz bardziej nie nadążam..."

W końcu westchnąłem, wziąłem herbatę i poszedłem do pokoju pijąc ją po drodze. 

 

 

Link do komentarza

- No, w sumie mogę nieco czasu spędzić. Ale nie za długo, bo rano muszę wstać na praktyki. A i przypominam o zakazie księżniczki dotyczącej picia w nocy. Do ciszy nocnej mamy pół godziny, więc jak ktoś ma jakieś procenty, to niech szybko wypija : P

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...