Skocz do zawartości

Dom Wielkiej Siostry


Arjen

Recommended Posts

Ale tu cicho... chyba wszyscy pomarli z głodu, wycieńczenia, albo od ataku zombie, albo... albo... od jakiejś choroby zakaźnej, albo od WIRUSA, którego wypuścił rząd na nieświadomych niczego mieszkańców tego domu. Wygląda na to, że ja przeżyłam, a skoro ja jedyna przeżyłam, to chyba ja powinnam dostać nagrodę, bo nie mam już kim rywalizować.

Link do komentarza

Ale tu cicho... chyba wszyscy pomarli z głodu, wycieńczenia, albo od ataku zombie, albo... albo... od jakiejś choroby zakaźnej, albo od WIRUSA, którego wypuścił rząd na nieświadomych niczego mieszkańców tego domu. Wygląda na to, że ja przeżyłam, a skoro ja jedyna przeżyłam, to chyba ja powinnam dostać nagrodę, bo nie mam już kim rywalizować.

 

Sądzę, że Wielka Siostra po prostu o Tobie zapomniała, gdy chowałaś się w szafie w pokoju :rainderp: Może właśnie chce Cię dopaść gdzieś w ciemnej kuchni...? Po prostu mamy mały holiday.

Link do komentarza

- No to zapraszam! 

Szukam jakiejś kamery, czy czegoś, co umożliwi mi powiedzenie czegoś do Wielkiej Siostry. W nadziei, że znalazłem mówię:

- Wielka Siostro. To jest specjalna okazja, po miesiącu jestem nareszcie wolny i będę mógł opuścić znienawidzone rodzinne miasto. Szanuję zakaz alkoholu w nocy. Czy zechcesz Wasza Wysokość udzielić nam dyspenzę przynajmniej na chwilowe zakłócenie ciszy nocnej, na tę jedną noc?  :fluttershy3:

Link do komentarza

- No to zapraszam! 

Szukam jakiejś kamery, czy czegoś, co umożliwi mi powiedzenie czegoś do Wielkiej Siostry. W nadziei, że znalazłem mówię:

- Wielka Siostro. To jest specjalna okazja, po miesiącu jestem nareszcie wolny i będę mógł opuścić znienawidzone rodzinne miasto. Szanuję zakaz alkoholu w nocy. Czy zechcesz Wasza Wysokość udzielić nam dyspenzę przynajmniej na chwilowe zakłócenie ciszy nocnej, na tę jedną noc?  :fluttershy3:

 

princess_luna_thinking_by_90sigma-d5t4d7

 

 

Pomyślmy... Zgoda, ale tylko dla Ciebie i maksymalnie 3 wybranych osób. Jedna noc. Niewykorzystanie jej będzie traktowane jak dezercja i karane Królewskim Sądem Polowym.

Link do komentarza

" Moon od dłuższego czasu planował zrobić pewną rzecz. Poszedł to pokoju Tamary, zapukał i poprosił by poszła z nim do salonu.Gdy zjawili się na miejscu Moon klęknął przed Tamarą i zapytał" - Tamara wyjdziesz za mnie? Wiem że jesteśmy ze sobą niezbyt długo ale nie chcę dłużej czekać.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...