Skocz do zawartości

Słodka Sugestia [Oneshot][Slice of Life][Comedy]


Verard

Recommended Posts

Kolejny One-Shot, tym razem coś nieco śmieszniejszego. 

 

Discord po reformie, mieszkający w Canterlot. Cóż takiego może się wydarzyć w życiu uwolnionego draconequusa, gdy żyje sobie spokojnie w komnacie obok tych, gdzie sypiają jego dwie dawne przeciwniczki? 

 

https://docs.google.com/document/d/1orq8t860uYCd7kxVuioLILn06c_6eGS3yP6WOFYo6qQ/edit

 

Sami zobaczcie!

Edytowano przez Dolar84
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli, bardzo powoli, zabieram się za moją listę FF do przeczytania. Zabieram się z wolna za opowiadania Verarda, więc na początek coś lekkiego, czyli to.

 

Krótki slice of life, niema co się nad nim rozwodzić, dobrze się czytało, ważne, że pod koniec pojawił się banan na twarzy  :twilight4:   :molestia:banan?

Niby do slice jest mi jakiś obojętny, z nastawieniem "na później" czyli "na nigdy", to widzę, że można z tego wykrzesać coś ciekawego i wesołego. Still learning :godpony:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwuznaczne, z lekkim humorkiem.

Ale co się dziwić Celestii, "konie" są łase na cukier w kostkach

Samo opowiadanie fajne

:grumpytwi: ale się dziś postarałem z tym komentarzem, to niech mnie Iron Will...

Edytowano przez Chief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Krótkie, nawet bardzo krótkie... ale co z tego, skoro jest fenomenalne! :fshug: Z resztą, mając w pamięci te gagi z "Mrocznych Wieków", to nie spodziewałem się nic innego - Verard jest znakomity w pisaniu "tego typu" żarcików.  Proste, zwięzłe i zabawne, czyli idealna "komedia na szybko", nadaje się do poprawy humoru, do porannej/popołudniowej/wieczornej herbaty/kawy i takich tam.

 

Polecam! Poświęćcie tę malutką chwilkę na czytanie, bo naprawdę warto. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...
×
×
  • Utwórz nowe...