Skocz do zawartości

Nasze Ulubione Gry


Mati9319

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Moje ulubione gry :) nie wszystkie mam :) 1.Minecraft 2.Half-life (wszystkie części i dodatki) 3.Team Fortress 2 4.Battlefield 3,play 4 free,bad company 2 5.Wszystkie części Call of Duty 6.Need for Speed World,Most wanted,Carbon,Underground 1,2 7.Saints Row:The Third 8.Portal 1,2 9.Borderlands + wszystkie DLC 10.Diablo 1,2,3 11.Wolfenstein 12.Quake (wszystkie części) 13.Doom 3 14.Dead Island 15.Left 4 dead 1,2 16.Bioshock 1,2 17.F.E.A.R 1,2,3 + wszystkie DLC 18.Killing Floor 19.Language of Legends 20.Serious Sam (wszystkie części) 21.S.T.A.L.K.E.R (wszystkie częsci) 22.Fallout 3,New Vegas 23.GTA IV,San Andreas 24.Dead Space 1,2 25.Amnesia:Mroczny Obłęd 26.Flatout 2,Apokalipsa 27.Crysis 1,2 28.Bulletstorm 29.Mortal Combat (wszystkie częsci) 30.Blacklight:Retribution 31.Mass Effect 1,2,3 32.Max Payne 1,3 :yay::yay::yay:

Link do komentarza

Gry które mnie zaciekawiły i dołączyły do ulubionych PC -half life 2+episody -Seria portal -Team Fortress 2 -Need for Speed Most Wansted -TES Skyrim -Speedy Eggbert ( moja pierwsza i najlepsza gra z dzieciństwa jaką miałem ) -Sim city 4 -Medal of Honor Allied Assault -Super Meat Boy -Gta San Andreas -Emulator mame32 ( w dzieciństwie się grało ;p ) -Fallout 3 PS3 -Uncharted 3 -Call of Duty Black Ops -Little Big Planet

Link do komentarza

Człowiek ma tyle ulubionych...: PC -World of tanks -League of legends -Seria Cossacks -Crysis -Stalker -Amnesia -Portal 1,2 -Brothers in Arms -Borderlands -Swat 4 I wiele innych :D PS3: -Little big Planet -Wszystkie części Uncharted :D -Infamous 1,2 (Na punkcie dwójki zbaraniałem, nie wiem czemu przeszedłem ją 5 razy :O)

Link do komentarza

No to teraz ja a więc :

-Doom od 1 do 3 ,ale i tak najlepsza jak dla mnie cześć numer 2 :)

-Dune i Dune 2000

-Gothic od 1 do 2 bo 3 to nie to :/

-GTA San Andreas

-Painkiller

-Tibia

-Alien Swarm

-Team Fortress 2 na zawsze !

-Call of Duty MW 3

-Star Wars Knights of the Old Republic

-Mass Effect od 1 do 3

No i jeszcze parę innych gier ,ale nie będe wszystkich wypisywał . Jak dla mnie grą i tak najlepszą zostaje Gothic 1 :D

Prawda ,że się nie mylę ? :) \m/

Link do komentarza

Trochę się tego uzbiera: Assassin's Creed (wszystkie) GTA (wszystkie) TES V: Skyrim Portal 1 i 2 ToCA Race Driver 2 Race Driver: GRID NFS, ale tylko do Most Wanted. Carbon był średni, reszta beznadziejna. My Little Investigations :D Z tych, w które gram z kumplami na multi: Minecraft (ofkoz) Serious Sam: The First Encounter Worms 4: Mayhem Live for Speed S2 (licencja demo niestety) To tyle, chyba że coś mi się jeszcze przypomni.

Link do komentarza

Czas pochwalić się tym w co gram :D PC: - Call of Duty - Medal of Honor - Serious Sam - Postal - Prince od Persia - Wiedźmin - Gothic - Minecraft - Need for Speed - Unreal Tournament - GTA - Portal ALL PS: - Crash Bandicoot - God of War - Tekken - Killzone GRY W KTÓRE BĘDĘ GRAĆ: - Second Life - Fighting is Magic - Legend of Equestria

Link do komentarza

Moje ulubione gry na PC: -NFS carbon i most wanted; -GTA SA; -GTA IV + EFLC; -Crashday (coś typu demoliton derby); -Postal; -Flatout 1 i 2; -Mad tracks; -Trainz Railroad Simulator; -Hard Truck; -TOCA Race Driver; -Age of Mythology; -Just Cause 2 (planuję zakup); -Gorky 17; -Sacrifice. teraz PS: -Driver 1 i 2; -Crash Bandicoot 1 oraz crash bash; -Future cop L.A.P.D. ; -Spyro the Dragon; -GTA VCS; -Scarface. i na końcu xbox360 (tylko jedna gra) NFS Shift

Link do komentarza

Troche tego będzie ... PC: Gothic I,II,IINK Metal Gear Solid 1 i 2 Tomb Raider I-V Arx Fatalis TESIII: Morrowind Operation Flashpoint S.T.A.L.K.E.R (Czyste Niebo , Cień Czarnobyla) Wiedźmin I Minecraft Mafia:The City of Lost Heaven GTA IV Fallout 3 Risen The Longest Journey Dreamfall Red Faction Battlefield 1942 Battlefield 3 (Multiplayer) Rome:Total War Call of Duty 4 : Modern Warfare (Singleplayer) Fifa 12 System Shock Twierdza: Krzyżowiec Age of Empires III PS3: Uncharted (1,2) Red Dead Redemption Fifa 10,11 Killzone 2,3 PS1: Metal Gear Solid Tomb Raider I-V Syphon Filter Pro Evolution Soccer 2 Silent Hill Vargant Story Dave Mirra Freestyle Bmx Tony Hawk Pro Skater Alien Ressurection Sled Storm

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Hmmm ulubione... PC: TES:Morrowind Wrota Baldura C&C: Red Alert 1&2 StarCraft Warcraft III PS: Cała seria Crash Bandicoot Metal Gear Solid PS 2: GoW Bleach 2 Naruto (wszystkie) Ar Tonelico (najpiękniejsza muzyka w grze jaką znam) GBA: Megaman(wszystkie części i serie) Castlevania(j.w.) Digimon Snes: Gundam Wing Nes: Oj dużo, mam działający emulator na PC i działającą konsolkę w szafce, około 460 kartridży z różnymi grami, nie tylko typowe 10000in1 Neo-Geo: Metal Slug(wszystkie dostępne serie xD) Powyższe to tylko ulubione, bo mam tego naprawdę duuużo więcej -.0

Link do komentarza

Na PC:

Bastion. Prześliczna grafika, ciekawa narracja, niezła historia. Wyborna, acz oszczędna muzyka (jeden z utworów bodajże wygrał jakąś nagrodę. Zasłużenie.) Tylko krótka, stanowczo ZA krótka. Perełka.

Saints Row The Third. Głupawa, niepoważna, zwariowana. Spore miasto, dużo misji, mnóstwo misji pobocznych. 25 godzin i jeszcze mi się nie znudziła.

Portal 2. Rozwinięcie idei Portala 'jedynki'. Bardzo dobre. Ciekawe zagadki. Rewelacyjni GLaDoS i Wheatley. Zaskakująca końcówka. A obecnie tysiące map, stworzonych przez użytkowników.

Grand Theft Auto: Vice City. Każdy zna, każdy grał. Świetny, kiczowaty klimat lat 80. Wyborna ścieżka dzwiękowa, tych piosenek słucham i dziś.

Dungeons Of Dredmor. Rougelike. Przyjazny dla początkujących. Dużo możliwości rozwoju bohatera. Kosztuje grosze na Steamie.

Na PSP:

Monster Hunter Freedom Unite. Długa, 500 godzin rozgrywki. Podobno. Powtarzalna, ale wciąga jak bagno. Chociaż długie wycieczki męczą.

I na SNES:

Yoshi's Island. Moja ulubiona gra z serii Mario. Łatwa i krótka, ostatnio ukończyłem ją bez pośpiechu w jeden dzień. Grafika daje radę nawet dzisiaj.

Super Castlevania IV. Ulubiona Castlevania. Świetna grafika, nawet dzisiaj nie ma się czego wszydzić. Świetna muzyka, utwór tytułowy jest jednym z moich ulubionych utworów z gier w ogóle.

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...