Skocz do zawartości

Walki Rycerzy [Lista uczestników&Dopełnione zasady oraz nagrody]


Kruczek

Recommended Posts

No bez jaj. Dobry miesiąc miną, wątek do archiwum i pozamiatane. A ja czekałem na obiecaną mi walkę z Ragnarem po turnieju.[W niebieskich oczach mord, a te spoglądają w odmęty ekranu, szukając sprawcy/sprawczyni wskrzeszonego gniewu.] Pytając dlaczego tak musiało się stać.? Gdzie honor do napisania że nie będzie mojej walki?

Edytowano przez Hoffner
Link do komentarza

Kaprysy demokracji. Kto ma władze ten rządzi, bo my ją mu powierzyliśmy i musimy się z tym pogodzić bo to nic nie da. Jedynie co może zrobić to prowadzić do nienawiści a to najgorsze paliwo.

"Demokracja to najgorszy system, ale nie wymyślono nic lepszego" - Winston Churchill popieram nie warto robić głosowania decyzja już zapadła a według zasady "lex retro non agit" prawo nie działa wstecz to podjętej decyzji władza nie powinna zmieniać ponieważ traci się do niej zaufanie i szacunek. Kruczek też otrzymał ode mnie tą lekcje.

Edytowano przez Hoffner
Link do komentarza

Teoretycznie tak, ale ten nie jest, więc można wyrażać swój żal i niezadowolenie do tej czysto teoretycznie podjętej decyzji po "dyktatorsku", bo inaczej nie da się tego chyba inaczej nazwać albo ja nie umiem napisać tego inaczej. Proponować demokratyczne głosowanie po podjęciu decyzji. To jest jak pierwsze "wolne" wybory w PRL gdzie władze ZSRR podjęły decyzje kto u nas będzie rządził.

Edytowano przez Hoffner
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...