Skocz do zawartości

Walki Rycerzy [Lista uczestników&Dopełnione zasady oraz nagrody]


Kruczek

Recommended Posts

Ciekawie było (nawet bardzo). Ja bym to pociągną jeszcze dalej najchętniej, ale no cóż nie można.

 

Daffy my (Ja, ragnar i Unbridle) mamy prośbę do ciebie. Chcielibyśmy żeby można było robić sparingi ze sobą. Za porozumieniem i na zasadach stron walczących.

Zorganizował byś coś takiego?

Kto się dopisuje do wniosku?

Link do komentarza

Pytanie w kwestii dyskwalifikacji. Mój przeciwnik od ponad tygodnia nie dał znaku życią, czy to oznacza,że wygrałem automatycznie? A jeżeli tak to czym mam jakoś epicko to skończyć?

Jeżeli jest pełne siedem dni, to skończ z nim.

Ciekawie było (nawet bardzo). Ja bym to pociągną jeszcze dalej najchętniej, ale no cóż nie można.

 

Daffy my (Ja, ragnar i Unbridle) mamy prośbę do ciebie. Chcielibyśmy żeby można było robić sparingi ze sobą. Za porozumieniem i na zasadach stron walczących.

Zorganizował byś coś takiego?

Kto się dopisuje do wniosku?

Zapewne będą potem walki wolne z kim się chce, jednak na razie skupmy się na turnieju.

Link do komentarza

Przegrałem. Siedzę i myślę. Czy do walki czysto teoretycznie można było by wystawić hybrydę (by nie użyć słowa mutant) Jednorożca z alienem (film obcy).

Mnie interesuje połączenie Koszmaru (koniowaty Z D&D Księga potworów str 89) lub Asperina (koniowaty D&D Księga potworów II str 24)

I tu nasuwa się pytanie czy wojownicy muszą być czystej krwi? Bo jeżeli można walczyć elfem, który nie jest człowiekiem tylko humanoidem. To tym też można by było?

Edytowano przez Hoffner
Link do komentarza

Większość to znaczy jakiej nie można używać? Proszę o zabronione typy. Bo znam wiele rodzajów broni białej np.: miecz kombinowany ( dwa miecze z możliwością łączenia rękojeści). Wschód oferuje wiele niecodziennych rozwiązań technicznych.

Edytowano przez Hoffner
Link do komentarza

W jednym z pojedynków ludzkich doszło do użycia magii( Tak wiem nie magia tylko psionika, ale wali mnie to), a mianowicie teleportacji. Skoro w innym pojedynku jet-pack jest zabroniony, a w innym z takiego czegoś można korzystać to czy mam rozumieć, że magia jest zakazana tylko u jednorożców. Bo takie wybryki typu pojawienie się za przeciwnikiem to już jednak trochę OP. I co jeśli się to w następnej walce powtórzy?  

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jeżeli kaprawy los nie sprawi że meteoryt uderzy w mój dom i pozbawi mnie życia, to jutro przewiduję następne walki.
Shiiit, zbyt dużo pracy w domu, mam pewien problem, mianowicie ojciec pozbawiony możliwości wykonywania obowiązków codziennych, mam sporo roboty, see ya soon, jak zbiorę myśli i znajdę godzinkę to porobię te walki, liczę na wyrozumiałość.

Link do komentarza

Jeżeli kaprawy los nie sprawi że meteoryt uderzy w mój dom i pozbawi mnie życia, to jutro przewiduję następne walki.

Shiiit, zbyt dużo pracy w domu, mam pewien problem, mianowicie ojciec pozbawiony możliwości wykonywania obowiązków codziennych, mam sporo roboty, see ya soon, jak zbiorę myśli i znajdę godzinkę to porobię te walki, liczę na wyrozumiałość.

Czyli zostaje nam czekać. Cóż, troszkę tydzień minął, ale nic. Powodzenia.

Link do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...