Skocz do zawartości

VIII Zgorzelecki minimeet z kotorożcem


Fisk Adored

Data spotkania  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy ma odbyć się minimeet (Można zaznaczyć więcej niż jeden termin)

    • 23 Sierpnia (Piątek) - Poproszono mnie o ten termin ze względu na wakacje.
      7
    • 24 Sierpnia (Sobota)
      12
    • 31 Sierpnia (Sobota)
      1


Recommended Posts

Co do mnie, to nie wiadomo. Klepię biedę od dwóch tygodni (czyt. nie mam monet), więc być może się zjawię. Ale jeśli będę to chcę zastrzec (żeby nie było, że nie uprzedzałem) - na imprezach typu Jakuby nie jestem abstynentem, co nie oznacza, że nie znam umiaru. No i będę prosił Was o jedzenie - głupio to brzmi, ale taka prawda, mam ok. 10 zł, za które bym musiał wyżyć na meet'cie -.-

 

EDIT:


Jednak mnie nie będzie powód : właśnie wróciłem ze szpitala z nogą w gipsie ;_;

 

Chłopie, zaczynasz mnie denerwować -.-

Edytowano przez Gandezz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i będę prosił Was o jedzenie - głupio to brzmi, ale taka prawda, mam ok. 10 zł, za które bym musiał wyżyć na meet'cie -.-

Co ty gadasz Gandezz, przecież w zeszłym miesiącu nic nie miałem, a jakoś przeżyłem na jednej wacie cukrowej (Fisk zbawiciel!), Twixie (Fisk zbawiciel!!!) i litrowej pepsi. Dasz radę. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówię że ktoś z meetu :P 

chodzi mi o to że w busie nie mogę zostawić bo mogą włam zrobić

(już był taki incydent niedawno), a jak bym wziął ze sobą to mogę albo zgubić albo 

jakiś grzechotnik łażący po galerii się mną zainteresować i skubnąć :P

 

No nic, może następny raz się uda xD

 

Z każdym meetem jestem coraz bliżej Zgorzelca więc kto wie co będzie następnym razem

 

Udanej zabawy i nie rozrabiajcie za bardzo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem obawy - cóż, może następnym razem :D

 

Ok, plan wypadałoby jakiś konkretny podać.

 

Założenia - jak zwykle widzimy się pod McDonalds. Z tego co widzę nie mamy żadnych "nowych" osób więc raczej nikt się nie zgubi. Kiedy się zbierzemy, czeka nas podróż w kierunku granicy - jak mniemam nikt nie wyrażał żadnych sprzeciwu względem tego pomysłu.

Pogoda zapowiadana to 24*C i umiarkowane zachmurzenie, ewentualny dość mocny wiatr.

 

Co by tu jeszcze? Weźcie ze sobą dowody - wolę dmuchać na zimne.

I to tyle - trzymajmy kciuki za powodzenie imprezy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam wszystkim za obecność. Jak zawsze - bawiłem się na tym meecie świetnie i nie mogę uznać czasu za stracony. :yay:

 

Dziękuję również Xsadi i całej ekipie zgorzeleckiej za ten piękny portret Luny. Nie powiem - wzruszyłem się, ale starałem się dzielnie trzymać.  :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, Niemcy gut, Polska też gut. Ogólnie zarówno festyn i meet bardzo gut. Świetnie wykorzystany dzień, ani przez chwilę się nie nudziłem. Tylko te chodzenie męczące, oj moje nogi będą cierpiały przez najbliższe kilka dni (szczególnie lewe kolano psia krew). Dzięki wszystkim za wspólną zabawę, było po prostu świetnie. ^^

 

 

 

Ktoś ma już jakieś plany odnośnie następnego zgorzeleckiego ponymeet'a?

 

Meety w Zgorzelcu odbywają się standardowo co 2 miesiące (wyjątkiem jest ten, bo poprzedni był w lipcu, ale to tylko ze względu na nadmiar czasu i wakacje). Wypada więc, że następne spotkanie zaplanowane będzie na październik.

Edytowano przez mkr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup, meet świetny, więcej takich. Makao świetne, zresztą poker i zamek też spox ;D Jakuby na plus, dużo steampunk'u xD Xsadi, masz moje naklejki! :) Zaraz dam link do zdjęć.

 

EDIT: Link:

https://plus.google.com/photos/103715521491019915290/albums/5916060450126522273?authkey=CKfxkJqGiJyCPA

Edytowano przez Gandezz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...