Skocz do zawartości

Hejo! Zawsze zapominam o robieniu takiego tematu


Catzumi

Recommended Posts

 Um.. hejo? Nazywam się Kinga i mam 12 lat, mieszkam na Śląsku. Do fandomu zawitałam około na początku sezonu 2. 
 Rysuję kuce na kartce i vectoruję, ostatnimi czasy poluję na jakiś tablet graficzny. Niedługo przenoszę moje konto na DeviantArcie, z OkamiShiranuiiii na Catzumi (o ile ten nick nie jest zajęty). 
 Mam kota nazywającego się Zumi (patrz nick), ogólnie kocham te zwierzęta. Moim ulubionym kucem z Mane 6 jest Fluttershy, a księżniczką- Celestia, ale nie ,,hejtuje" pozostałych. Wręcz przeciwnie, Luna jest bardzo fajna, ale przez ten cały zamęt wokół niej trochę mi się przejadła. Moimi ulubionymi grami są: Okami, Portal 2 i wszystkie z serii Pokemon.  
 
 
Cóż, chyba już nie mam nic do pisania. 
 
 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzięki za powitania!

 

Nogalik- wspaniała sygnatura!  :pbat:

Gandzia- dobra muffinka, milordzie. 

Nocturnal- kochana Pinkuś.

Nie znam Okami, o czym jest? Muzyki jakiejś pani słucha? GlamRock, Alice Cooper, Joann Jett? Widzę, pani ze śląska. Okolice jakiego miasta? Na śląskich meetach bywa?

 

1. Okami to japońska gra o pięknej grafice, gracz wciela się tam w wilczycę Okami Amaterasu, boginię słońca której moc została rozdzielona na 13 (razem z nią) bogów Niebiańskiego Pędzla, kiedy to 100 lat przed wydarzeniami z gry zginęła po walce z demonem Orochi'm, ratując przy tym odpowiednik Japonii w świecie gry- Nippon. Została wydana na PS2, Wii i PS3, trwa minimum 30 godzin. Podczas mojego pierwszego ,,starcia" miałam 64(!!!) godziny, było to na PS2, a kiedy zdobywałam platynę na PS3- 42 lub 43.

2-3. Akurat temat muzyki jest nie dla mnie, bo nie mam żadnego ulubionego piosenkarza ani zespołu. Czasami najwyżej posłucham jakiegoś soundtracka z filmu itp. ^^

4. Bytom.

5. Niestety nie, tylko moi koledzy i koleżanki z klasy wiedzą, że jestem pegasis. Ale może kiedyś... 

 

 

Jak ktoś ma PS3 i chciałby mnie dodać na PSN to można wysyłać zaproszenia na konto Shiranuiiii, tym bardziej jeśli ma Portala bo nie mam z kim grać na co-opie. :3

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...