Skocz do zawartości

Recommended Posts

998869_206654619492484_1444580036_n.jpg

 

Imię: Charity Needle

 

Płeć: Klacz

 

Rasa: Kucyk ziemny

 

Wygląd (zdj.): Ma niebieską sierść, pomarańczowo czerwoną grzywę oraz łososiowe oczy.

 

Rodzina:

 

Matka - Ribbed Mane

 

Ojciec - White Tablet

 

CM: Wyhaftowany krzyż lekarski z igłą

 

Charakter: Lubi szyć maskotki, ma dobre serce.

 

Wady: czasem bywa leniwa, nie lubi ciężko pracować.

 

Historia: Charity urodziła się w Fillydelphi. Mieszka tam dalej razem z rodzicami i pracuje w szpitalu miejskim zabawiając chore źrebaczki oraz obdarowując je drobnymi prezentami. Co tydzień na targu sprzedaje własnoręcznie robione maskotki oraz chustki z wyszytymi obrazkami. Często gdy Charity Needle nie ma co robić odwiedza swoją koleżankę Orange Lemonade lub Ink Letter. Często też po prostu leniuchuje na kanapie i rozmyśla o nowym projekcie na maskotkę. Klacz rzadko choruje co jest dziwne, bo często wychodzi w miejsca gzie wszystkie kucyki "łapią" przeziębienie, a jej jedynej nic  się nie dzieje. Miejsce jej zamieszkania nie jest jakieś ukryte. Mieszka w centrum miasta w pomarańczowym bloku na 3 piętrze. Mieszkanie rodziny posiada 6 pokoi. 2 sypialnie, kuchnie, łazienkę, pracownie oraz salon. Bohaterka najczęściej spędza czas w pracowni oraz swojej sypialni. Od czasu do czasu układa sobie grzywę w inny sposób, ale i tak zazwyczaj czesze warkocza. Charity nielubi sera pleśniowego oraz przemocy, ale za to uwielbia śmiech młodych źrebaków.

 

Historia CM: Pewnego razu w szkole miejskiej odbyła się akcja charytatywna dla szpitala. Młoda klaczka zapisała się, lecz w domu napotkał ją problem. Rodzice nie mieli pieniędzy na prezenty dla chorych źrebaczków i bohaterka nie miała co oddać. Pytała się na następny dzień czy może się wycofać, lecz lista zgłoszonych została wysłana do szpitala. Zasmucona udała się po lekcjach do pracowni, która aktualnie była "składzikiem na wszystko". Szukając starych rzeczy znalazła tam pudełko z przedmiotami do szycia. Nagle Charity dostała olśnienia. Zamknęła się w pracowni i dopiero po paru długich godzinach wyszła zalana potem, i trzymała coś w pyszczku. Pobiegła do swojej sypialni i zapakowała do torebki swoje dzieło i zaniosła do szpitala. W budynku po tygodniu, jak wszystkie prace i podarunki zostały oddane, postanowili nagrodzić najhojniejszego kucyka i wręczyć mu skromną nagrodę. Wszyscy uczestnicy zebrali się w wielkiej sali i zostały nagrodzone 3 miejsca. 3 miejsce zajął młody ogier, który narysował wielki obrazek, który oczywiście pokazali. 2 miejsce zajęła starsza uczestniczka, która oddała małe drzewko pomarańczowe, chociaż nikt nie wiedział skąd ona je miała, I 1 pierwsze miejsce zajęła Charity Needle i bardzo zdziwiona weszła na środek sali pokazać swoje dzieło. Na scenie ukazała się wielka maskotka w kształcie serca z wyszytym krzyżem lekarskim na środku. Wszyscy zaczęli klaskać, a na boku klaczy pojawił się znaczek. Od tamtej pory bohaterka regularnie oddaje część pieniędzy oraz maskotki do szpitala.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edytowano przez Crazy Dream
Link do komentarza

Urocza postać z uroczym opisem. W swojej kategorii chyba bez zarzutu. Bardzo podoba mi się wizja takiej osoby, szczególnie, że znam podobne. To naprawdę imponujące dziewczyny i chętnie sam kupiłbym od takiej kucowego pluszaka :P

 

Najbardziej podoba mi się uczesanie. Ten warkoczyk jest słodki i dość oryginalny, rzadko widzimy go w serialu czy przy OCekach, a przynajmniej tak mi się wydaje. Paleta barw taka... hmmm... skandynawska?

Link do komentarza

Ee tam nie jest tak źle :) Być może pracuje ciężko w dziedzinie tego co lubi a z mniej priorytetowymi rzeczami jest ten problem z leniem :)

 

W każdym razie postać bardzo sympatyczna, tak bardzo do mnie trafia aż chciałbym Ciebie poprosić o pozwolenie na wykorzystanie jej w moim projekcie pod tytułem "Mareami Vice" gdzie CN miałaby wielki wpływ na mentalną kondycję Brave Winga (http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2013/200/4/a/mareami_vice__brave__sonny__wing_by_ruhisu-d6e2qci.png), który po wstąpieniu do policji próbuje zwalczyć przywary swojej przeszłości.

Naturalnie byłaby ona działaczką instytucji charytatywnej :)

Link do komentarza

Oh,w końcu normalny kuc który nie skrzela laserem z dupy~! ♥

Ogólnie nie mam się do czego przyczepić,imię ładne (uwielbiam to słowo "Charity")

Ma oryginalny talent i CM więc też plus.

No i te kolory...takie...ah...nordyckie~  :molestia:

Miło tez że nie mieszka w Ponyville i że sprzedaje na bazarze,rzadkie zjawisko.

Więc gratuluje zrobienia oryginalnego,wspaniałego Ocka!  :celgiggle:

Link do komentarza

Hejt train nadjechał, tut-tut!

I hejt train odjechał...

Patrzę, patrzę, i nie wierzę. Dobry OCek! :pinkieo: Nie ma się do czego przyczepić, wszystko jest sensowne, dobrze napisane... Wow. Is this the real life...?

W każdym razie, mój dzień został niniejszym zrobiony.

Link do komentarza

Dzięki wszystkim za oceny! A co do tych barw to niczym się nie inspirowałam.... taki po prostu traf. A historie wymyślałam na bieżąco. No przyznam trochę wieczoru mi to zajęło ale co można zrobić dla przyjemności :giggle:

 

Ee tam nie jest tak źle :) Być może pracuje ciężko w dziedzinie tego co lubi a z mniej priorytetowymi rzeczami jest ten problem z leniem :)

 

W każdym razie postać bardzo sympatyczna, tak bardzo do mnie trafia aż chciałbym Ciebie poprosić o pozwolenie na wykorzystanie jej w moim projekcie pod tytułem "Mareami Vice" gdzie CN miałaby wielki wpływ na mentalną kondycję Brave Winga (http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2013/200/4/a/mareami_vice__brave__sonny__wing_by_ruhisu-d6e2qci.png), który po wstąpieniu do policji próbuje zwalczyć przywary swojej przeszłości.

Naturalnie byłaby ona działaczką instytucji charytatywnej :)

 

Możesz ją wykorzystać tylko powiedz o co w tym chodzi? Jak już mój kucyk to muszę wiedzieć nie? :raritylaugh:

 

 

Meh, nie ma się czego doczepić?
No może tylko troszkę tego "Nie lubi ciężko pracować" a mimo to sprzedaje własne maskotki i chustki, udziela się charytatywnie...
To troszkę sprzeczne.

 

 

Ona po prostu robi tak:

- jak jej się chce to robi a jak się zmęczy to przestaje i robi jutro. Czyli tak jak ja :rainderp:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

And Thanks Again :lunaderp:

Link do komentarza

 

Możesz ją wykorzystać tylko powiedz o co w tym chodzi? Jak już mój kucyk to muszę wiedzieć nie? :raritylaugh:

 

 

Jest to projekt wzorowany na jednym z seriali mojego dzieciństwa, a mianowicie "Miami Vice"

Łatwo się domyślić jaki tytuł będzie nosił fanfic :)

Y60024Q.png

Cała otoczka będzie czysto kryminalna ale będą też motywy dotyczące zmian zachodzących w dość burzliwym i porywczym charakterze Sonny'ego, w którego wciela się mój ocek Brave Wing.

Charity Needle byłaby jedną z postaci, które pokażą mu, że w takich realiach w jakich żyją można spotkać się z bezinteresowną dobrocią.

Żebyś mniej więcej wiedziała o co chodzi to polecam abyś przeczytała mój post z 19 lipca w tym temacie - http://mlppolska.pl/watek/5322-brave-wing/ . Da Ci on mniej więcej wystarczający obraz tego co się stało, że Brave jest taki jaki jest i jakie wrażenie wywrze na nim Charity.

Link do komentarza

Jest to projekt wzorowany na jednym z seriali mojego dzieciństwa, a mianowicie "Miami Vice"

Łatwo się domyślić jaki tytuł będzie nosił fanfic :)

 

Cała otoczka będzie czysto kryminalna ale będą też motywy dotyczące zmian zachodzących w dość burzliwym i porywczym charakterze Sonny'ego, w którego wciela się mój ocek Brave Wing.

Charity Needle byłaby jedną z postaci, które pokażą mu, że w takich realiach w jakich żyją można spotkać się z bezinteresowną dobrocią.

Żebyś mniej więcej wiedziała o co chodzi to polecam abyś przeczytała mój post z 19 lipca w tym temacie - http://mlppolska.pl/watek/5322-brave-wing/ . Da Ci on mniej więcej wystarczający obraz tego co się stało, że Brave jest taki jaki jest i jakie wrażenie wywrze na nim Charity.

 

OK. Zgadam się. Fajne to ale lepiej może jak byś coś chciał to pisz w  wiadomościach bo trochę nie na temat XD Ale spoczko

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...