Skocz do zawartości

Skrobnięć kilka by Magenta


Recommended Posts

Gość Angel Wing

Cudnie Ci to ogólnie wyszło. Nie myślałaś czasem co by zrobić jakiś tutorial "Jak ogarniać i rysować takie piękne kucyki jak Magenta" ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre są, lecz wydaje mi się, że w niektórych miejscach rozmazywałaś ?palcem?, przez co praca traci na schludności. (Zresztą za takie praktyki każdy profesor AKS-u by cię zlinczował;)). Nadałbym również trochę głębi oczom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, chciałbym się odnieść do artów z Rarity, a dokładniej rzęs - nie wiem czy to próba dokładnego odwzorowania (prawdopodobnie tak) czy wolny styl. Ale jeśli to pierwsze to sugerowałbym... pogrubić rzęsy, Rarka nosi sztuczne (jak sama wyznała) a ta prawdziwe tez mocno podkreśla. Na pierwszym świetnie sobie poradziłaś z grzywą, drugi art to już był pewnie łatwiejszy w tym aspekcie. No i ogólnie ... niezbyt da się do czegoś przyczepić, fantastycznie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nightmare Rarity? Hm...

Fajny design, do wykonania nie ma się co przyczepić (jak zwykle ;P)

Co do samego obrazka, to zmieniłabym fryzurę, żeby była bardziej, em... symetryczna? I skrzydła zrobiłabym krótsze.

Wiesz... wszyscy mi mówią, że krytyka jest więcej warta niż komentarze typy "piękne, ojejciu nie mogę ale fajne" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za ten art propsy, dostrzegam małą ewolucję... i chyba sobie poprzeczkę coraz wyżej stawiasz. Zastanawia mnie ten róg, chyba prócz zdolności magicznych nadałaś mu formę broni białej, pewnie do szarżowania i przekuwania wrogów :P albo szermierka. No i zastanawia mnie fakt, że ma różne fryzury po obu stronach głowy. Ta nowa, z prawej jest oryginalna, podoba mi się.

Zgadza się ;) Pomyślałam, że jak na demoniczną Damę przystało, poza świetnym wyglądem, Rarity doceniłaby także możliwość fechtunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... właściwie to rysuję odkąd pamiętam, a kucyki jakoś od kilku miesięcy. Są bardzo wdzięcznymi istotami, idealne do rysowania ;) WITAJCIE KOCHANI! Po znacznej przerwie znów się pojawiam i informuję ewentualnych zainteresowanych, że na dniach zamieszczę swoje arty(a muszę przyznać, że uzbierało się ich całkiem dużo przez ten czas), więc będzie w czym przebierać. Ciao by now Magenta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...