Skocz do zawartości

Skrobnięć kilka by Magenta


Recommended Posts

Maczi znów rysuje i znów w formie, zaczynam myśleć, że nasz mały gorzki (słodki?) zakład wcale nie był takim nierozsądnym ruchem z mojej strony. Cóż, długie czekanie zwiększy satysfakcję. Czekam na następne rysunki, bo akurat za Trixie średnio przepadam, a Daring Do pachnie mi Larą Croft :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialiście się czasem, co robią niektórzy forumowicze, gdy już wyłączą komputer i na powrót stają się zwykłymi duszyczkami z imionami i nazwiskami? Ja i owszem. Podczas moich kontemplacji przybiegła do mnie Wyobraźnia, a wraz z nią Wena. Tak prawdopodobnie może wyglądać galeria niejakiego Tarretha na FaceBronym:

Dołączona grafika

Mam nadzieję, że nie pożegnam się dziś z tytułem regentki przez swą niesubordynację :raritylaugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dopiero teraz na angielskim zobaczyłem tego arta z Hayate i Mną... wróć Daring i Trixie? To jest śliczne! Jesteś taka zdolna, a ja jestem dla ciebie taki niemiły. Gdybym miał sumienie i serce to pewnie poczułbym się źle, ale i tak cie lubie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę, patrzę i czuję, jak szczęka turla mi się po podłodze. Eris jest jednym z najlepszych artów jakie kiedykolwiek widziałem, a przez słit focię o mało co nie oplułem monitoru herbatą. No po prosto AWESOME :soawesome: Aż chce się złożyć zamówienie, ale biorąc pod uwagę liczbę osób jak się tu dobija, poczekam cierpliwie w kolejce :cheese:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...