Skocz do zawartości

Skrobnięć kilka by Magenta


Recommended Posts

Nie, nie było. Fakt, nad ołówkami łatwiej zapanować, no i można nadać rysunkowi dodatkowej 'głębi' bez obawy, że nieudaną próbę będzie ciężko zmazać. A prace trzymam w teczkach lub w koszulkach (to zależy, czy poddane były znacznemu cieniowaniu, bo szkoda, by się rozmazały) ;)

UWAGA! Poziom słodzenia w Poście przekroczył dopuszczalną normę!

Jako, że sam nie potrafię narysować nic podobnego, postaram się powiedzieć coś w więcej niż parudziesięciu słowach.

Zatkało mnie... totalnie, jak zobaczyłem ta pracę... Praca jest PERFEKT, jak zresztą większość Twoich. Przy czym jeśli mówię to słowo, to znaczy, że patrze na pracę i za nic nie wiem co mogło by być lepsze. Inne. I na pewno extra, że to nie jest kopia kreska w kreskę z MLP, tylko posiada coś od siebie. Trochę jak z tworzeniem muzyki. Cholernie piękna, Bardzo to doceniam! :luna: Począwszy od włosów z pięknym efektem gwiazd, przez oczka (nie są za duże, co jest bardzo częstym problemem) i co ciekawe, ładnie ujęłaś hmm biodra :heart: Tak się patrzę i patrzę i zastanawiam jak to wydrukować by nie powstały żadne niedociągnięcia. Extra kreska... troszkę szkoda, że bez dedykacji, ale ją sobie podpisze (z drugiej strony by nie spieprzyć efektu moim pseudo-graffiti). Widzę, że nawet jeśli nasi nie dadzą rady Grecji, będę miał tą pracę na osłodę ... i chyba wyląduje w sygnaturze, jak wrócę z gór :) Oj trochę duży będzie ten mój dług wdzięczności.

Praca znajdzie się na mojej półce, między ukochanym winylem z lat '90, zdjęciem ze studniówki, moją pierwszą piłką do kosza i paroma rzeczami :) Także bardzo dziękuje raz jeszcze, może rzeczywiścei dam sobie do portfela, nie omieszkam zamieścić fotki :P

Potem spojrzałem na temat ... "Kilka skrobnięć", jak dla mnie to coś zdecydowanie więcej niż jakieś kilka skrobnięć. Jak dla mnie powinnaś pójść na jakiś konkurs. A nawet jeśli nie to dalej zostajesz moją ulubioną rysowniczką xD Pozdrawiam, życzę dalszego rozwoju (chociaż nie wiem jak). Praca 99,5/100, odjąłem te 0,5, żebyś nie osiadła na laurach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tym razem wstawiam coś innego do swojej galerii. Odłóżmy ołówki i kredki na bok- czas na plastelinę! Jak można się domyślić, pierwszym kucykiem, którego ulepiłam jest oczywiście Rarity.

Jak na pierwsze podejście z lepieniem kuca, to wyszło chyba całkiem nieźle, jak sądzicie? ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

P.S Przepraszam za słabą jakość zdjęć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Angel Wing

Tak patrzę na te wszystkie Twoje rysunki to muszę powiedzieć, ze to jest piękne :D Takiego czegoś jeszcze nie widziałem :)A poziom jaki one pokazują spokojnie sprawia, że mi nawet odechciewa się próbować rysować ponieważ wiem, że nie potrafię tak ładnie odwzorować kucyków i nie chce ich, że tak powiem oszpecać. Prace cudo a plastelina jeszcze lepsza :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi się wydaje, że widząc w czymś coś pięknego powinniśmy obrać to za cel jeśli lubimy to robić : ) Wiesz, widzisz coś extra i myślisz "też tak chcę!", nazywam to pozytywną zazdrością (niestety ta zła jest czymś odwrotnym) i gdyby nie ona nie umiałbym nic pasjonującego w życiu : ) A jeśli lubisz rysować... to talent można zastąpić ciężką pracą, niestety utalentowani b.rzadko wybierają połączenie tych dwóch rzeczy.... czasem słusznie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP 5 i Celestia & Luna Company trafia w gust :P Bardzo fajna suknia Rarki, sama ją wymysliłaś, czy czerpałaś skądś inspirację / zerżnęłaś nitka w nitkę? :cheese:

Wzorowałam się na jednej pracy + dodałam coś od siebie. No i paleta barw zupełnie różna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...