Skocz do zawartości

Skrobnięć kilka by Magenta


Recommended Posts

Miło, że wróciłaś :)

1. Widzę, że włosy Pinkie opanowałaś do perfekcji. Ale może pyszczek trochę zaokrąglić? Lubię tą scenę :)

2. Wygląda jak profesjonalny szkic od Hasbro, a te dziwne zgiecię na bliższej przedniej kończynie?

3. Te włosy są extra. Znów się uczepie. Może moglabys dodać jakas malutka kropkę z drugiej strony głowy, żeby było wiadomo że z drugiej strony też jest oko :P

4. Extra, poza pasuje do postaci. Celowy brak kapelusza?

5. Chyba technicznie najlepszy rysunek :)

6. Powrót do bajkowej stylistyki, bardzo dobra twarz Słonecznej Tyrank Księżniczki :rainderp:

Ahhh, jakże miło Cię widzieć, Arjen ;3

Dobrze, że podzieliłam te rysunki na oddzielne grupy, bo podpunktów byłoby znacznie więcej ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty mi się przymilasz, Magento! :celestiahug:

Zaraz "przymilasz";p Celly jest fajna, znajduje się w mojej pierwszej trójce ulubienic ^^

Tyle Celestii~ :megusta:

I to jak świetnie wykonanych! Mi by się nie chciało bawić w te odcienie :P Jak długo Ci to zajmuje?

Hmm, to zależy od rysunku: jeżeli mówimy o latającej Celestii,to pracę rozłożyłam sobie na dwa dni, rysując po 2-3 godziny dziennie. Szkic udało się zrobić w miarę krótkim czasie, ale cieniowanie jej włosów trwało i trwało... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Angel Wing

To... to... To jest zbyt piękne, żeby było prawdziwe. To... To jest śliczne omg jakie to jest ładne.. Padam na kolana błagając o lekcje czy coś. Jesteś niesamowita. Pełen podziw. Coś pięknego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Drodzy Moi Mili!... że tak rozpocznę swoją krótką notatkę.

Ostatnio jestem bardzo zajęta, dlatego moja galeria nieco podupadła. Na chwilę obecną zajmuje się tworzeniem rysunków do fanfic-ów, stąd moje pytanie: czy ktoś jeszcze pragnąłby obrazka wykonanego na zlecenie do swojego opowiadania?

Przykładowe prace:

http://desmond.imageshack.us/Himg89/scaled.php?server=89&filename=skanowanie0032b.jpg&res=landing

http://desmond.imageshack.us/Himg20/scaled.php?server=20&filename=skanowanie0031i.jpg&res=landing

...Oczywiście może obejść się bez efektów GIMP-owskich.

Wszelkich chętnych proszę o kontakt za pomocą PW ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Tyle świetnych rzeczy :pinkie2: I ja tego wcześniej nie widziałem... A mnie zawsze tak wgniatają w fotel utrzymane w odcieniach szarości prace...

This is

THE.

BEST.

POSSIBLE.

THING!

A, przypomniały mi się dzikie pomysły, których nie chce mi się realizować, to może ty się ich podejmiesz? :ming:

- Tom x Tom r 63

- Tom r 63 hoers

A ta już znowu swoje! :lyra3: To bezczelność i marnowanie talentu! Tom kradnie zasłużoną sławę Bloombergowi! :aj4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...