Skocz do zawartości

Skrobnięć kilka by Magenta


Recommended Posts

oto Bloomberg dla naszego forumowego drzewa ;3

To jest... To jest... Ja nawet nie wiem co powiedzieć :yay:

Chciałem w jakiś sposób wyrazić moje dogłębne wzruszenie i niezmierzoną radość jakie we mnie wstąpiły gdy ujrzałem to dzieło, ale wprost zabrakło mi słów.

PIĘKNE, OLŚNIEWAJĄCE, POWALAJĄCE ;_;

Pozostaje mi ukazać moją reakcję najlepiej jak można

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=-_OTd9AFmoY&feature=plcp

Dziękuję :yay:

No to może Bloomberg r63 x Tom? :)

Nie potrafię sobie tego wyobrazić. Jak w ogóle toto...

NIE :yHRvV:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja robię w tym temacie, skoro nie ma tu na co narzekać? :twilight3:

Eris jest cudna. :RPHVO:

Fakt, zwłaszcza ten ogon... i pyszczek. Ten wzrok, moim zdaniem lekko przymrużone oczy oznaczają gotowość do siana chaosu w sytuacji, w której wydaje się, że go brak :rainderp: Poprawię ten post jutro...

A ja bym go osobiście nie poprawiała, bo napisałeś dokładnie to, co chciałam pokazać na rysunku ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy! Blackhayate- Trixie i Daring Do są już w czasie rysowania, więc niedługo dostaniesz rysuneczek. Hedzio- jakbyś mógł, to skontaktuj się ze mną w sprawie Twojego OC'ka- to ma być hoers, czy też nie? No i czy mam go gdzieś umieścić? Wybacz, ale mam maleńki chaos w zamówieniach (to pewnie sprawka Eris, człek chce być miły i ją narysować, a ona za karę taki numer wywija...) ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałabyś czas na wet mane Spitfire w pelerynie ? :3

W pelerynie? Jak ona by miała wyglądać? Tak jak ta od Trixie czy Mysterious Mare?

Taka pelerynka normalna z kapturem :3 i żeby albo kaptur był zdjęty, żeby tak włoski podkreślać. Jak to wymyślisz, tak narysuj, pewnie i tak będzie epicko xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...