Skocz do zawartości

Skrobnięć kilka by Magenta


Recommended Posts

[offtop]Ja miałem kiedyś w liceum wybór i wybrałem pisanie zamiast rysowania (mimo protestów mojego nauczyciela od WoKu, nie wiem dlaczego) i mi to na dobre wyszło. Chyba zostanę przy pisaniu w dziale Lyry i Bon Bon. [/offtop]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę założyć własnego Aska na Tumbrl ;p Lemurze, co do rysunków, to często patrzę na vectory i oryginalne pozycje kucyków z bajki. Nie rysuje linii pomocniczych- czasem tylko ustalam sobie odpowiednią odległość głowy od tułowia za pomocą dwóch kółek. Najpierw wykonuje delikatny szkic, ot, mgiełkę, a gdy pony nabierze odpowiedniego kształtu, dodaje wyraźniejsze kontury i bawię się cieniowaniem, którego technik jako szanujący się bazgracz nie zdradzę ^^ Dzisiaj wrzucę coś jeszcze, o tematyce Luny i Celestii, jednak w zupełnie innej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie genialne rysowanie włosów :P I ekstra buciki, wykonanie ekstra, naprawdę dziwię się co niektórzy ludzie potrafią robić z ołówkiem i kartką papieru. 9,2/10 odjąłem za chude nóżki i małe skrzydełka Luny, ale to detale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...