Skocz do zawartości

Skrobnięć kilka by Magenta


Recommended Posts

Mogę tylko powiedzieć tyle co pozostali. Twoje "skrobnięcia" są piękne. Inaczej się tego wyrazić raczej nie da, a przynajmniej ja nie potrafię.

Staram się utrzymywać wypracowany "poziom", dlatego też prace udostępniam z widocznym opóźnieniem. Dziękuję za miłe słowo ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest całe mnóstwo synonimów do słowa "piękna", które tu można pisać i pisać.

Przepraszam, że z takim opóźnieniem, chciałbym Ci podziękować za to, że każdy z moich postów doczekał się Twojej odpowiedzi. Bardzo mi miło.

Mi również jest bardzo miło, że udzielasz się w tym wątku i w dodatku ciepło się wypowiadasz o moich pracach ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam to narysować, ale nie mogłam znaleźć tego wektora :rariderp: Dobra robota, BSBFF! <3 :rariderp:

Ja też nie korzystałam z wektora, darling.

Użyłam do tego....emotki => :rariderp:

Tak więc musiałam ręcznie powiększyć ją o jakieś..... kilkaset razy? ;p

Mi się nie chciało :rariderp:

A tego arta dla ciebie to coś tam pokolorowałam, ale dziś cały dzień tłukłam levele... tak jakoś wyszło :octcry:

Dołączona grafika

Nie zabijaj mnie :octcry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fryto' date=' nie ma mowy. Zaraz spotkałby mnie ban albo cenzura. Ale być może, "podziemiami" dostarczę Ci taką pracę ;>[/quote']

Jeśli tak,to także mogę prosić? :D

A właśnie,będzie chciało Ci się robić to Appledash,czy nie?

Tzn,wiem,że masz inne zajęcia prócz rysowania itp,ale tak pytam.Jeśli nie chce Ci się robić to spoko :3

Zrobię tę pracę, spokojna Twoja kocia główka ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham te rysunki piękne dzieła autorstwa niezwykle utalentowanej Magenty, każdy następny art jest piękniejszy od poprzedniego, idealny wygląd kucyków, świetne cieniowanie. Czekam na więcej, to jest po prostu piękne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pojawią się nowe prace?

When it's done. Procesu twórczego nie wolno popędzać.

Zwłaszcza prac Magenty, której powinno się zbudować jakiś ołtarzyk. I oddawać jej cześć i chwałę :raritylaugh:

I składać krwawe ofiary? :rainderp: ~ Arjen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...