Skocz do zawartości

seriale


bobule

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ah... czyli jednak ktoś zna Sherlocka! 8D No to u mnie trochę długa będzie ta lista... -BBC Sherlock, tego raczej nie muszę tłumaczyć. Ale wystarczy spojrzeć na mój avek. :3 -Doctor Who -Allo Allo! -Liga Dżentelmenów (porąbany serial w iście brytyjskim stylu) -Blackpool (śpiewający Tennant, który jest detektywem) -Ojciec Mateusz (Jedyny zdatny do obejrzenia polski serial. Uwielbiam go.) -Mała Brytania (Erm... dość niepoprawny serial wyśmiewający cokolwiek się da) -Co ludzie powiedzą?! -Pan wzywał, Milordzie? -Czarna żmija -Cienka Niebieska Linia -Jaś Fasola -Moja Rodzinka Większość to seriale BBC jak widać...

Link do komentarza
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Odświeżę wątek bo uwielbiam seriale xD 1. Awkward. 2. Big Bang Theory 3. Bones 4. Community 5. Game Of Thrones 6. Gossip Girl 7. Greys Anatomy 8. How I Met Your Mother 9. Once Upon A Time 11. Pretty Little Liars 12. Sherlock 13. The Adventures of Merlin 16. Fringe 17. Glee 18. Spartacus 19. Supernatural 20. Chuck i wiele, wiele innych xD Oglądał ktoś z was Chucka albo Community? Wydaje mi się, że mało osób oglądało te seriale a według mnie są naprawdę warte polecenia (Community dla tych co lubią dziwny humor xD)

Link do komentarza

Aktualnie jestem w trakcie Breaking Bad - już po drugim sezonie uważam to za jeden z najlepszych seriali w historii telewizji.

Za najlepsze seriale uważam także Band of Brothers i Battlestar: Galactica.

Gdyby nie drugi sezon, Game of Thrones też byłoby w moim rankingu wysoko. Oglądam także Fringe, ale ten serial z każdym kolejnym sezonem staje się coraz nudniejszy, a czwarty sezon już tak namieszał, że to zgroza. (J.J.Abrams ma świetne pomysły na seriale, lecz scenarzyści zdają się tak w pewnym momencie udziwniać całość, że się robi papka, patrz -> Lost; co więcej, niektórzy uznają to [Fringe] za najlepszy serial sci-fi obecnie - mają rację, bo innego lepszego niestety nie ma).

Czeka mnie jeszcze posiadówa z dwoma ostatnimi sezonami House M.D.

Link do komentarza
  • 5 weeks later...

Supernatural, HIMYM, The Walking Dead, Heroes. Oglądałem też wiele pilotów z różnych seriali ale za żadnego nie miałem siły się wziąć. Z tego co widze wszyscy jarają się Grą o Tron, to najwidoczniej znak, że trzeba by obejrzeć z niego więcej niż tylko pilot :P

Link do komentarza

Aktualnie jestem w trakcie Breaking Bad - już po drugim sezonie uważam to za jeden z najlepszych seriali w historii telewizji.

Za najlepsze seriale uważam także Band of Brothers i Battlestar: Galactica.

Gdyby nie drugi sezon, Game of Thrones też byłoby w moim rankingu wysoko. Oglądam także Fringe, ale ten serial z każdym kolejnym sezonem staje się coraz nudniejszy, a czwarty sezon już tak namieszał, że to zgroza. (J.J.Abrams ma świetne pomysły na seriale, lecz scenarzyści zdają się tak w pewnym momencie udziwniać całość, że się robi papka, patrz -> Lost; co więcej, niektórzy uznają to [Fringe] za najlepszy serial sci-fi obecnie - mają rację, bo innego lepszego niestety nie ma).

Czeka mnie jeszcze posiadówa z dwoma ostatnimi sezonami House M.D.

Nie rozumiem tego narzekania na 2 sezon. Gra aktorska się nie zmieniła, muzyka jest jeszcze lepsza, tak jak i scenografia. Dalej prezentują wybitny poziom, jeśli chodzi o seriale. Tak, fabuła została wypatroszona, ale to dlatego, że książka jest po prostu zbyt obszerna, żeby dało się ją przenieść na ekran. Nawet teraz ciężko połapać się, kto jest kim. A większość zmian fabularnych wyszła fabule tylko na dobre, np. kwestia rządów w Qarth. Czy lepiej byłoby, gdyby zamiast trzech wyrazistych, łatwych do zapamiętania antagonistów, mielibyśmy całe 3 grupy, o których kompletnie nic nie wiadomo oprócz ich nazw i paru imion, jak w książce?

Wybaczcie offtop, ale irytuje mnie to niemożebnie.

Link do komentarza

Wybaczcie offtop, ale irytuje mnie to niemożebnie.

nie nazwałbym tego offtopem, skoro to temat po pierwsze - offtopowy, bez naliczania postów, po drugie, ma służyć wymianie opinii na temat seriali :P

mi drugi sezon gry o tron podobał się bardzo, ale już oczekiwanie na sezon trzeci ni wuja :P

btw, co takiego fajnego jest w Futuramie? bo nigdy nie oglądałem :P

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Więc,telewizji praktycznie nie oglądam wolę obejrzeć coś w internecie np ;PP.Ale dobra przechodząc do sprawy,jeśli chodzi o seriale to bardzo lubię Troo niby taka bajka o chłopaku emo/scene ale naprawdę mi się bardzo podoba i szkoda że są tylko 24 odcinki jak dobrze pamiętam.Czasem zdarza się obejrzeć świat według kiepskich,skins kiedyś oglądałem i więcej nie pamiętam : p

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

W większości standard - Big Bang Theory, Californication, Supernatural, Futurama. A poza tym - brytyjskie seriale komediowe: 1. IT Crowd - rzadko śmieję się na głos, gdy oglądam coś sam, a tutaj wybucham śmiechem co chwilę. Wielka szkoda, że przestali kręcić po zaledwie czterech 6-odcinkowych sezonach. 2. Peep Show - dużo mocnego, momentami brutalnego humoru. Bardzo zacna, choć chyba niezbyt popularna pozycja. Polecam. Co prawda brak w internecie wersji z polskimi napisami, ale skoro nawet ja (z przeciętną znajomością angielskiego) większość kwestii wyłapałem, to nie jest źle. 3. Czarna Żmija - zwłaszcza sezon 2 (renesans) i 4 (wojna światowa). Ten serial zmienił moje postrzeganie R. Atkinsona, bo 'Jasia Fasoli' szczerze nie znoszę. Szkoda, że ludzie kojarzą go głównie z rolą przygłupa. Poza rankingiem 'Latający cyrk Monty Pythona', nikomu chyba przedstawiać nie trzeba.

Link do komentarza
  • 1 month later...

1.Lost-ponad czasowy serial, pierwszy serial który mnie tak wciągnął 2.Dragon ball(seria)-najbardziej cenię sobie serię Z(oraz odnowione odcinki kai) epopeja narodowa, epicka historia o zemście, walce o los świata itd 3.Mlp:fim animacja która zmieniła moje życie o 180 stopni 4.The walking dead- serial o ludziach którzy starają się przetrwać w świecie ogarniętym przez zombie, zamiast koncertować się na walce o zombie skupia się na relacjach między ludzkich 5.Regular show-to trzeba zobaczyć 6.Adventure time- to też trzeba zobaczyć :P 7.Flap Jack- -||- 8.Yu-gi-oh 9.Beyblade(metal masters wymiata)

Link do komentarza
  • 3 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...