Skocz do zawartości

Ty jako kucyk!


Aretra

Recommended Posts

Sieeeema!

 

No więc, w tym temacie, Wyobrażacie sobie, siebie w świecie kucyków.

Polecam Pony creator, lub jeśli wam się chce, możecie sami narysować.

Zasady:

Kreujecie wygląd swojego kucyka pod siebie i wrzucacie tutaj. Kolor grzywy, nie musi być taki, jak w rzeczywistości. Kolor korpusu i grzywy, możecie dopasować np. do umiejętności. Jak ktoś chce, to może dać też znaczek. Alicorny nie są niedozwolone, lecz są nie mile widziane.

Wielkość kucyka, też bierzcie pod uwagę. Jeśli kucyk jest jednorożcem, możecie napisać, ze zainteresowaniami są np. sztuczki magiczne.

Kucyk ma do nas pasować, jeśli jesteśmy szybcy i zwinni w rzeczywistości, kucyk może być taki sam, lecz np. szybki w lotnictwie. 

I jeszcze jedna ważna rzecz, IMIĘ! Oraz dane wyjaśnienia

 

No więc, teraz ja, kucykowa Aretra :D

 

Imię: Fast Wind

Zajmowałabym się lataniem sprinterskim. Dużo brałabym udział, w wyścigach lotniczych.

Nie wyobrażam siebie jako jednorożca, lub ziemniaka. Zawsze chciałam mieć skrzydła i latać wysoko, z niewyobrażalną prędkością, a również drzemać na chmurkach i mieszkać, w tym niesamowicie niesamowitym, chwalebnym mieście, zwanym Cloudsdale.

 

 

myPonypng_nexpqqn.png

 

Nie umiem rysować.. Jak wrócę z Warszawy, może coś wykombinuję..

 

No, a wy? Jak siebie wyobrażacie jako kuca?

  • +1 2
Link do komentarza

stompin__around_by_xxmentalincxx-d6errn1

Imię: Fire Hoof (Insanity)

Gdybym była kucykiem na pewno chciałabym być kucem ziemnym. Zajmowałabym się...hm...trudne pytanie...może zagłębiałabym wiedzę o smokach. Dla mnie same przebywanie w Equestrii byłoby wyjątkowe. Chętnie zamieszkałabym w smoczych górach i obserwowała łuskowate,ogniste gady z ukrycia...

Link do komentarza

                                            Tak szczerze to jeśli faktycznie miałbym przenieść się do Equestrii to wyglądałbym tak:

myPony.pngte.png

                     

 

 

                                                                                               Imię: Movement Trick

 

Jednorożec, ponieważ o wiele bardziej lubię ten gatunek kuca. Ta cała magia i wiedza o wiele bardziej do mnie pasują. Interesuję się też astronomią, a to jest kolejny z powodów. Gdybym stał się kucem, to na pewno nie zrezygnowałbym z tańca, stąd imię. Moim cutie markiem na pewno byłby motyw nawiązujący do tańca, ale nie mam pomysłu jak mógłby wyglądać. Kuc jest oparty na moim wyglądzie. Zarówno grzywa, jak ogon i oczy. Akurat ten struj nawiązuje do tego, że lubię ubierać się na czarno, więc w Equestrii raczej bym dalej to robił. Bardzo chętnie spędzałbym czas na szkoleniu się w magii i różnych tego typu jednorożnych sprawach. 

Edytowano przez sajback
Link do komentarza

Skoro tu wstawiamy siebie jako kucyka to oto ja

Normalna wersja

ancient_knowlege__me_as_a_pony__by_zioma

Discorded

ancient_pride__ancient_knowledge_discord

Aha moja kucykowa wersja normalna jest badaczem "starej" Magii i alchemikiem (CM) 

zaś Discord uczynił mnie pysznym nekromantą mniam

 

Nie chciałbym być nadgorliwy, ale może jakieś imię, tak dla jasności.   :stare:

 

Albo jakieś wyjaśnienie w czym on jest do ciebie podobny.  :bemused:

Edytowano przez sajback
Link do komentarza

twml.png

Imię: Gloom Flight

Zawsze najbardziej lubiałem zajmować się pogodą, jednak to własnie burze przyciągały mnie najbardziej (stąd też Cutie Mark - burzowa chmura ze skrzydłami).

Mieszkałbym w Cloudsdale lub w Ponyville, oczywiście zajmując się pogodą.

 

Dlaczego pegaz? Ano dlatego że najbardziej odnajduje się w takiej roli, nie odnajduje się w magii czy innych tego typu rzeczach.

Link do komentarza

                                                                                                    Light  Paw

 

 

            myPony2_zpsc9a34df0.png

                                                                                                                     Znaczek:

 

                                                                                                          animal_aid_cutie_mark_by_kinnichi-d4iojq

 

Jako kucyk na pewno zajmowałabym się leczeniem zwierząt, zawsze było to moją pasją.  Byłabym pegazem, ponieważ od zawsze chciałam chodzić po

chmurach. Do tego mogłabym latać razem z ptakami.  Mieszkałabym w Ponyville.

Link do komentarza

A tak z ciekawości to w czym te postacie są do ciebie podobne? I dlaczego właśnie takie, a nie inne. 

cóż jte postacie obrazują 2 strony mojej osobowości lubię bowiem czytać, mam sporą wiedzę szczególnie na temat historii (interesuję mnie też wiedza ezoteryczna, ale z czysto historycznych powodów) i zawsze staram się by to co wiem służyło dobrym celom, niestety czasem ponosi mnie pycha wówczas staję się trochę władczy i pragnę narzucić wszytkom innym mój punkt wiedzenia, czasem posuwam się nawet do kłamstwa, by to osiągnąć, Jest też cecha której nie przestawiłem w swoich ponysonach mianowicie jestem trochę jajogłowym marzycielem (mój typ osobowości według MBTI to INFP czyli :luna:), A wybrałem jednorożce dlatego że mam do nich słabość (jestem fanem g1 i moimi ulubionymi kucykami są Gusty i Buttons ) 

PS

jako kucyk zamieszkałbym właściwie w Kryształowym Imperium lub na jego obrzeżach (cóż lubię Crysral ponies, ale sam wolałbym być w normalnym umaszczeniu, no chyba że w kryształowej szacie lub zbroi) i studiowałbym sobie spokojnie starożytną wiedzę oraz używałbym swoich alchemicznych umiejętności, dla dobra Imperium

Edytowano przez Zandi
Link do komentarza

ks8kxsg2odds.png

 

Mieszkałabym chyba Canterlocie. Kucyk ma taki sam kolor włosów i fryzurę podobną do mojej.

Mój znaczek to ołówek, lubię rysować (ale nie znam się na malowaniu), prawdopodobnie bym często rysowała. Jeśli chodzi o zawód, mogłabym być w equestrii malarką, lub projektantką. Byłam bym jednorożcem, bo lubię magię, a po za tym ciężko trzymać pędzel, lub ołówek w kopycie.

 

Imię, może Mortal Pencil?

Edytowano przez IceWolf
Link do komentarza

Stary rysunek i nieudany. Te kolory i zbyt mocno zrobione błyski rozjaśniaczem markerowym i te okropne tło - fail.

i_become_a_pony_by_xchrysalisssx-d6c7z81

Stać mnie było na więcej. Może narysuję inne, lepsze i tu wstawię. Tym razem pobawię się Creatorem, którego raczej nie używam na codzień.

2cmw0mt.jpg

W sumie nie mam piegów, ale jak się zbliżyć to coś mam na twarzy.

Discord :

2vd5f2h.jpg

Nie było znaczka za rysowanie, więc dałam za śpiew.

Imię : Last Song

Miejsce zamieszkania : Manehattan

Element Harmonii : Lojalność i Szczodrość, oryginalny : Muzyka.

Znaczek mówi sam za siebie - ma talent do śpiewu. Oprócz tego umie też rysować.

Ulubiony kolor : Fiolet, błękit i czerwień

BFF : Rainbow Dash

Po przemienieniu przez Discorda, jest strasznie chciwa i na dodatek skrzeczy zamiast śpiewać.

Edytowano przez Hidoi
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Imię: Clergy Ink (albo Turoń :rainpriest:)
rasa: turoń :rainpriest:

W świecie Kucyków byłbym księdzem, mieszkałbym na plebanii i iluminował stare księgi oraz przepisywałbym manuskrypty skąd CM (kałamarz). Mimo bycia Turoniem byłbym nader spokojny i cierpliwy. Lubiłbym hasać wieczorem po lasach, gdzie śpiewałbym i dzwonił dzwonkiem.

tttttttttttt_by_turonie-d6iifwj.jpg

Wygląd z kreatora (coś nie wyszło D:)

CM:

 

bez_nazwy_by_turonie-d6iildv.png

Link do komentarza

Imię: Clergy Ink (albo Turoń :rainpriest:)

rasa: turoń :rainpriest:

W świecie Kucyków byłbym księdzem, mieszkałbym na plebanii i iluminował stare księgi oraz przepisywałbym manuskrypty skąd CM (kałamarz). Mimo bycia Turoniem byłbym nader spokojny i cierpliwy. Lubiłbym hasać wieczorem po lasach, gdzie śpiewałbym i dzwonił dzwonkiem.

tttttttttttt_by_turonie-d6iifwj.jpg

 

 

 

 

Gdybym ciebie zobaczył w lesie to bym uciekał jak najdalej. :rainpriest:  

Link do komentarza

Wyobrażenie siebie jako kucyka określa się mianem PONYSONA. I oto zaprezentuję wam swoją. 

 

1361307529.linds_linds_by_moonlightfl-d5

 

 

Pominę fakt, że ten temat to właściwie tematy o nasze OC (Ponysona to też OC) i ten wątek wówczas powinien być w dziale poświęconym OC.

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
  • 3 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...