Skocz do zawartości

Forum warszawskich bronies


Polonius

Recommended Posts

Jeśli już ma być flaga Flutterfana to w tle dajcie albo flagę polski albo jednolite tło, albo flagę Equestrii a nie... co to właściwie jest? 

Nvm, znalazłem na Wikipedii że to żółto-czerwone tło to flaga Warszawy a nie jakiejś republiki bananowej

 

Nikt nie mówi że moja flaga ma być. Bananowa republika ^^ Ta, tło do wymiany, fakt Polski była by ok. Equestrii też...

Link do komentarza

Zgadzam się z tym, co pisał Vunlinur:

 

Czyż flaga warszawskiej części fandomu nie ma przypadkiem nawiązywać do...  Warszawy?

 

United Equestria średnio pasuje do Warszawy, zważając na horrendalne ilości lokalnych podziałów, nie wspominając już o Button's Mom.   :grumpytwi:

 

Proponuję wysilić się odrobinę bardziej (burza mózgów na meecie chociażby), i znaleźć coś stricte warszawskiego.

 

 

Flaga jeżeli miałaby być wykorzystywana poza meetami warszawskimi (MLK, Krakowskie Ponymeety, delegacje na Śląskie Meety lub inne, zjazdy MLP Polska itp.) to wypadałoby, by reprezentowało jakoś Warszawę. 

 

Przykładowo

Poznań ma dwie flagi. Pierwsza z racji, że ich kucykiem patronowym jest Luna (a miasto przemianowali na Lunań), to mają Lunę i napis "Bronies Poznań". Druga (zdjęcie niżej) to skucykowany herb Poznania i ten sam napis co wcześniej.

 

Bez_tytu_u.png

 

Wrocław by się wyróżniać na meetach to kiedyś miał koszulki ze skucykowanym herbem Wrocławia i nickiem Bronego, który nosił ją na sobie. Zdjęcia mam gdzieś na przenośnym twardzielu, który spoczywa w Warszawie gdzieś w odmętach mojego pokoju. 

 

Trójmiasto ma w sumie też coś, co ich wyróżnia. Grafika z Discordem (ponieważ w Trójmieście jest jeden wielki chaos i ciągle jakieś shitstormy), chyba jego kontur, dokładnie nie pamiętam, a w tle barwy, które w zasadzie jak się na nie patrzy to można mieć skojarzenia z północą, morzem. Szczególnie w czasie burzy :P

 

I nie jestem pewien, czy przypadkiem Szczecin i Rzeszów nie mają flagi... 

 

W każdym razie podoba mi się pomysł FlutterFana. A, że to jest stolica i mamy zarówno wyznawców Luny, jak i Celestii, można by walnąć obydwie. Choć mam wątpliwości, czy by pasowały graficznie...

Jeszcze można by pomyśleć nad skucykowaniem herbu Warszawy. Dawno temu była super grafika herbu Warszawy z Rarity, ale zaginęła. Taka grafika mogłaby być dobra, równie dobrze pasowałaby na jej miejsce AJ, czy Octavia, więc szło by się dogadać jakoś. 

 

Chociaż jak patrzę na temat flagi na Warszawa Bronies na FB to mam wątpliwości... póki co, głównie z racji "śmiech, dla jaj" itd wygrywa opcja arta w klimatach nazistowskich. Owszem, nie widać tam swastyki, bo symbole są przerobione pod uniwersum MLP:FiM, ale dla osób postronnych (PATELNIA, poza-warszawskie duże meety) może to się skojarzyć z nazizmem (trudno się dziwić i myślę, że jak każdy się tu zastanowi poważnie to przyzna rację...). A zapewne wiecie, że promowanie nazizmu w Polsce jest zabronione i takie coś grozi więzieniem. Wystarczy, że ktoś na was doniesie i może być tak, że cała grupa będzie miała problem. 

Dla jasności - chodzi o ten art: http://moderatelydeviant.deviantart.com/art/My-Little-Nazis-Solution-is-Final-286567323 .

Do tego takie coś może wywołać shitstormy poza Warszawą plus przy okazji podburzyć już i tak obecnie nie najlepszą opinię warszawskiego fandomu. A co jak co, ale taka flaga to w zasadzie szansa na podbudowanie nieco oceny. 

  • +1 1
Link do komentarza

Tamta flaga na czerwono-czarnym tle wygląda fajnie, zwłaszcza Pinkie pie z pałką, ale też uważam że nie pasuje. 

 

Coś z księżniczkami czy po prostu skucykowana wersja czegoś innego mogłaby być. Ostatecznie nawet coś z Mane6, ale Octavii, Mamy Buttona i innych osobistych sympatii bym do tego nie mieszał.  

 

Przejrzałem nasze stare propozycje. 

W tej chwili mamy to, ewentualnie lekko przeskalowane: http://dl.dropbox.com/u/71287918/MLP_banner/Earth_faction_B.png 

Donard proponował to: https://www.dropbox.com/sh/qr88l8ik9v2zf2n/ntv1SchM8x 

Rain Rock podlinkował to, ale mi jakoś nie pasuje: http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2011/235/5/d/join_the_herd_by_tkwondo-d47ncq6.jpg 

Nightmare zaproponowała żeby zrobić coś z tym: http://l.popoffka.ru/ponies/alicorns%20%26%20discord/127570%20-%20artist-madmax%20celestia%20cewestia%20filly%20luna%20sisters%20wingboner%20woona.png 

Link do komentarza


Wpadł mi do głowy pomysł sponyfikowania Syrenki. Mogłabym nawet spróbować zrobić coś takiego w najbliższym czasie (w formie wektora w stylu serialu).
Co wy na to?

 

Syrenka już dawno została sponifikowana, zaraz ją znajdę... o, jest! https://sphotos-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/s720x720/581111_144051075729605_766247319_n.jpg

 

Co do samej flagi, to wg mnie powinna tam się znaleźć Księżniczka Warszawy (Sawa o ile się nie mylę): https://sphotos-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/306969_147365092064870_5821605_n.jpg Może tylko inny art, zrobiony specjalnie na potrzeby flagi. Co zaś tła - może jakieś połączenie barw Warszawy z bielą i granatem (jako Celestia i Luna)?

Link do komentarza

Czytając threat chronologicznie:

 

skucykowany herb Poznania

 

To faktycznie pierwsze, co mi przyszło na myśl:

 

Wpadł mi do głowy pomysł sponyfikowania Syrenki.

 

Sea Ponies. Nie mam nic przeciwko, wręcz może byc to ciekawa alternatywa, zwłaszcza zważając na ich kanonicznośc.

more_sea_ponies_by_kp_shadowsquirrel-d4i

Jeśli chodzi o ponyfikację samej syrenki w formę ziemniaka, może się to okazac niejednoznaczne.

Jednak zobaczywszy ponyfikację syrenki wygrzebaną przez Poloniusa subiektywnie uznałem, że mimo ogona sporo jej brakuje do wrzucenia na flagę. Trzeba by się postarac o nowego arta wg. mnie.

 

Co do samej flagi, to wg mnie powinna tam się znaleźć Księżniczka Warszawy (Sawa o ile się nie mylę): https://sphotos-b-am...0_5821605_n.jpg

 

100px-POL_Warszawa_COA.svg.png

Jeśli to miała by byc ponyfikacja herbu warszawskiego, to niespecjalnie jest gdzie umiejscowic drugiego kuca.

W w. w. wypadku można by się pokusic o czerwono-żółte tło pod herbem, takie jak sprezentował FlutterFan.

Edytowano przez Vunlinur
Link do komentarza

Księżniczka Sawa wygląda naprawdę nieźle.
Może wstawić ją w Godło Wawy w jakiejś pozie (może na dwóch tylnych kopytkach)

A tło godła można by zamienić na kolory Wawy razem z Celes i Luną, czyli od góry (żółty,biały,granatowy,czerwony) tylko biały i granat byłby cieńszym paskiem a te od wawy grubsze. Albo zastąpić barwy Warszawy barwami flagi Polski.

Link do komentarza

Spoilers!!!

Napisałem już to w meetach, ale i tu się to pojawi. Prace nad flagą pierwotnych twórców idą pełną parą. Własnie rozpoczynam pertraktacje z artystą o art na zamówienie. Wzór jeszcze nie został zatwierdzony ostatecznie i może ulec zmianie. Informuje tylko, że jak art zostanie zamówiony nie będzie już opcji zmiany. Tak więc czekamy na wasze pomysły]

Insert yours butthurts under this post

 

This is 100% Octavia and Button's Mom approved

:octavia:

Edytowano przez NightfallHeart
Link do komentarza


Informuje tylko, że jak art zostanie zamówiony nie będzie już opcji zmiany.

Oczywiście, że będzie. Na świecie jest wielu artystów a i ten u którego zamawiasz nie daje jednej szansy.

Anyway, mogłem odnieśc mylne wrażenie, ale napisałeś to tak, jakby ten w. w. jeszcze nawet niezaczęty art stuprocentowo musiał zostac umieszczony na fladze Warszawy.

 

Moja propozycja, jak wyżej.

Sponyfikowany herb Warszawy, Syrenka zastąpiona jej majestatyczną Ponyfikacją (sea pony dzierżący tarczę i miecz), jako tło simple żółty i czerwony.

  • +1 2
Link do komentarza

Oh, nie napisałem, że mamy już zatwierdzony wzór. Czekamy na propozycję etc.  My na razie pytamy się o cenę i możliwości. Zrobiliśmy całą rozpiskę cen, wydatków minimalnych, maksymalnych etc. Po prostu jeśli będziecie debatować nad wzorem za długo to zrobimy własną flagę fandomu warszawskiego, Oczywiście czekamy na wasze propozycję

:octavia:

Edytowano przez NightfallHeart
Link do komentarza

Jeśli chodzi o tę syrenkę to myślałam o czymś nieco bardziej podobnym do herbowej syrenki (tamta jest, no... średnio podobna). Acz princess Sawa też jest dobrym pomysłem.
A jeśli już miałaby być OC syrenki, to proponowałbym unicorna, bo kuce trzymające coś w kopytku nie są najlepsze rzeczą tego wszechświata, mam tu na myśli kwestię szabli (acz to tylko moje zdanie).

Z postu Donarda ta pierwsza chyba najbardziej podobna do herbowej.

Edytowano przez Esc54
Link do komentarza

Cessator. Obecnie debatujemy nad tymi oto projektami: Symbol united equestria w tle, a na nim Celestia po prawej, Luna po lewej i Tavi po środku (uwago, to nie był mój pomysł!!) oraz (też nie mój pomysł) coś z postacią której jestem obecnie avatarem. No i gdzieś w tle mamy Seapony Lyra, ale nad tym za bardzo nie myślimy.

:octavia:

Edytowano przez NightfallHeart
Link do komentarza


Oh, nie napisałem, że mamy już zatwierdzony wzór. Czekamy na propozycję etc.  My na razie pytamy się o cenę i możliwości. Zrobiliśmy całą rozpiskę cen, wydatków minimalnych, maksymalnych etc. Po prostu jeśli będziecie debatować nad wzorem za długo to zrobimy własną flagę fandomu warszawskiego, Oczywiście czekamy na wasze propozycję

Octy, bez obrazy, ale aż dałbym Ci repka w dół za tego posta. :v

 


Cessator. Obecnie debatujemy nad tymi oto projektami: Symbol united equestria w tle, a na nim Celestia po prawej, Luna po lewej i Tavi po środku (uwago, to nie był mój pomysł!!) oraz (też nie mój pomysł) coś z postacią której jestem obecnie avatarem. No i gdzieś w tle mamy Seapony Lyra, ale nad tym za bardzo nie myślimy.

Świetne pomysły, to ma mniej więcej tyle wspólnego z Warszawą co Button's Mum.  :squee:

  • +1 1
Link do komentarza

Mnie najbardziej bawi ta syrenka Sunset Shimmer. 

 

Tylko nie przesadźcie, bo jak tam będą syreny, jednorożce i tęcza przez środek, to będziemy z tym wyglądać jak pedały. Ja specjalnie wybrałem coś stonowanego. 

 

Z tym ostatecznym rysunkiem to jest tak, że coś trzeba będzie dać do drukarni. Olaf chyba ma dobry pomysł, żeby samemu coś przeforsować, inaczej będziemy tu się długo nad tym kłócić. Ja tak zrobiłem. 

 

> > Symbol united equestria w tle, a na nim Celestia po prawej, Luna po lewej
> do tego momenty jest git a dalej to jakiś dowcip i nie matka buttona nie może się znaleźć na fladze 

Też tak uważam. 

Edytowano przez Maklak2
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...