Skocz do zawartości

I have no idea what I'm doing


Foxy

Recommended Posts

Tak właśnie mogę podsumować to, co robię.

Jeśli mam być szczery to kucyki zacząłem rysować jakiś miesiąc temu za namową koleżanki. I, cóż, cały czas się uczę i kontynuuję sagę pod tytułem "Jak działają końskie nogi: Pomóżcie, bo mnie trafi szlag".

Rysunki od najstarszych do możliwie najnowszych:

 

tumblr_mr9lcyrmn21seb45lo2_1280.png

Foxface, moja OCka.

 

tumblr_mrc76k9Brt1seb45lo1_1280.png

Łooo pedały Foxface i Khan, czyli przygody z cyklu "jak do cholery działają końskie nogi"

 

tumblr_mroljxVL5r1rdk4r4o1_500.png

TARDIE, Doctor Whooves i Derpy, jeden z requestów.

 

tumblr_mroljxVL5r1rdk4r4o2_500.png

Sherlock i John, również request. Nie wypominajcie mi że Jawn zapierdziela tu inochodem, słyszałem to wystarczającą ilość razy.

 

tumblr_mroljxVL5r1rdk4r4o3_500.png

Sylvia i Christopher Tietjens aka kolejny request.

 

tumblr_mrdsjgHTr01seb45lo2_500.png

SLAP DAT BOOTY aka Nigel (OC koleżanki) zdecydowanie przekracza wszelkie granice.

 

Poza tym:

moje dA: Bitter--Tea, dawniej SamurajSzadzik

mój kucykowy tumblr: tu był link, ale usunęli, bo pojawia się na nim rysunek nsfw w ilości jeden; niemniej jak ktoś chce i nie boi się szalenie dużej (haHAHAHA) ilości krwi mogę podesłać na PW. :I

Edytowano przez Foxy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Co tu dużo mówić - podobają mi się twoje prace. Szczególnie przypadła mi do gustu ostatnia (twarz Foxface'a  :lol: (jak się dłużej przyjrzałem, to jest podobny do mojego kolegi)) a najmniej chyba przedostatnia. Jednak wszystkie trzymają poziom i miło się je ogląda. Rysunków gore nie dane mi było obejrzeć; Decaded był szybszy.

   I na koniec pytanie, które mnie bardzo nurtuje. Przyjmujesz requesty na forum?  :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Co tu dużo mówić - podobają mi się twoje prace. Szczególnie przypadła mi do gustu ostatnia (twarz Foxface'a   :lol: (jak się dłużej przyjrzałem, to jest podobny do mojego kolegi)) a najmniej chyba przedostatnia. Jednak wszystkie trzymają poziom i miło się je ogląda. Rysunków gore nie dane mi było obejrzeć; Decaded był szybszy.

   I na koniec pytanie, które mnie bardzo nurtuje. Przyjmujesz requesty na forum?   :pinkie2:

 

Przedostatnia również nie należy do moich ulubionych, cóż, zdecydowanie się tu nie popisałem.

Czyja wiem, czy to było takie gore; toć trochę krwi na kopytach Khana i głowie drugiego kuca, no ale kim jestem żeby się wykłócać z modami? Dla mnie żeby coś zostało zaliczone do gore musi być naprawdę drastyczne, ale nic to. :"> Gdyby ktoś był zainteresowany może przetrząsnąć moją galeryję na dA albo zapytać o link na tumblra.

I raczej nie przyjmuję requestów chyba, że spodoba mi się design postaci albo bardzo lubię daną osobę, ale spróbować zawsze można. c:

 

Prace są fajne , masz swój styl rysowania kuców. Zresztą bardzo fajny i oryginalny.

 

PS.

Doktorek  wygląda trochę jak wilk .  

 

A, dziękuję :">

Cóż, na co dzień rysuję najczęściej właśnie wilki, bo są najbardziej chodne. Możliwe, że trochę mi tego przepełzło na Doctora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już mówiłem że nie lubię stylu z serialu, wolę trochę bardziej realistyczną anatomię. Dlatego urodził się ten styl; biorąc pod uwagę fakt, że kuce rysuję od około miesiąca i tak przeszedł niezłą ewolucję, szczególnie pod kątem rysowania nóg. Na przykład widać różnicę pomiędzy tymi trzema requestami (zrobionymi około dwa tygodnie temu) a tym rysunkiem:

tumblr_msvidf5wie1seb45lo2_500.png

zrobionym pięć dni temu. Wciąż próbuję rozpracować anatomię i znaleźć styl, który mi odpowiada. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam, przeglądam te rysunki i stwierdzam, że jestem po wrażeniem. Bardzo przyjemny dla oka styl. Brawo.

 

Dziękuję! *kłania się niziutko* Wciąż jestem w trakcie szukania własnego stylu, jednak ten którego teraz używam w sumie nie jest taki zły. c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie szukania stylu?

Ten jest po prostu kapitalny, miły dla oka i mogę jedynie czekać na więcej. 

 

 

Rysuję kuce od około miesiąca, z pewnością styl zdąży mi się zmienić jeszcze kilka razy c:

Dziękuję, niedługo pojawi się kolejna dostawa rysunków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vwoop vwoop, oto jestem~!

 

tumblr_mt6n0uaP1h1seb45lo1_500.png

Trouble with tribbles, czyli Foxface, Khan i Nigel i... kilka tribbli. Próba anthro, tak sobie wyglądają.

 

tumblr_mtg0enRZES1seb45lo1_500.png

BMTH because fuk u, dat's why. Moje aktualne profilowe na fejsie.

 

Do takiego kilka szkiców z mojego bloga:

tumblr_mtl58zLENv1seb45lo2_500.pngtumblr_mth4wfJmdJ1seb45lo2_500.pngtumblr_mt8f9ixC2J1seb45lo2_500.pngtumblr_mt488m66yg1seb45lo2_500.png

(jak widać magic!anony trzymają się mnie jak rzepy psiego ogona)

 

I designy rodziców i siostry Foxface'a:

tumblr_mtc7z4PfwD1seb45lo1_500.pngtumblr_mtc4nphMAC1seb45lo1_500.pngtumblr_mt4yqzBBxs1seb45lo1_500.png

 

Koniec spamu na dziś, więcej was nie demoralizuję. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...