Skocz do zawartości

III Warszawski Ponymeet [26.10.2013 r.]


Linds

Recommended Posts

601406_423103877799209_1539474395_n.jpg

 

 

 

PANIE I PANOWIE,

MŁODSI I STARSI,

NIECHŻE WIEŚĆ PO POLSCE SIĘ NIESIE.

OTO KOLEJNY PONYMEET W WARSZAWIE SIĘ SZYKUJE. 

 

 

Meet odbędzie się 26 października 2013 roku, w godz. 11:00 - 17:00, w Młodzieżowym Domu Kultury im. Wł. Broniewskiego w Warszawie przy ulicy Łazienkowskiej 7.


 

Do dyspozycji zostały oddane nam dwie sąsiadujące sale. W pierwszej sali (Głównej) będą odbywały się między innymi:

- Konkurs wiedzy o serialu My Little Pony: Friendship is Magic.

- Będziecie mieli okazję posłuchać i podyskutować z Pluszczem, Emesem i Deveelem na temat fanfic'ów - Nie tylko z Polski, ale też spoza niej.

- Sonic zapowiedział się z nową PMV'ką, którą będziemy mogli wam zaprezentować.

Kanał Sonica: http://www.youtube.com/user/SonicTheHedgehog17

- Pokaz Cosplay.

- Pluszcz poprowadzi pogadankę na temat dubbingów, więc szykujcie pytania.

Kanał Pluszcza: http://www.youtube.com/user/Pluszcz

Również sprzedawcy nie będą zawiedzeni. Zostanie wyznaczone specjalne miejsce na rozstawienie się ze sklepami, tak więc jeśli chciałbyś wystawić swój sklep, napisz do Nas!

W drugiej zaś sali (małej) będą odbywały się mniejsze konkursy i prelekcje, jak na przykład:

- Fighting is Magic.

- Wykład na temat historii Warszawskiego fandomu.

- Karaoke

- Dyskusja na temat fanfica "Fallout: Equestria" (prawdopodobnie)

 

 

Więcej informacji tutaj: http://www.bronieswarszawa.pl

 

Informacja wrzucona na prośbę organizatora. ^
 
W razie ktoś będzie jechał do Warszawy i będzie potrzebował pomocnej dłoni w postaci informacji jak dotrzeć na miejsce autem, komunikacją miejską z dworca, miejsca postoju Polskich Busów lub z lotniska, niech odzywa się do mnie. Chętnie udzielę wszelkich pomocnych informacji.

 

 

EDIT:

 

Miło nam poinformować, że na III Warszawskim Ponymeecie będziemy mieli gościa bardzo specjalnego. A będzie to... 

Agnieszka Mrozińska - aktorka dubbingująca Rainbow Dash w polskiej wersji serialu. 

Wywiad z nią poprowadzi Mordecz z ekipy Radia Yay. 

Edytowano przez Linds
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie, w celu udzielenia wam pomocy w dotarciu na meet, będą wyznaczeni wolontariusze, którzy będą was odbierać z różnych punktów Warszawy. 
Jednakże w życiu bywa różnie. Jednych nie uda się odebrać, ludzi może zabraknąć, albo osoba postanowi sama dojść na teren imprezy (i po drodze podłożyć bombę w Sejmie :v ). Dlatego przygotowałem poradnik dotarcia na meet. 
 
Poradnik zawiera informacje jak dotrzeć na teren imprezy korzystając z:
- pociągów dalekobieżnych (z Warszawy Centralnej)
- pociągów krótkobieżnych (z W-wy Powiśle i W-wy Wileńskiej)
- Polskich Busów (Metro Młociny i Metro Wilanowska)
- samochodu (opis dla każdego głównego kierunku)
 
Poradnik zawiera sporo informacji, przydatnych zdjęć i map oraz cenne wskazówki dotyczące warszawskiej komunikacji miejskiej i turystyki miasta. Warto się z nim zapoznać chociażby po to, by dobrze skalkulować sobie koszty. 
 
Oczywiście rady w poradniku można odwrócić i wówczas macie informacje o tym, jak dotrzeć na miejsce, z którego będziecie wracać potem do domów. 
 
 
W razie ktoś zażyczyłby sobie przygotowania jakiegoś innego sposobu dotarcia na meet (przykładowo ktoś zechce koniecznie zahaczyć o starówkę lub o czyiś dom), niech pisze do mnie wiadomość na czacie Facebookowym, a postaram się pomóc. 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yargol ma zamiar przyjechać. Pewnie się zgubi po drodze i nie pojawi się ale co tam.

Mam już propozycję od kogoś, że mnie zaprowadzą więc są szanse, że trafię.

 

W razie czego w trzecim poście tego tematu masz link do poradnika, który objaśnia jak dotrzeć na miejsce Ponymeetu ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Na 99,9% Przyjadę ^^ Z Lublina do Warszawy Kawałek, ale obiecałam sobię że muszę być : ) Mam nadzieje że dostanę drobne wzkazówki jak dotrzeć z PKP do Budynku, w którym się to odbędzie : ) Nie mogę się już doczekać!

Pozdrawiam : )

 

Jest napisane na stronie meetu...

Jest napisane na wydarzeniu meeta...

Jest napisane na FgE...

A nawet i w tym temacie jest napisane 2 razy... w zasadzie teraz już trzy razy...

 

Jest poradnik z opisem dotarcia na meet! Wchodzisz w ten link: https://www.dropbox.com/s/qyfas3hrxdq5wlc/Poradnik%20dotarcia%20na%20meet.pdf i czytasz rozdział "Pociąg dalekobieżny", str. 11 oraz rozdział "Przydatne informacje o komunikacji miejskiej" na str. 29 ;) Te 2 obowiązkowo. Pozostałe już wedle twojej chęci. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zarejestrowałem. Poradnik o tym jak dojechać robi wrażenie i jak dla mnie jest nawet zbyt szczegółowy. Dobra robota, Linds. 

 
Dziękuję  :flutterblush:
 

Może i ja się przejadę ^^ Byłoby suuuper  :)

Mam się zarejestrować? Nie jestem pewien czy się zjawię. Szanse są około 60%. Pytam się, bo nie chce obiecywać i później jej nie spełnić.

 

W razie ciebie nie będzie, pozostanie po prostu identyfikator. Ale w razie jest szansa, że będziesz to się zarejestruj. Za niedługo zamykamy rejestrację, a to wszystko jedynie po to, żeby jak przyjdziesz, sprawdzić, czy "NNieznanyBrony" to na pewno ty, czy ktoś, kto się pod ciebie podszywa (stąd pytania o prywatne dane, które można udowodnić na meecie dokumentem tożsamości). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło nam poinformować, że na III Warszawskim Ponymeecie będziemy mieli gościa bardzo specjalnego. A będzie to... 

Agnieszka Mrozińska
- aktorka dubbingująca Rainbow Dash w polskiej wersji serialu. 

Wywiad z nią poprowadzi Mordecz z ekipy Radia Yay. 

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lindsu, tego postu nie widać w ciemnej wersji forum. Usuń kolor jeśli możesz.

Na meecie najprawdopodobniej będę. :NjdaT:

 

Poprawione.

 

TYLE WYGRAĆ, JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ, KOCHAM CIĘ LINDSU  :soawesome:

 
:fluttershy5:
Edytowano przez Linds
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HARMONOGRAM III WARSZAWSKIEGO PONYMEETU

 

https://docs.google.com/document/d/1fxGijIL7rA3Qd5oVnUqpqKP0joX9NS1aBj_XaHcuv4w/edit

 

Od razu tłumaczę jedną rzecz - czas dla gościa specjalnego jest taki, a nie inny, ponieważ pani Mrozińska odwiedzi nas w trakcie przerwy między jej dwoma występami teatralnymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję żebyście załatwili sobie jakichś ochotników do filmowania. Na pewno dużo ludzi przyniesie aparaty fotograficzne, ale to jeszcze nie znaczy że powstaną dobre relacje. 

 

Aha i kolorowy harmonogram jest trochę szarawy po wydrukowaniu, ale da się przeczytać. Proponuję dodać tam jeszcze na wszelki wypadek nazwę imprezy, datę i adres. 

Edytowano przez Maklak2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...