Skocz do zawartości

Moja twórczość


Recommended Posts

Raczej rysuje na bloku artystycznym do kredek i ołówka. I tu Bic dobrze się sprawuje, kredki wyglądają na tym papierze na miękkie, ale nie wszystkie, kupiłam w Carrefour tanie kredki i one są tak twarde na tym papierze, że szkoda czasu nimi kolorować. Bic na bloku rysunkowym faktycznie wydają się twarde, widocznie to też zależy od struktury papieru. Właśnie mam zamiar kupić kredki 24 więcej odcieni więcej możliwości, pisaki też niczego sobie. A nie stać mnie teraz na kredki artystyczne, które kosztują 68zł lub więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba wstąpię na chwile do domu po potrzebne artykuły do rysowania ..

I możecie się spodziewać mojego projektu wyglądu OC Libry pegaza z opowiadania Albericha "W poszukiwaniu Dawnej Chwały" http://mlppolska.pl/Watek-W-poszukiwaniu-Dawnej-Chwa%C5%82y-adventure-violence-shipping--4335

Pozdrawiam! c:

Oj przepraszam zapomniałam jeszcze Tobie odpisać FlutterGangsta ^^;

Dla początkujących polecam zwykłe kredki ołówkowe "HERLITZ" ..ceny wahają się cenowo od 10zł do 12zł (12 sztuk kredek w opakowaniu) i są dostępne raczej w każdym dużym markecie :). Kredki są dobre jakościowo, i dają piękne, soczyste kolorki. Idealne dla tych którzy chcą zaczynać przygodę z tradionalem kredkami

http://ecsmedia.pl/c/natura-kredki-12-kolorow-b-iext7284151.jpg

Dziękuje za odpowiedź. Mam zamiar narysować coś pierwszy raz kolorowymi kredkami gdyż cały czas rysowałem tylko ołówkiem ^w^

Dziękuje ślicznie jeszcze raz.! :fshug:

Nie cytujemy z IMG

~Domine

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej rysuje na bloku artystycznym do kredek i ołówka. I tu Bic dobrze się sprawuje' date=' kredki wyglądają na tym papierze na miękkie, ale nie wszystkie, kupiłam w Carrefour tanie kredki i one są tak twarde na tym papierze, że szkoda czasu nimi kolorować. Bic na bloku rysunkowym faktycznie wydają się twarde, widocznie to też zależy od struktury papieru. Właśnie mam zamiar kupić kredki 24 więcej odcieni więcej możliwości, pisaki też niczego sobie. A nie stać mnie teraz na kredki artystyczne, które kosztują 68zł lub więcej.[/quote']

Moja siostra która mieszka obecnie w Szkocji... rok temu z okazji urodzin wysłała mi parę przydatnych papierniczych gadżetów które ciężko dostać w naszym kraju. Miedzy innymi był tam taki fajny szkicownik , który ma gruby, gładziutki papier o dobrej jakości. Też próbowałam na nim kolorować BICami (od koleżanki) jednak nadal uważałam ,że kredki są zbyt twarde jak dla mnie c:...Rożnicy szczerze nie czułam nawet w tym szkicowniku osobiście. Podkreślę jeszcze ,że zawsze przy kolorowaniu kredkami ...pod lineartem zawsze podkładam parę kartek dla miękkości i w celu uniknięcia powstania chropowatych białych prześwitów :).

Grafit BICów jest inny i twardszy w porównaniu do takiego Koh-I-Noor ,Herlitz czy Paper-mate.. jest tak wykonany żeby kredki się nie łamały jak tradycyjne ...tak jak to podkreślił i ciągle podkreśla producent c:. .Grafit tych kredek nawet nie jest obtoczony tradycyjnym drewienkiem..a no ba tylko tworzywem sztucznym! :>

Jednak miło słyszeć ,że ktoś nimi koloruje i dzieli się swoimi doświadczeniami na ich temat :pinkie2:

Obiecany projekt wyglądu pegaza z opowiadania Albericha "W poszukiwaniu Dawnej Chwały". W opowiadaniu Libra ma grzywę koloru żółtego i czerwonego jednak po negocjacjach z autorem ....stwierdziliśmy , że lepiej dla estetyki samej postaci zmienić jej kolor ,żeby ładniej się komponował z szarym ciałkiem c:

6555555555555555555_by_ottonandpooky-d5ye17t.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilunia mam mały szkicownik Gamma Gamma i na nim rysuję, papier wygląda jest gruby i miękki. Ale mam zamiar kupić sobie kredki przez Ciebie proponowane, sama wciąż eksperymentuję, miała długoletnią przerwę w rysowaniu. Wcześniej rysowałam postacie mangowe, a teraz kucyki mnie zachwyciły, więc wróciłam do rysunku, ale chce się skupić na rysunku dla dzieci. Same Twoje rysunki dają mi osobiście kopa do tworzenia własnych rysunków we własnym stylu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz moją nieobecność :(

-Staedtler nie maiłam styczności z tymi kredkami, jednak moja jedna koleżanka jest ich użytkowniczką i bardzo je pochwala. Nie wiem czy są twarde, miękkie jednak zapytam się jej i dam znać kiedy dostanę odpowiedz :)

-Pentel mam je! Posiadają dwie zalety mają przepiękne soczyste kolory i są miękkie jednak największym minusem tych kredek jest to ,że grafit bardzo często się łamie. Nic nie daje temperowanie nowymi temperówkami ...po prostu mają bardzo słaby grafit :(..a szkoda ,bo ciekawe odcienie tych kredek wychodzą na kartkach

Ja mam z tej serii ..Dałam za jedną paczkę około 12 zł w Tesco

kredki-pentel-olowkowe-12-kolorow.jpg

-Lyra miękkie kredki w bardzo przystępnej cenie, dużo osób je poleca ,a niektórzy nawet porównują je do "Herlitz".

-Bambino moje pierwsze kredki które mnie zmotywowały do tradionalów! One są najbardziej miękkie ze wszystkich wymienionych jednak są trudne w "utrzymaniu". Masz do wyboru bezdrzewne oraz z drewnem (te są niestety bardziej drogie)..Jeżeli się decydujesz na te konkretne wybierz opcje z drewnem ,bo lepiej się je trzyma w ręku i temperuje, i nie łamią się przy kolorowaniu i trzymaniu w piórniku ...no fakt ,bo grafit jest chroniony drewnem XD.

Bambino obtoczone drewnem są dostępne tylko w takich dużych\grubych drewienkach....Czasami producenci dołączają gratis grubą temperówkę która jest niezbędną w tym przypadku..Są drogie ceny czasami wahają się nawet do 30 zł ,ale zdarzają się promocje w większych hipermarketach

large_1305725285115023_a.jpg?updated_at=1347016967

Bezdrzewne są o wiele tańszym ,ale gorszym moim zdaniem rozwiązaniem...nieprzyjemnie trzyma się je w ręku...często się łamią i ciężko jest nimi temperować

image.php?id=D874_48C779B0

-Stabilo niestety nie miałam z nimi styczności i żaden z moich znajomych nimi nie kolorował ...wiec powstrzymam się tutaj od opinii :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

MiszaPL no pewnie kochana! Co to za wysiłek dla mnie zrobić coś takiego? Godzina i juz jest gotowy pixel od podstawy :D

Dziękuję za komentarze! :D

A tutaj mały chibi Celestii. Rozmawiałam na meecie w sobotę z jednym bardzo miłym brony który powiedział , że lubi wektorować ...więc zrobiłam na spokojnie dla niego w skupieniu ten szkic..

obraz_084_by_ottonandpooky-d61t4t0.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie boje się kucyków , jednak w moim fandomie jest paru ludzi co nie przepadają za nimi ,a ja będąc "główną" inspiracją szanuje ich zdanie i ich nie wstawiam ,a jak tak to robię to bardzo rzadko i raczej na zasadzie

-Zmieniam fan character, canon charakter z NH w kucyka

-Kucyka zmieniam w hoodians

Poza tym.... tak jak już wspominałam chcę tam zbierać watche za Neverhood i chcę żeby ludzie mnie kojarzyli z tą grą, a nie kucykami (co nie oznacza ,że ich nie lubię)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...