Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Neonowaty

Hurr Durr... Opolski Ponymeet

Recommended Posts

Dun dun duuuun....

Wszystkie znaki na ziemi i niebie o tym świadczą... Po dłuższej ciszy wraca Opolski Ponymeet. W końcu jakiś z planem, a nie totalny randomness...

Gdzie i kiedy? - Opole, dnia 30 listopada tego roku. Star mniej więcej godzina 11.

Są jakieś koszta? - Tylko, jeżeli chcesz sobie coś kupić, typu figurke, albo jakieś inne cuś.

Co będziemy robić? - Tak, w końcu Opole ma jakiś plan. O ile nie jestem pewny co do pogody, to jestem za tym, żeby zarezerwować sobie jakieś miejsce. Tam rozstawimy się, załatwi się jedzonko, i będziemy mieli fun. Jaki to fun? Mogę zorganizować kucykowe karty. Może zdążę sponyfikować jakąś inną grę. Also, może w końcu uda mi się zrobić to co planuje, czyli rpg na żywo. Gra terenowa, gdzie będziemy podzieleni na dwa obozy, zadaniem i jednych i drugich będzie... Tego się dopiro dowiecie. Mniej więcej potrzebowałbym listę osób która będzie na meecie, oraz listę osób która będzie chciała brać udział w tej grze terenowej... Bo od tego zależy ilość ról i obozów...

LISTA CHĘTNYCH NA MEETA:

- JA

- Lordek

- Orchid

- Myhell

- VileRaven

- Alberich

- Baff (maybe)

- MKR ( 1%) :ming:

- Dolar (Maybe)

- WhiteWolf

- Po Prostu Tomek

- Lisiasty

Edited by N E O N

Proszę o wstępne dopisanie mnie do listy. Dwie godziny z Katowic do żadna tragedia, a będzie tam pewien komunizkek, który wymaga naprostowania. Oprócz tego mignie jeszcze mnóstwo innych wartościowych osób.

Ostatnie 100 zł, a w planach jeszcze Warszawski, Zgorzelecki i teraz dodatkowo Opolski? Póki co 1% szans. :I

Szanse co prawda niewielkie, ale wyrażam zainteresowanie meetem. Delegację Opola widziałem już w Zgorzelcu, Wrocławiu i na Śląsku. Rewizyta to całkiem przyjemna perspektywa.

Lisiasty dopisany, ptaszek wyleciał :ming:

Anyway. Takie potwierdzone info: Zbiórka o godz 11 pod Dworcem PKP, skąd można lajtowo odebrać ludzi. Udajemy się gdzieś usiąść i spędzamy miło razem czas w dobrym towarzystwie. : D

A. Gry terenowej nie będzie bo zimno ;-;

Edited by N E O N

sam jesteś środek nocy

Edit bo dziś meet a ja się pakuję i jadę na dworzec:

Łączona ekipa wrocławsko - zgorzelecka w ilości sztuki JEDNEJ za godzinę wyrusza do Opola. Ostrzegam o swoim złym stanie humoru, więc nie liczcie na zbytnią miłość z mojej strony.

Entertain me, bronies! Bo Łabuńdzie lubią kąsać :3

Edited by Giacomo Cigno Sforza