Skocz do zawartości

Gry Na PS3


Recommended Posts

Tu zamieszczamy gry na Play Station 3 ,które chcemy opisać lub zagrać z innymi z forum online. Pisać Brones: Ja zacznę: Dragon Ball Raging Blast: Gra polegająca na Anime Dragon Ball ,w której dzieje się to samo co w Anime. Walczymy walczymy i walczymy. :D Jeżeli ktoś ma PS3 i tą grę. Zapraszam do zorganizowania Tenkaichi Budokai. Fifa11 Gra polegająca na : Strzel,podaj,wyjdź bramkarzem. W tym także chciałbym zaprosić wszystkich posiadaczy tej gry i PS3 do gry online.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Gran Turismo 5 Tego kultowego symulatora wyścigów samochodowych na konsolę Sony chyba nie muszę opisywać? ;) Ace Combat: Assault Horizon Pół-symulator walki powietrznej w myśliwcach. Poprzednie części były lepsze, ale ta również jest świetna. :) Zachęcam do dostania ostrego lania od Tisosa. ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Zniszczyciel

BurnOut: Paradise Nie ma to jak doświadczyć pięknego modelu zniszczeń, zasuwając 325 km/h i wbijając się w jadący z naprzeciwka autobus :) CoD Black Ops Imo świetna część serii Call of Duty, bardzo udany multiplayer i świetna fabuła (jedna z bardzo niewielu, które chciałem poznać w całości xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 3, nawet niezła gierka, singleplayer dla mnie super, zero przerywników i ciekawa fabuła, multi nie przypadło mi do gustu duże mapy ale mało osób, i często przez większy czas szukam przeciwników, zać co-op ciekawy i zasługuje na + Jak coś nick mam taki sam jak na forum :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Ja chętnie zagram z innymi w: - Mortal Kombat 9 - Uncharted 3 - Max Payne 3 - Crysis 2 - Dark Souls (pomóżcie, boję się sam tam grac :( ) - Dj Hero 1 i 2 - Pure - MAG - LBP 2 - Lost Planet 2 No, z multi niestety tylko te tytuły posiadam, ktoś chce ze mną zagrac ? :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Heavy Rain -The Sorcery -Killzone 3 -The Fight -Fifa 08, 11 i 12 -Guitar Hero World Tour -Guitar Hero Aerosmith -Guitar Hero 5 -Band Hero -In Famous 1 i 2 -Buzz Tv Show -Sport Champions -Assassin's Creed wszystkie części -Soul Calibur IV i V -Naruto Ultimate Ninja Storm 1 i 2 Jakbym coś przeoczył to zaktualizuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaktualnię swoją półkę z grami na PS3 w dwie osoby 1.R.U.S.E 2.Bioshock 2 3.Resident Evil 5 Gold Edition 4.Władca Pierścienia Wojna na Północy 5.Portal 2 6.Dead Island 7.Dirt 2 8.Mass Effect 3 Jeśli ktoś ma chęć zagrać zemną online to zapraszam mój nick to muchpl :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Odkopię stary temat, ale mam dobry powód. Właśnie otrzymałem miesięczny trial na Playstation Plus. Nie mam już konsoli więc oddaję w dobre ręce. Kto pierwszy ten lepszy :lyra2:

Batman Arkham City

Wysoko oceniany Batman: Arkham City™ jest już dostępny dla wszystkich subskrybentów PlayStation Plus. Oszałamiająca grafika i intrygująca fabuła stworzona przez weterana historii o Batmanie, Paula Diniego, składają się na pozycję obowiązkową dla każdego posiadacza PlayStation®3.

Już teraz możesz otrzymać Batman: Arkham City™, a także inne doskonałe tytuły z kolekcji gier od zaraz dzięki 30-dniowemu okresowi próbnemu PlayStation Plus!

7628-DNNL-TNBP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie PS3 i ACB stwierdziłem, że od teraz każdą kolejną część będę kupował na konsolę. FPS'y to kwestia przyzwyczajenia, w Battlefielda już całkiem wygodnie mi się gra (chociaż 24 graczy na mapki 64 to inna sprawa). Od siebie polecę serię Uncharted, zwłaszcza fanom Tomb Raiderów i Indiany Jonesa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam posiadam kilka gier w które chcętnie mógłbym zagrać

Red Dead Redemption

Mortal Kombat

Dragon Ball Raging Blast 2

Call of Duty Black Ops

MAG

Assassins Creed II

Fallout New Vegas The Ultimation Edition

The Kingdoms Of Amalur

PS.Nowe gry będą mi przychodzić więc będę aktualizował więc zapraszam czynny 24/7 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest ktos chetny do gry (jak znajde czas), to posiadam

-Resident evil 5

-Bf3 i bfbc2

-Gta 4

-Gh aerosmith(za bardzi w niego niegram)

-Gh world tour (w niego tez nie)

-Ac 1 i 3

Dalej niepamietam a o tej godzinie to za bardzo nie bd sprawdzal :P

(trza isc spac :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...