Skocz do zawartości

"Głos Equestrii" - grupa fandubbowa (poszukuję chętnych)


AppleDashie

Kucyki sa super   

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Głos "Kucyki sa super" najbardziej pasuje do:

    • Twilight Sparkle
    • Rainbow Dash
    • Applejack
      0
    • Pinkie Pie
    • Rarity
      0
    • Fluttershy
    • Sweetie Belle
    • Scootaloo
      0
    • Apple Bloom
      0
    • Spike
      0
  2. 2. Głos Rainbow Dash ;) najbardziej pasuje do:

    • Twilight Sparkle
      0
    • Rainbow Dash
    • Applejack
    • Pinkie Pie
      0
    • Rarity
    • Fluttershy
    • Sweetie Belle
      0
    • Scootaloo
      0
    • Apple Bloom
      0
    • Spike
      0
  3. 3. Głos AppleDashie najbardziej pasuje do:

    • Twilight Sparkle
      0
    • Rainbow Dash
      0
    • Applejack
    • Pinkie Pie
    • Rarity
      0
    • Fluttershy
    • Sweetie Belle
      0
    • Scootaloo
    • Apple Bloom
    • Spike
      0
  4. 4. Głos Cassidy najbardziej pasuje do:

    • Twilight Sparkle
    • Rainbow Dash
      0
    • Applejack
      0
    • Pinkie Pie
    • Rarity
    • Fluttershy
      0
    • Sweetie Belle
    • Scootaloo
      0
    • Apple Bloom
      0
    • Spike
      0
  5. 5. Głos Rainboww Dash najbardziej pasuje do:

    • Twilight Sparkle
      0
    • Rainbow Dash
    • Applejack
      0
    • Pinkie Pie
    • Rarity
      0
    • Fluttershy
    • Sweetie Belle
      0
    • Scootaloo
    • Apple Bloom
      0
    • Spike
      0


Recommended Posts

Chciałabym wiedzieć na kiedy mam napisać tekst. Proszę, byś wyznaczyła mi datę, gdyż wtedy będę miała taką małą motywacje do pisania. Gdy nie mam wyznaczonego terminu, przekładam to tak długo, aż zrobię to za jakieś... 2 miesiące?

A tak w ogóle bardzo się cieszę, że tyle osób zainteresowało się tym projektem. Nigdy bym nie przypuszczała, że Anathiela by wzięła w tym udział. Zawsze uważałam, że jest mistrzynią w rysowaniu, a innymi zajęciami nie jest zainteresowana ( nie miałam niczego złego na myśli). Jestem mile zaskoczona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym wiedzieć na kiedy mam napisać tekst. Proszę, byś wyznaczyła mi datę, gdyż wtedy będę miała taką małą motywacje do pisania. Gdy nie mam wyznaczonego terminu, przekładam to tak długo, aż zrobię to za jakieś... 2 miesiące?

A tak w ogóle bardzo się cieszę, że tyle osób zainteresowało się tym projektem. Nigdy bym nie przypuszczała, że Anathiela by wzięła w tym udział. Zawsze uważałam, że jest mistrzynią w rysowaniu, a innymi zajęciami nie jest zainteresowana ( nie miałam niczego złego na myśli). Jestem mile zaskoczona.

 

Napisałabyś na 31.11? xD No dobra, żartuję. Może być dzień wcześniej ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak dużym projektem jest zrobienie fandubba całego odcinka? To nie jest takie hop siup że się nagra i wrzuci. 

Nie wiem jak z tłumaczeniem,które moglibyśmy od kogoś wyprosić i lekko zmienić (żeby łatwiej dało się to przeczytać). Potem wystarczy nagrać, a zmontowaniem tego w całość ja się mogę zająć. (tak właściwie to Mogę też być strażnikami)

 

Jest strona, ale przydałoby się forum do organizacji bo tutaj/ prze e-mail to ciężko.

Edytowano przez Arktala
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z tłumaczeniem,które moglibyśmy od kogoś wyprosić i lekko zmienić (żeby łatwiej dało się to przeczytać). Potem wystarczy nagrać, a zmontowaniem tego w całość ja się mogę zająć. (tak właściwie to Mogę też być strażnikami)

 

Jest strona, ale przydałoby się forum do organizacji bo tutaj/ prze e-mail to ciężko.

A powiedz mi, masz jakieś doświadczenie w czymś takim? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wszytko może, a tu liczy się głos autorek tego projektu. Po za tym trudno jest zaufać osobie, która chciałaby wszystko a potem może zawieść. 

Rozumiem cię w 100%. Chodziło mi tylko o kontr-argument na to, że to będzie trudne, jeśli chodzi ci o montaż. Jeśli chodzi ci o forum to  w cale nie ma to chyba wielkiej różnicy nie zrobi chyba, czy wezmę i zawalę termin czy nikt nie zrobi wcale, a dałbym to radę zrobić w 2 dni góra. (przy nie pomyślnych wiatrach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem cię w 100%. Chodziło mi tylko o kontr-argument na to, że to będzie trudne, jeśli chodzi ci o montaż. Jeśli chodzi ci o forum to  w cale nie ma to chyba wielkiej różnicy nie zrobi chyba, czy wezmę i zawalę termin czy nikt nie zrobi wcale, a dałbym to radę zrobić w 2 dni góra. (przy nie pomyślnych wiatrach).

Skoro palisz się do pracy napisz do autorki tematu. 

 

Sama jestem ciekawa komu mam głos podkładać?  :ist:  :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Naprawdę bardzo was przepraszam, że tak się nie odzywałam! ;(( Były komplikacje (moja specjalność ^^)... No wiełc:

Poproszę wszystkich, którzy dostali potwierdzenie, że są przyjęci i od tych którzy nie dostali, a wysłali próbki też - muszę zrobić listę wszystkich. Jak ją już będę miała, to wtedy powiem już wszystkim kim będą. Przepraszam za usterki.

~~ja

Edytowano przez AppleDashie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...