Skocz do zawartości

[Sprawa organizacyjna] Nazwa działu


Kruczek

Która nazwa  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która nazwa bardziej pasuje do działu Trixie?

    • Przyczepa Trixie
    • Dom Trixie (Obecna nazwa)
    • Inna (Podaj propozycję w komentarzu)
      0
    • Scena Trixie ~Tric


Recommended Posts

Uważam, że obecna nazwa jest dobra i nie trzeba jej zmieniać ponieważ Dom to miejsce zamieszkania, nieważne czym ono jest.

Dokładnie...

Poza tym;

"Przyczepa" i "Scena" Trixie nie pasuje, ponieważ jest taka "wymyślna" i trudna do zapamiętania ;p. A dom Trixie, tak zwyczajnie wydaje sie spk.

Edytowano przez Aoba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mlppolska.pl/watek/8027-ocena-pracy-avatara-lub-avatar%C3%B3w-je%C5%BCeli-znajd%C4%99-pacho%C5%82k%C3%B3w/#entry399433

 

Ja wymyśliłam "Scena Trixie", no heloł! To nie fair ;___; Noale to najfajniejsze, to zagłosuję.

<wiem, marudzę, to i tak wcześniej było. Hueh xD

 

 

Dokładnie...

Poza tym;

"Przyczepa" i "Scena" Trixie nie pasuje, ponieważ jest taka "wymyślna" i trudna do zapamiętania ;p. A dom Trixie, tak zwyczajnie wydaje sie spk.

 

Baaardzo trudne, dwie litery więcej do zapamiętania xD

Edytowano przez KreeoLe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobał mi się mój pomysł ,,Przyczepa" ale scena WWT brzmi o wiele lepiej. 

Twój pomysł?

 

_____________________________________________________________________________

 

Co prawda ja wciąż jestem za przyczepą ale Scena też mi odpowiada (:

 

 

Uważam, że obecna nazwa jest dobra i nie trzeba jej zmieniać ponieważ Dom to miejsce zamieszkania, nieważne czym ono jest.

 

Taa... to równie dobrze możemy nazwać tak wszystkie działy! Dom Chrysalis, Dom znaczkowej ligi,  Dom Cadance... No bo dlaczego nie? w końcu dom to pojęcie bardzo obszerne.

Nieee... żaden dział by się niczym nie wyróżniał. Charakterystycznymi miejscami dla Trixie jest jej przyczepa(jako miejsce zamieszkania) i Scena, więc jestem za tym by jednak nazwę działu zmienić.

Edytowano przez VileRaven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój pomysł?

 

_____________________________________________________________________________

 

Co prawda ja wciąż jestem za przyczepą ale Scena też mi odpowiada (:

 

 

 

Taa... to równie dobrze możemy nazwać tak wszystkie działy! Dom Chrysalis, Dom znaczkowej ligi,  Dom Cadance... No bo dlaczego nie? w końcu dom to pojęcie bardzo obszerne.

Nieee... żaden dział by się niczym nie wyróżniał. Charakterystycznymi miejscami dla Trixie jest jej przyczepa(jako miejsce zamieszkania) i Scena, więc jestem za tym by jednak nazwę działu zmienić.

No znaczy, chyba.  

Ja wysłałam do Avatara Trixie wiadomość, że ona mieszkała w tej przyczepie,  

więc zamiast dom może być ,,przyczepa" 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...