Skocz do zawartości

Aretra dalej próbuje!


Aretra

Recommended Posts

Tak, wracam niczym piorun, z nowymi pomysłami. W tym temacie postaram się ładnie rysować.

 

A tak na serio.. W tym temacie, co jakiś czas będę wrzucać moje skromne rysuneczki i oczekiwać jakiś fajnych porad, czy sugestii z waszej strony. Będzie mi miło, jak ktoś powie, że mu się nie podoba, ale chociaż wytłumaczy dlaczego. Mam nadzieję, że będziecie mnie poprawiać, a z każdym nowym rysunkiem będą coraz bardziej widoczniejsze zmiany. Nie będą to jakieś fascynujące, idealne rysunki.. Po prostu, ołówek w dłoń i do dzieła!

 

Dobra, na start wrzucam wam pierwszy, dość koślawy rysunek.

 

Zdjcie029_naeesxs.jpg

Wiem, trochę mi to tak "pulchnie" wyszło, ale już przymrużyłam oko na to.

*Przepraszam, że nie z igmur'a, ale coś mi wolno działa.

 

Chciałam też dodać, że kucyki rysuję z głowy, nie patrzę na nic, po prostu tak, jak mi mówi wyobraźnia :)

Czekam na wasze oceny!

Ohoho, no to będą hejty. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy... Noo... On jest (rysunek)... Ładny? 
Znaczy... Ja rysuję jeszcze gorzej, czyli nie rysuję wcale. Wszystko ładnie, piknie, ale... Chyba brzusio jest trochę za duży i płaski (?). No i twarz jest... No koślawa, nie oszukujmy się. Ale reszta ładnie. Szczególnie chmury, one podbijają oglądalność. Kto za, łapka w górę!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... No nie jest źle. To nad czym musisz pracować to proporcje, ja tam, żadnym mistrzem nie jestem, ale polecam ci rysować ciało z 3 kół co powinno ci pomóc, no i oczy takie troszke derpowate :P i czy mi się zdaje czy to scenka gdy Pinkie goni RD, a ta uderza w górę?

Edytowano przez Flippyn
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to mi wyszło jakby to był ogier. Jednak klacz, to klacz... Mogłam te bioderka trochę bardziej zaznaczyć i zrobić mocniejsze wgłębienie, pomiędzy brzuszkiem, a tylnymi nogami. Wiem, proporcje się poprawią, postaram się nad zmianą. Żeby chociaż głowa, była proporcjonalna do ud. Pyszczek też zmienię i oczy zrobię bardziej wyraziste i no.. okrągłe..

 


czy mi się zdaje czy to scenka gdy Pinkie goni RD, a ta uderza w górę?

 

Nie, nie wzorowałam się na żadnej scence. Rysowałam z głowy, a że przypomina Ci tą scenkę, to już wyłącznie zbieg okoliczności :D

 

Czekam na więcej rzeczy do poprawienia! Na pewno jeszcze coś się znajdzie(a ja w tym czasie, skrobnę coś nowego). Ale póki co, czekam na więcej waszych opiń do pierwszego rysunku!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhem.. ona.

Jak chcesz mogę ci podrzucić skan mojego wektoru do rysunku, masz tam pokazane prawie matematycznie proporcje.

ewentualnie zobacz moje prace, oceń

 

Będzie mi miło. :) Oczywiście, że ocenię. Akurat zrobię to w następnej kolejności.

 

Ja, wieczorem po ciężkim dniu, przepraszam za pomyłkę ( :fluttersad: ) . Trzeba być trochę wyrozumiałym w stosunku do mnie   :ming:

 

Spoko.. Nie gniewam się. A teraz rób pokłony, to może Ci wybaczę. Tylko następnym razem, zwracaj na to szczególną uwagę.

 

Zobaczę, może jeszcze dzisiaj coś wrzucę, wenę mam ostatnio. Postaram się trzymać waszych rad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Za krótka szyja.

2. odrobinę za długi pyszczek.

3. Za duży brzuch.

4. Potrenuj malowanie oczu ponieważ na tą chwilkę bije od nich taka... Pustka.

5. Przed malowaniem podniesionych skrzydeł wytrzyj gumką kawałek grzbietu by później nie było go przez takie skrzydło widać.

6. Odrobinę za krótka grzywa.

7. Za krótkie tylne nogi.

Nie jest źle, ale, zawsze może być lepiej :rainderp:

Edytowano przez Insomnia
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam, że znaleźliście czas na ocenę! Postaram się patrzeć na Wasze opinie i na podstawie tego, coś narysować. Każdy napisał mi coś, godnego uwagi(inni mniej, inni więcej). Wykorzystam szkielet na pewno, ponieważ planuję tym razem narysować samego kucyka, może jak mi się skrzydła udadzą, to nawet ze skrzydłami. Na razie skupię się na prosto stojącym kucyku, a nie na różnych tłach, pozach itd.. Będę pamiętać o proporcjach i o waszych radach.

---

Ok, to leci kolejny rysunek! Tak, jak wcześniej wspominałam, będzie to najzwyklejszy, stojący kucyk. Jak uznacie, że będzie wszystko dobrze, to następnym razem spróbuję już rysować w różnych pozach, czy dodawać tło.

 

Zdjcie029_naeaxna.jpg

 

Czekam na wasze opinie i oceny! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wiele lepiej! :celgiggle:

Kucyk ci bardzo ładny wyszedł, jedynym takim widocznym błędem jest

zaokrąglona głowa przy prawym oku.

Spróbuj narazie malować kucyki tak aby głowę miał do nas bokiem, nie maluj tamtego oczka.

Jeszcze mogłabym się czepić tego, że przy tylnej nóżce nie ma kreski zaznaczającej bok/udo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciało naprawdę genialne, jedynie problemy głowy większe oko rysuj bliżej i pamiętaj żeby miały mniej więcej taką samą wysokość, popracuj trochę nad pyszczkiem, ale nie jest źle, zapomniałaś o półksiężycu na końcówce nosa, a boki ucha musisz zawsze trochę zaokrąglić, propo oczu może wrzucę ci później parę przykładów.

xHeOekR.jpg

Coś w tym stylu, pamiętaj by była zbieżność , sorry, że trochę niechlujnie, ale się spieszyłem :P

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Więc tak: 
- grzywa jest okej,
- oczy zbyt oddalone od siebie,
- ucho też jest w porządku,
- spróbuj nie przyciskać ołówka aż tak mocno, bo jak można zauważyć przy nosie widać ślady po nie udanej próbie, jak będziesz nie przyciskała tak mocno ołówka to przy wycieraniu gumką nie będzie tego widać,
- szyja troszkę za chuda, 
- z nogami wszystko w porządku,
- skrzydła są perfekcyjne, sam nie umiałbym narysować lepszych,
- tyłek za wysoko,
- ogon jest w porządku,
- znaczek też jest super,
cała reszta jest już super, czekam na kolejne prace :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...