Skocz do zawartości

Mystheria22 powróciła na youtube


InsektPL

Recommended Posts

Nie znalazłem takiego tematu na forum dlatego, oznajmiam iż ulubiona tłumaczka fandomu (no może nie całego) powróciła.

Jak na razie Mystheria nie wyjawiła powodu swojej nieobecności, ale cieszmy się że wróciła.

Dla tych którzy nie wiedzą kto to tu macie link do jej konta http://www.youtube.com/user/Mystheria22/discussion a dokładniej dyskusji.

Edytowano przez InsektPL
Link do komentarza

NIEMOŻLIWE D:

 

Serio, jak ktoś nie wrzuca filmików dłużej niż tydzień to znaczy że umarł?

Nie o to chodzi, po prostu po jakimś miesiącu jej nieobecności, wyszła informacja o jej śmierci. Wszystkie informacje były ze sobą sprzeczne, a mystheria jak się nie odzywała tak się nie odzywała. Więc jakiś przełom to jest (zawsze ktoś mógł się włamać i zamieszczać filmy w jej imieniu) więc wszystko jest możliwe.

 

P.S: A nie było jej 3 miesiące

Edytowano przez InsektPL
Link do komentarza

Temat za chwilę wyląduje w archiwum, ale może zdążę napisać parę słów:

 

Niech wszystkie osoby, które trąbią o jej śmierci bądź zmartwychwstaniu, przestaną o tym gadać, bo działają bardziej na szkodę Mystherii, niżby na jej korzyść. Śmieszne były ''kondolencje'' pokroju - ''Mystherio, spoczywaj w pokoju, bez ciebie moje życie już nigdy nie będzie takie samo'' (zdarzało się i tak, że sam jej nick pisany był z błędem), ale trąbienie o powrocie staje się irytujące. Nie było jej parę miesięcy, ktoś przez ten czas uskutecznił durnego trolla, wróciła. Widzowie zainteresowani kanałem sami go odwiedzą i obejrzą nowe filmy, i tyle. Nie widzę powodu, dla którego temat jej ''śmierci i zmartwychwstania'' miałby być ciągle rozdrapywany, bo to tylko ją ośmiesza.

  • +1 1
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...