Skocz do zawartości

Recommended Posts

W sumie nie jestem jakoś utalentowany w malarstwie i tak dalej, bardziej pisarstwo lecz tworzę jakąś inną grafikę. W zależności co mi się zachce i co jest potrzebne. Tworze tapety, dam kilka z nich.
Te z serii My Little Diablo mi się podobają najbardziej więc:

Spoiler

wallpaper_mld_pony_uberdiablo_by_barrfinwallpaper_mld_pony_tyrael_by_barrfind-d6wallpaper_mld_pony_imperius_by_barrfind-wallpaper_mld_pony_assasin_by_barrfind-dwallpaper_wildfire_demon_hunter_by_barrfwallpaper_mld_pony_auriel_by_barrfind-d6

A to niewielka cząstka tego co można u mnie znaleźć na Devie. :D

Edytowano przez Barrfind V.
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kogoś innego. :D Jasne że moje, no dobra, to teraz parę z serii Silent Ponyville. Cieszę się, że się wam podobają, łatwo mnie znaleźć na Deviant arcie, moje prace były na FGE i trafiały na EQD. :D

Zacznę od mojej ulubionej. Joina zrobiłem jak pracowałem nad nią, ale były komentarze. XD

Spoiler

wallpaper_silent_ponyville_i_dont_deservwallpaper_pinkie_in_silent_ponyville_by_wallpaper_fluttershy_in_silent_ponyvillewallpaper_silent_ponyville_2_you_can_dad

Dobra, te z SP akurat miały działać na uczuciach, niż być efektowne.

No i w sumie robię takie różne prośby, bo tworzę tapety na zamówienie, ale wymagam wektora jeśli masz jakiegoś szczególnego, lub też mam serie tapet; Proud Brony/Pegasister. ;D

Edytowano przez Barrfind V.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 years later...
  • 3 weeks later...
1 godzinę temu, Dany napisał:

Tylko ta broda jakoś mi nie pasuję :P

Nie jesteś jedyny co tak powiada. On dzieli się nim na FB i też im broda nie pasuje. To nie do mnie z pretensjami, on chciał, on dostał. I dzięki za miłe słowa, długo ćwiczyłem i uczyłem się aby dojść do znośnego poziomu.

 

A teraz, trochę randomu.

Spoiler

vector_watch_pony_barrfind_by_barrfind-d

vector_twilight_ffantasy_with_book_by_ba

vector_barrfind_ask_about_touching_butt_

vector_barrfind_sliding_to_box_by_barrfi

 

Edytowano przez Barrfind V.
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...